Şimdi Ara

Yeni Clio 29.490TL ile Ekim’de satışa sunuluyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
4
Favori
7.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clio, 1990 yılından beri yaklaşık 12 milyon adet satış ile, Renault’nun en fazla satılan modeli oldu. Renault, otomobilin sağlam temellerine baştan çıkarıcılığı ve heyecanı eklediği yepyeni bir Clio’yu pazara sunuyor.

Yeni Clio, Renault’nun yeni kimliğinin ve yeni tasarım anlayışının ilk temsilcisi. Renault Tasarım Direktörü Laurens van den Acker, Yeni Clio’yu konsept tasarımı DeZir’den ilham alarak tasarladı. Yeni Renault kimliğini yansıtan büyük Renault logosu DeZir’den sonra ilk defa bir seri üretim modelinde, Yeni Clio’da uygulandı.
    Yeni Clio ile birlikte segmentinde en zengin ve fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme imkanı sunuluyor. Müşteri sadece dış görünümde değil, iç ambiyansta da seçimine göre kendi Clio’sunu yaratabiliyor.

Yeni Clio’da üstün teknolojik bir mültimedya sistemi yer alıyor. Bu yeni tasarım otomobil, üst segmentelere yaraşır, “Sınıfının en iyisi” olan teknolojik ekipman seviyesine sahip. 7” (18cm) dokunmatik entegre ekran, optimize edilmiş ergonomi ve modern tasarımı ile maksimum konfor ve eğlenceyi birarada sunuyor.o R-NAV ile pratik ve kullanışlı dokunmatik ekran navigasyon ve mültimedya sistemi o R-LINK ile Yeni Clio bir ilke daha imza atıyor. Araca entegre bu mültimedya tablet, araca ve internete bağlı, TomTom Navigasyon ve sesli komut, 3D Sound by Arkamys üç boyutlu ses sitemi, R-Sound Effect, R-Link store gibi birçok özelliğe sahip. R-Link 2013 yılından itibaren müşterinin beğenisine sunuluyor olacak.

Yeni Clio ekonomi ve çevreci özellikleri ile dikkat çekiyor. (Dizel’de 93 g CO2 / km ve 3,6 l / 100 km ile benzinli’de 105 g CO2/km ve 4,5 l /100 km ile çok rekabetçi)
    Yeni Clio ile birlikte, segmentinde referans olacak, sürüş keyfi ve yakıt tasarrufunu birarada sunan 2 yeni motor seçeneği bulunuyor. o Energy Tce 90bg: 898cc’lik bu küçük hacimli motor ile Renault, benzinli motor iddiasına geri dönüyor. Renault dünyasında ilk kez kullanılan 3 silindirli bu motor ile pazarda daha önce 1.5 dizel motor ile gerçekleştirdiği devrim gibi bir devrim yapılacak.

o Energy dCi 90bg: Renault dizel motorlardaki efsanevi gücünü Stop & Start ve 220Nm tork ve 3.6litre gibi çok düşük yakıt tüketimi ile devam ettirmeye hazırlanıyor.
    Yeni Clio, ilk ekipman seviyesinden itibaren segmentinde en donanımlı güvenlik ekipmanlarına sahip: ESP, Hız Regülatörü, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları. Yeni değerlendirme standartlarına göre EuroNCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız alan yepyeni tasarımıyla Clio, aktif ve pasif güvenlik alanında en yüksek seviyeyi hedefliyor.
    Titizlikle tasarlanan Yeni Clio en zorlu Renault kalite standartlarına uygun olarak Bursa Oyak Renault Fabrikaları’nda ve Fransa’da Flins’de üretiliyor.

