Şimdi Ara

YENİ CİTROEN DS5 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
7
Favori
134.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:29:08 >
  • asilkancan kullanıcısına yanıt
    İlan size ait değilmi hocam foto aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:28:49 >
    Hayda adamlara bak

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:28:30 >
  • Sahtekar hocam foto çekmeye vakti yok ama açıklamaya döşemeyi biliyor

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Sahtekar hocam foto çekmeye vakti yok ama açıklamaya döşemeyi biliyor
    ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:28:07 >
    Araç trafiğe ne zaman çıkmış hocam garanti bitmişse uzatma yapmıyirlar diye biliyorum benim araç 2014 haziran çıkışlı mayıs ayında uzattım 2139 lira ödedim
    Seramik kaplamayı bazıları önermiyor 1 yıl sonra atmaya başladığını ve boyaya zarar verdiğini söyleyenler var bende kararsızım seramik kaplama konusunda

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:35:54 >
  • Servisler prosedur geregi garantisi biten araca uzatma yapmaz.suclari yok yani.
    Ama yerinizde olsam soyguncu citroen servisinde bakim yaptirmam.arada bir uğrar ufak tefek mesela cam suyu koydurur km yi kayit altina aldiririm.diğer bakimlari tanidik varsa ozel serviste yaptırın

Amortisorleri bu eski c5 lerdeki gibi alcalip yukseliyor mu ?

Sanziman cift kavrama mi,tam otomatik mi ?

Son olarak 2.elleri uyguna bulunuyor,eksi yanlari neler ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Şanzıman hidropnömotik değil malesef en çok kızdığımız tarafı açıkçası böyle harika bi süspansiyonu neden koymazlar yada opsiyonel yapmazlar
    Şanzıman yarı otomatik tek kavrama biraz yavaş özellikle 1 den 2 ye geçerken benim için bi problem oluşturmuyor güzel yanı yakıtı artırmıyor manuel gibi yakıyor ve sorunsuz baskı balata değişmek gerekebilir ama uzun kmler sonrası 1100 lira gibi fiyatı var şanzımanında toplam fiyatı servislerde 3 bin liraya yakın yani bedava ama pek bozulduğunu duymadım
    Donanım full zaten ne istersen var süspansiyonlar sert ama bu durum yol tutuş olarak size dönüyor yalnız arkanın torsiyon olması eksiklik
    Bu fiyata d segment spor az yakan bagajı içi geniş konforlu daha ne olsun ufak tefek kusurlar her araçta var fiyatını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum

• Bu arada aracın parçaları c4 c5 gibi araçlarla aynı sıkıntı yok ama far gibi araca özel parçalar tabiki pahalı
    Servis fiyatları diğer firmalarla aynı ucuz olan yetkili servis yok zaten en son bakımı 860 liraya yaptım ön balatalar da değişmişti tabi indirim yaptılar sağolsunlar aynı bakımı arkadaşım focusa 1000-1100 lira arası fiyata yaptırmıştı

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:26:56 >
    Boya koruma yapıyorsanız seramik kaplamaya gerek yok bence zaten sedefli beyaz metalik renk
    Aracı çoğu kişi bilmiyor zaten sanayiye bi arkadaşın yanına uğradım alayı merakla araca bakıyor sanayi çalışanları bile aracı hiç görmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Boya koruma yapıyorsanız seramik kaplamaya gerek yok bence zaten sedefli beyaz metalik renk
    Aracı çoğu kişi bilmiyor zaten sanayiye bi arkadaşın yanına uğradım alayı merakla araca bakıyor sanayi çalışanları bile aracı hiç görmemiş
    yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilkancan -- 14 Eylül 2016; 23:36:37 >
    Hayırlı olsun. Geçen yıl ciddi niyetlenmiştim ds5 e. Eşim 2nci el arabaya o kadar para vermeyelim diyince gittim sıfır subaru xv aldım. Şimdiki aracım da farklı özellikte, seviyorum ama ds5 in yeri de farklı olurdu. Kazasız günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Servisler prosedur geregi garantisi biten araca uzatma yapmaz.suclari yok yani.
    Ama yerinizde olsam soyguncu citroen servisinde bakim yaptirmam.arada bir uğrar ufak tefek mesela cam suyu koydurur km yi kayit altina aldiririm.diğer bakimlari tanidik varsa ozel serviste yaptırın

Filtreleri sudan ucuz Doğuş'a kıyasla melek kalır.

• 5 yıllık konu hortlamış

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.