Şimdi Ara

~ YENİ CİTROEN DS3 [43.000 TL - 46.000 TL] ~ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
9.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayırlı uğurlu olsun aracınız çok isabetli bir tercih olmuş
  • Konu güncel kalsaymış keşke..

Bende 4 gün önce 2011 model DStyle 1.6 VTI 120 Hp aldım BVA 4 İleri tam otomatik vites. Rengi gövde füme, tavan ve aynalar bordo. Şimdilik oldukça memnunum, dikkat çeken ve pratik bir model.
  • ec.dmn kullanıcısına yanıt
    Onun için C4 ana konusuna bi merhaba demek lazım. ;)

Bu arada aracınız hayırlı olsun VTi motoru çok iyi bilirim sesini,ivmelenmesini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 30 Aralık 2016; 16:4:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DS3 sahipleri de orada mı takılıyorlar yoksa? :)

Teşekkür ederim. VTI gerçekten de güzelmiş. Özellikle de sesi falan şaşırttı beni, hiç beklemiyordum böyle çıkmasını açıkçası :)

@JNG90
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

DS3 sahipleri de orada mı takılıyorlar yoksa? :)

Teşekkür ederim. VTI gerçekten de güzelmiş. Özellikle de sesi falan şaşırttı beni, hiç beklemiyordum böyle çıkmasını açıkçası :)

@JNG90

Hocam aynı VTi motor D segment 508'de kullanılıyor o motoru da C ve B segment araçlarda kullanınca sürüş zevki verebilecek bir atmosferik oluyor. ;)

DS3 f/p ve bir tırnak açıp "Fiyat/Görünüm" demek gerekirse B segmentinde ki en ilgi çekici arabadır diye düşünüyorum.

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle ...
  • Evet VTI, DS3'te gayet keyifli bir motor. Keşke otomatik şanzıman baltalamasa da daha da zevkini çıkartsak.

Ben aslında Mini bakarken bütçeme göre temiz ve düşük kilometreli Mini bulamadığım için DS3'e yöneldim. Bildiğim kadarıyla (yanılmıyorsam eğer) Cooper'larda da bu motor kullanılıyor. 3K spor görünümlü bir araç düşünülüyorsa Fiyat/Görünüm(Tarz) olarak bencede çok ilgi çekici bir araba.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

@JNG90

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.