Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hasar kaydı olduğu zaman biliyorsun durumları
    Umarım istediğin fiyata satarsın
  • Tesekkur ederim :) seni etiketlememin sebebi bel aldim bindim satiyorum sen hala alican :) ne yaptin? Hala dusunuyomusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni illa İstanbula getirteceksiniz bu durum onu gösteriyor.
    Peşin fiyatı 35.700
    Kredili ne olur acaba ?
    Yarın bi arayım orayı
  • Dostum peşin param hazır
    Geçen sene kredili alacaktım vazgeçmiştim 1 sene eski arabama bindim hanımla bakıyoruz şimdi
  • Insallah hayirlisi olur. Yine 0.9 mu dusunuyosun yoksa 120 bg likten mi?

• Benim aracin sogutma sıvısını en son 2 ay once eksildiginden dolayi saf su ile tamamlamistim. Dun kontrol ettigimde minimum seviyeye dustugunu gordum. 1.2 icon 120bg daha servis zamani gelmediginden hic gitmedi. Basina gelen var midir? Durum normal mi bilemedim. Arac 11000km de.

• quote:

Orijinalden alıntı: nastyman

Joy 1.2 icin 35.700 veriyo kadikoy tepretogullari. Dun yazili teklif aldim.Ben oyak kampanyasini bekliyorum.

oyak kampanyası nasıl bir kampanya
  • tamamına krediyle bu aracı alabilmek mümkün mü acaba ? Yada 10 bin peşin versek 30 bin kredi verirler mi ?
  • Merhabalar,
    31 Ekim itibari ile 1.2 icon tce edc 120bg kırmızı ile katıldık. Rakiplerinden (208, Corsa, Polo, İbiza vb) sahip olduğu güvenlik teknoloji ncap puanları anlamında önde olan bir araç. Benzinli aracı en son 2005 - 2009 Arasında Honda ile kapatmıştım :) bu araç ile 3 yıl içerisinde 50.000 km yapamayacağım için aradaki fiyat farkı birde kredili olacağı için kredinin ek faizi ile nerdeyse 70-80.000 km de ancak eşitliyor Araçları. Şu an ortalama 15 km Hız ile 10 lt bir tüketimde toplamda 60km yol Yaptım :) şirket aracı dizel linea 1.3 90bg ortalama 25km hızda 7.2 ortalama Yakıt tüketim Değeri gösteriyor. Aracın teknik Donanım ve ncap puanları gayet iyi ancak insan otomatik kararan dikiz aynası neden koymaz :) bu arada özelliklerde lastik basınç uyarısı yazılmamış ancak var ;)
  • Hayırlı olsun,güle güle kullanınNe kadara aldınız?
  • İyi günler arkadaşlar yeni clio otomatik vitesli seçeneklerinde acaba şehir içi güvenlik sistemi var mı?

• diciotto kullanıcısına yanıt
    Icon sürümünde yok opsiyon olacakta sunulmuyor diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizci81 D kullanıcısına yanıt
    Finans kampanyası ile 53 bine.

• aşk kırıntıları kullanıcısına yanıt
    Yeni kredi oranları 50 bine kadar %70 üstü için %50 si ile sınırlı. 53 binlik araca en fazla 36 bin araç kredisi çıkar. Peşinat içinde tüketici alırsanız tamamı kredili olur

• Arkadaşlar bu ay içinde servis bakımım var. İlk bakım olacak. Araç 1.5 90 beygir ıcon maaliyet ne kadar olabilir? Birde direksiyon kutusundan ses geliyor sizde de böyle sorunlar oldu mu? kelebekten ve arka bagajtan gelen sesleri nasıl hallettirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clioist

arkadaşlar 2013 clio 1.2 joy (park sensörü*sis lambasi*) 13000 km'de bir araç buldum herhangi bir kaza boya sıkıntı yok temiz. Fiyat konusunda sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. KAÇA ALINIR ?

2012 KASIM kırmızı clio 1.2 touch paket isterseniz görüşelim sol arka çamurlukta avuç içi kadar lokal boya var hafif sürtme vardı o şekilde gezmemek için yaptırdım . araç 18000 kmde. servis bakımlı.
  • Aralık ayında Clio 4 ST alacağımızdan dolayı aracımızı satıyoruz. İlgilenenlere duyurulur..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-2012-full-linea-183314863/detay/
  • açılmıyor ilan

• selim3361 S kullanıcısına yanıt
    kampanyalı dönemler uygun oluyor, birde rasgele servise gitme tavsiye iste, reno servisleri kalitesiz .

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

açılmıyor ilan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ilk-sahibinden-2012-full-linea-183314863/detay/

Yeni onaylandı ilan.
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.