Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Radar türkiyedeki tüm paketlerde var hocam
    Cevap için teşekkürler. Bu haber garantisi biten araçlar için iyi haber o zaman.
  • silverdream kullanıcısına yanıt
    Tahminim otoyol sürüş ve otomatik park eklenebilir shinelara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Tahminim otoyol sürüş ve otomatik park eklenebilir shinelara
    Bunu legal yollardan bayiler yapsa bizi uğraştırmasalar güzel olur aslında.
  • dentist24 D kullanıcısına yanıt
    Parasıyla bile şuan yapamazlar tahminim. Bir seneye kalmaz çıkar kokusu hocam.

• kasai K kullanıcısına yanıt
    Süper olur, başka eksiği yok zaten! 2 sene sonra onlara da kavuşuruz umarım.
  • citroen peugeottan iyi ve kalitelidir bknz c4 308 c5 508 vs
    c5 aircross da harika olmus ama tr de bu arabalara premium parasi veriyoruz oyuncak tipli ikinci eli olmayan arabaya 240 vermem
    300 e gider ikinci el x5 alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Bu otoyol destek ayna indirme vs yazılımla açılabilir dimi bizi yiyorlar opsiyon diye

Alıntıları Göster
    Hocam mümkün olan muhtemelen aynaların geri viteste aşağıya inmesi olacaktır. Otoyol destek sistemi için 1 tamponda radar birde ic dikiz aynasinin yola bakan tarafinda kamera var. O sebeple bunu yazılımsal olarak çözemezler diye düşünüyorum.

Ama ayna olayı tamamen yazılım.

Ayna da yeter. Bir cok kisi istiyordu bunu forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEXUS_07

Hocam mümkün olan muhtemelen aynaların geri viteste aşağıya inmesi olacaktır. Otoyol destek sistemi için 1 tamponda radar birde ic dikiz aynasinin yola bakan tarafinda kamera var. O sebeple bunu yazılımsal olarak çözemezler diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz kamera ConnectedCam donanımı için kullanılıyor bildiğim kadarı ile otoyol sürüşle ilgisi yok.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=3rlwYSJ8a8Y

• 23 bin euro : 250 bin tl . 140 bin tl araca vercen 100 bin bilalle rte ye vercen . Sonrada dicenki Vatan sagolsun .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya arkadaş bu araca herkes ..k atıyor
    bi durun dünyada 1 yıldır satış rekoru kırıyor bizdeki durum Türkiyede araç yok Fransa limanındakiler bile satılmış
    lansman fiyatları bu fiyatlar tabiki artacak rakiplerinden neden ucuz olsun hepsinden daha yeni teknolojilerle gelen araç
    neyi eksik ne saçmalıyorsunuz bula bula akustik yalıtım olan çift camlı araca ancak motor sesi var eeee ne var 4 kez denedim motor sesi rahatsız etmedi
    ncap 4 diyip diyip çamur atanlar 5 diye diye dilimizde tüy bitti
    güvensiz diyenlere geyik testinde konforuna rağmen başarısını gösterdik
    araçlar bi gelsin kullanılsın o zaman eleştirirsiniz aceleniz ne
    herkes kendi aracını övüyor iyi de zaten senin seçimin bu araba değilse niye bu aracı kötülemekle uğraşıyorsun yoksa bu araçta gözün var da alamıyormusun
    sözüm burada mantıklı eleştirenlere fikrini söyleyenlere değil aracı denemeden görmeden almadan gömenlere !!!!

• Konfor konusunu ispat eden bir başka deneme sürüşü...
    https://www.youtube.com/watch?v=U6ODiHn_KWw
  • quote:

Orijinalden alıntı: texasboy77

Konfor konusunu ispat eden bir başka deneme sürüşü...
    https://www.youtube.com/watch?v=U6ODiHn_KWw
    bu testte daha da önemlisi yol tutuşu en sertinden test edilip onaylanıyor
  • biyooo B kullanıcısına yanıt
    Ben de keskin bir viraja 85 ile girdiğimi belirtmiştim daha önce, kesinlikle yol tutuşu da, gövde salınımı da gayet başarılıydı.
    Yerden 23 cm yükseklikte premium marka olmayan bir SUV'dan beklenmeyen davranışlar bunlar... 🤣
    Cam tavan perdesinin inceliği ile hill holder'ın sadece 2 sn. tutması ise eksileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Açılabiliyor fakat araç garanti dışı kalır

Bence bu müthiş bir haber. Bu durumda araçda Peugeot 3008 gt line paketinden bile fazlası olur bu araçta. Bence Citroën Türkiye'ye ileride güncelleme için baskı yapmamız lazım. neden bu fonksiyonu gizlemişler oda başka bir saçmalık!
    Not. Bir arkadaş bu özellşk içşn connectedcam gerekiyor demiş. fakat bu kameranın fonksiyonu farklı bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    Shineda var zaten bildiğim kadarı ile aynanın orda bir iki sensör var tamponda da plkanın altında olması gerekır..

