Şimdi Ara

Yeni Civicin Tasarımını Bi Ben mi Beğenmiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Honda fanları savunmaya geçmesin hemen, güzellik görecelidir tartışma çıksın istemiyorum.
    Yeni Civici ucube gibi görüyorum adeta, o stoplar, farlar , eciş, bücüş hatlar, yamulmuş gibi duran kaportası, arkasıyla önü başka araba gibi tuhaf bişey. Hiçbiyerinde uyum yok.
    Acaba çoğunluk beğeniyo da bi bana mı anormal gözüküyo.
    Motoruma şusuna busuna bişey demiyorum hiç kullanmadım çünkü.
    Fd 6 kasa güzel hakkını yemeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya sev ya nefret et tarzı bi tasarımı var, o yüzden. Ben sevenlerdenim, farklı, kendine has tarız olan bi araç. Konsol tasarımı da çok güzel.
  • Dediğiniz gibi tasarım görecelidir. Bende sevenlerdenim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıtayı bunda o kadar yükselttiler ki, değil yeni civic, bir daha kolay kolay c sınıfı araç beğenilmedi.

• Honda fanı değilim, hiç honda arabam olmadı ama bu son tasarımı bence çok güzel corolla yı da beğeniyorum. Japonlar bu işi biliyor. Bundan önceki kasa kötüydü gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 19 Ağustos 2018; 0:53:6 >
  • önden çok güzel

yandan güzel

arkadan çirkin

o çok kollu koyu renk jantlar iyice çirkinleştiriyor, RS'lerdeki jantla daha güzel oluyor araba

genel olarak bütüne baktığımızda güzel denilebilir.
  • Ciddi manada itici bir tasarımı var. Doğu kültürüne uygun,düğünde aşırı süslenen görümce yada elti gibi. Yada evi dekorasyon yapıyorum diyip her şeyden doldurmak gibi,zeki Müren in abartılı yüzükleri gibi. Gibi de gibi. Kısacası asla almam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Severek kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim gözümde de 5 para etmez tasarım olarak.uzay mekiği tipli roketler vardı çocukluğumuzda aynı onları andırıyor araba dediğin derli toplu kısaca araba gibi olucak ,uçuk tasarımları sevmiyorum ben.belki abartı gelecek bazılarına asla yalan söylemem kimseye,bedava verseler koltuğuna bile oturmadan satarım anında o derece sevmiyorum yani bu tasarımı.
  • benim gözümde de 5 para etmez tasarım olarak.uzay mekiği tipli roketler vardı çocukluğumuzda aynı onları andırıyor araba dediğin derli toplu kısaca araba gibi olucak ,uçuk tasarımları sevmiyorum ben.belki abartı gelecek bazılarına asla yalan söylemem kimseye,bedava verseler koltuğuna bile oturmadan satarım anında o derece sevmiyorum yani bu tasarımı.
  • İc tasarımı cok güzel ama özellikle dış ve sedanlar icin aynı şeyi söyleyemeyecegim

Hb ler hoş duruyor biraz tasarımı dış olarak

Ama sedan hep bi tuhaf geliyor gözüme

Özellikle arka stoplar ve ön kaputun oralar bir bütünlük göremiyorum

Tabi herkesin kendi zevki kendi begenisi degişir

• sadece görüntüden ibaret bir araçtı bu. yalıtım sıfır, konfor o dönemin corolla'sından daha kötüydü. yeni civic yalıtım olsun konfor olsun her konuda bu civic'i yer. tasarımda da yer bence ama tasarım göreceli tabi
  • Adamlar futuristik tasarlayalım derken b.kunu çıkarmışlar.beğenmiyorum tasarımını.hele de bu ''salsa" kasayı hiç.

• Bende sevmeyenlerdenim. O arkadaki kocaman Hava kanalı gibi olan neyse artık o zımbırtı falan cok itici geliyor.

Heralde piayasaya çıkıpta bu kadar kısa sürede apaçilerin eline düşen başka bir araba modeli yoktur arabaların tümü içinde. Direk keko arabası oldu. F30 bile bu kadar çabuk apaçi olmamıştı.

FAÇA CİVİC

• Honda nın accord dışında ki tüm tasarımları leş

• Jetta kullanıcısı olarak civicin tasarıımını cok begenıyorum,.Jetta ile yanyana koyunca biri sovyet rusyayı biri rio karnavalını anımsatıyor bana😊

Ama gelgeleim civicin apaci tayfası ve tasarımın cok iddalı-spor olması bence onu bazı 35yas ustunkullanıcılardan uzaklastırıyor.Yani bir focus,astra, jetta gibi her yasa hitap edemiyor yeni civic.Kısaca onu güzel yapan sey hedef pazarını daraltıyor ister istemez.

Benim arac kiralık şirket aracı, bugun dese ki dizel otomatik civic veya rs turbo civic veriyorum, anında bırakırım jettayı

• jazzda dahil oturma pozisyonu çok kötü. civic kuyuda gibi hissettiriyor. bunaladım. test bile yapmadım.
  • Sedan modelinin tasarimi efsane bence alip dokunmadan bineceksin ,modifiye felan yapip apaci olmak yanlis birsey .

Dizel otomatik versiyonu yakit tuketimide dusuk tam uzun yol arabasi aslinda 2000 devirde 135 ile gidiyor

Fakat tek korkulan yani honda turkiye nin sorunlarin arkasinda durmamasi ve turkiyede uretilmesinden dolayi acaba sorun cikarirmi durumu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.