Şimdi Ara

YENİ CİTROEN DS5 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
7
Favori
134.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asilkancan

quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Boya koruma yapıyorsanız seramik kaplamaya gerek yok bence zaten sedefli beyaz metalik renk
    Aracı çoğu kişi bilmiyor zaten sanayiye bi arkadaşın yanına uğradım alayı merakla araca bakıyor sanayi çalışanları bile aracı hiç görmemiş

keyifli ya:=))) adamlara bir müzik açtı kuaför, millet şaşırıyor bu nasıl bir ses diye müzik sistemi mi koydun abi diyorlar, harika, harika korkuyorum nazar degecek diye:=))
    yok vazgeçtim seramik koruma yaptırmayacagım

85'e Golf alacan DSG,patlayacak 10.000 masraf,motorlar hileli yakıttan,uzun ömürden zarar,dar bi araç zaten...

Aynı segment bir Audi,Mercedes (Alman Premium) 250.000 Tl,DS ise (Fransız Premium) 100.000 Tl...

Birkaç gün içerisinde DS5 ana konusu açacağım sizi de beklerim.

Şimdilik dandik fransız diyelim nazar değmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:26:20 >
  • Bu aracın benzinli olanını kullanan var mı?
  • Arka suspansiyon bagimsiz mi ? Para gecse elime bende alayim diyorum da hayali varsayim

Manueli hic yok galiba.Yaptiginiz en buyuk masraf ne oldu ? Yakit tuketimi nedir sehirici ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Evrt bağımsız hocam

• Golfe 100 vereceğime Ds5 e 80 veririm

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:25:35 >
  • Üstad o ses bütün peugeot ve citroen araçlarda var malesef hatta fordlarda da var bence nedeni şasinin esnek olması tümsek veya engebeli gibi aracın şasisinin esnediği durumlarda kapılarda esnediği için plastiklerden sürtünme sesi gıcırdama çıkıyor
    Servisler kapı kenarlarına kauçuk gibi malzeme koyuyorlar önemli oranda azalıyor
    Sizin belirttiğiniz ürünleri hiç kullanmadım benim araçta da bir miktar ses var

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Var ben kullaniyorum benzinlisini

• arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim ilgilenen arkadaşlar varsa arayabilirsiniz 0536,343,59,39 .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 15 Eylül 2016; 21:31:59 >
  • Neden satıyorsunuz hocam benzinlimiydi sizin araç

• hayır benzinli degil DİZEL 115bg masajlı deri koltuklu en full versiyonu satma sebebime gelince aracı dogru dürüst kullanmıyorum bir tatile gidip gelirken birde hafta sonu kullanırsam kullanıyorum bütün hafta kapalı garajda yatıyor o kadar parayı yatırmanın bir anlamı yok işler de çok durgun parayı degerlendirmek istiyorum olumsuzluk teşgil edecek hiçbir durum yok çok şükür...aracım son derece temiz ve bakımlıdır boya,ezik,çizik,rutuş yoktur çalışmayan hiçbir aksamı yok herşey saat gibi sorunsuz çalışıyor yakıtı da çok iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: asilkancan

iyi dilekleriniz için tşk ler allah cümlemize kazasız belasız günler nasip etsin inşallah  YENİ CİTROEN DS5

Niye satıyorsunuz ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2013-hatasiz-boyasiz-ciziksiz-tertemiz-garaj-arabasi-322291305/detay

Selam arkadaşlar
    Bu aralar kaşıntı tutunca araç değiştirmeye karar verdim
    E 250 cdi kullanilmistan
    Buraya düştüm
    Forumu gezerken 4 ay önce aracını satışa çıkaran bir arkadaşın arabası hala satışta
    2.el ı yok mu bu arabanın
    Yoksa bilmediğimiz bişey mi bar

• ozgursar O kullanıcısına yanıt
    Fena düşmüşsün hocam hayırlısı olsun diyelim ben sahibindeni takip ediyorum genelde araçların değiştiğini görüyorum tabi kazalı kmli yüksek fiyat isteyenlerin araçları zor satılıyordur diye düşünüyorum
    Çoğu kişide bu araçtan bihaber görmemiş bile tabi ki vw gibi piyasası yok olması da imkansız

• Ben de yaklaşık altı aydır DS5 kullanıyorum. Araç gerçekten çok güzel. İçinde oturmak bile keyif veriyor. Bazılarının söylediği gibi süspansiyon sert gelmedi bana. Oldukça normal. Müthiş bir yol tutuşu var. Vites geçişleri baya hissettiriyor. Başta bunu garipsedim ise de bir süre sonra alıştım. Tek anlamadığım, direksiyonun neden bu kadar sert olduğu. DS5 kullanan arkadaşlara soruyorum: Sizin de direksiyon sert mi? Özellikle şehir içi kullanımda direksiyon sertliği biraz üzüyor beni. Acaba benim araç mı böyle, yoksa bütün DS5 lerde direksiyon sert mi? Servise bunun için gitmem mi gerekiyor yoksa?

• judge30 J kullanıcısına yanıt
    Hocam citroen c4 var bizde de direksiyon sert.
    Citroenlerin genel yapısı sanırım
    Volvo'larında serttir direksiyonu iyi birşey mi ? bence değil
  • Hâlbuki, şehir içi kullanımda direksiyon sertliği iyi bir şey değil. Citroen bu kadar basit bir şey i nasıl çözemiyor. Bir önceki aracım Renault Latitude idi. Latitude e göre çok çok sert geldi bana.

• Aslında direksiyon öyle sert değil en azından bmwler gibi hiç değil

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.