Clio HB Türkiye’de 10 Ekim 2012 tarihinde 29.490TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Joy, Touch ve Icon olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ve 2 benzinli, 2 dizel motor seçeneği ile tüketicinin beğenisine sunulacak. Yeni Clio Sport Tourer ise 2013 yılının ilk çeyreğinde pazara sunuluyor olacak.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chronicle -- 16 Eylül 2012; 15:19:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicle
    Yeni Clio, ilk ekipman seviyesinden itibaren segmentinde en donanımlı güvenlik ekipmanlarına sahip: ESP, Hız Regülatörü, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları.

En donanımsızında 4 hava yastığı + ESP varsa alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soğutucu -- 16 Eylül 2012; 15:08:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soğutucu

quote:

Orijinalden alıntı: chronicle
    Yeni Clio, ilk ekipman seviyesinden itibaren segmentinde en donanımlı güvenlik ekipmanlarına sahip: ESP, Hız Regülatörü, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları.

En donanımsızında 4 hava yastığı + ESP varsa alınır.
    Bu fiyata yok satar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin.

Bu fiyata yok satar bence.

Alıntıları Göster
    süper haber ,,,lancer nereeee clio neree ama napcaz el mahkum,,,

kaynak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roy84 -- 16 Eylül 2012; 15:15:20 >
  • Az önce yetkili FAZ otomotive sordum lansman Ekim'de satış Kasım'da dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

Az önce yetkili FAZ otomotive sordum lansman Ekim'de satış Kasım'da dediler.
    Yeni clionun 2 parçasınıda ben kontrol ediyorum.Gözünüzü seveyim kalitesine laf etmeyin
  • Baslangic fiyati biraz yuksek ama

Fiyatlar bir aciklansin tam
  • B sinifi otomatik bir arac almayi dusunuyoruz polo ile corsa arasinda kalmistik ama yeni clio gorunce hayran kaldim :) araclar bayilere geldigi an ilk isim incelemek olacak :)
  • B sinifi otomatik bir arac almayi dusunuyoruz polo ile corsa arasinda kalmistik ama yeni clio gorunce hayran kaldim :) araclar bayilere geldigi an ilk isim incelemek olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

B sinifi otomatik bir arac almayi dusunuyoruz polo ile corsa arasinda kalmistik ama yeni clio gorunce hayran kaldim :) araclar bayilere geldigi an ilk isim incelemek olacak :)
    fiyatlar konusunda az önce bi reno calısanı arkadaşımı aradım o bile söylemedi fiyatları 29 civarı mı dedim o civarlar diye gecistirdi,bu fiyat doğruysa güzel gibi ,acıklansın resmen bakalım bir an önce,bu arada arkadaşımda bayılmıs araca,acayip bi patlama olacak diyo hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Baslangic fiyati biraz yuksek ama

ESP'yi ve 4 hava yastığını her pakette standart sunacaklarsa yüksek değil başlangıç fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

quote:

ESP'yi ve 4 hava yastığını her pakette standart sunacaklarsa yüksek değil başlangıç fiyatı.

Alıntıları Göster
    Fiyat harika uzun zaman sonra bir araç beni heyecanlandırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

quote:

Alıntıları Göster
    FULL sunrooflu dizel EDC araç 45 bine gelirse, hiç araç bakmaya kasmadan Megane 3 ile takasa verebilirim, BMW memeve de başka bahara kalır artık çok cezbedici

• Esp stanart diye biliyorum

Full pakette cam tavan,yagmur,far sensoru standart

Baz donanimda klima yok ama
  • quote:

Esp stanart diye biliyorum

baz donanım da klima yok

derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: roy84

quote:

baz donanım da klima yok

derken?

Yok iste
  • quote:

klima olmaması mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

klima olmaması mümkün değil

http://www.cadde25.com/tag/2013-renault-clio-4-teknik-ozellikleri

Detaylar burda 1 aydir inceliyorum araci cok begendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 16 Eylül 2012; 16:03:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: roy84

quote:

baz donanım da klima yok

derken?

Yok iste

öyle de satılır ,dikiz aynası olmasa bile satar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.