• quote:

Orijinalden alıntı: biyooo

ya arkadaş bu araca herkes ..k atıyor
    bi durun dünyada 1 yıldır satış rekoru kırıyor bizdeki durum Türkiyede araç yok Fransa limanındakiler bile satılmış
    lansman fiyatları bu fiyatlar tabiki artacak rakiplerinden neden ucuz olsun hepsinden daha yeni teknolojilerle gelen araç
    neyi eksik ne saçmalıyorsunuz bula bula akustik yalıtım olan çift camlı araca ancak motor sesi var eeee ne var 4 kez denedim motor sesi rahatsız etmedi
    ncap 4 diyip diyip çamur atanlar 5 diye diye dilimizde tüy bitti
    güvensiz diyenlere geyik testinde konforuna rağmen başarısını gösterdik
    araçlar bi gelsin kullanılsın o zaman eleştirirsiniz aceleniz ne
    herkes kendi aracını övüyor iyi de zaten senin seçimin bu araba değilse niye bu aracı kötülemekle uğraşıyorsun yoksa bu araçta gözün var da alamıyormusun
    sözüm burada mantıklı eleştirenlere fikrini söyleyenlere değil aracı denemeden görmeden almadan gömenlere !!!!
    Aynen kardeşim. Bende bunu anlamam.

- Citroen in yüzüne bakmam. Tasarimi rezalet.

- Araba ve o logo yok mu. Berbat..

Abi birisi size kırmızı mumlu oku, davetiye mi gönderdi. Abi lütfen bizim foruma gelin de bu araç ile ilgili yorumunuzu bizimle paylaşın diye.

- Asla Citroen almam.

Alma. Biri sana al demiyor. Hele ki Asla Citroen Almam diyebilecek adamın yerinde olsam. Kendi kendime sorarım. Ben rahatsızmıyım. Citroen almam. Niye Citroen sayfasına giriyorum diye.

Girme abi. Yorum yapma. Birisi seni zor mu ediyor.
    Ben superb alacaktım. Girdim foruma guzelce inceledim. Soru soracağım kafama takılan konuları forumdakilere sordum. Almayi düşünüyorum diye.

Sonra test ettim. Görüşlerimi de yazdım foruma. Bu bu konular garip geldi diye.

Ama almayacağım marka yada modellere, mesela karoq un yada suzuki vitara nın forumuna girip bakmam.

Sende gelme abi, bakma. Laf da atma yani demi...

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Dikiz aynasının önünde kamera var shine da. Yarın fotoğrafını çeker atarım konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: dentist24

Bahsettiğiniz kamera ConnectedCam donanımı için kullanılıyor bildiğim kadarı ile otoyol sürüşle ilgisi yok.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=3rlwYSJ8a8Y

Alıntıları Göster
    Hocam bir video izlemistim. Başka markayla mı karıştırdım yoksa diye bir an düşündüm ama. Videoyu arıyorum simdi. Connactted cam disinda yani onun olmadigi araclarda aynanin arkasında yukarida trafik isaretlerini tarayan ve yol cizgilerini izleyen bir kamera var diye hatirliyorum. Connact cam aynanin altina dogru. Ben onu kastetmiyorum.

• quote:

Hocam bir video izlemistim. Başka markayla mı karıştırdım yoksa diye bir an düşündüm ama. Videoyu arıyorum simdi. Connactted cam disinda yani onun olmadigi araclarda aynanin arkasında yukarida trafik isaretlerini tarayan ve yol cizgilerini izleyen bir kamera var diye hatirliyorum. Connact cam aynanin altina dogru. Ben onu kastetmiyorum.

Alıntıları Göster
    İşte video burada.

Resmi de ekte...

https://www.youtube.com/watch?v=p9_cwyWadCQ&feature=youtu.be

Bu arada bu donanım SÜRÜCÜ YORGUNLUK UYARI TESPİT SISTEMI diye geçiyor video da.

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEXUS_07 -- 28 Ekim 2019; 23:59:59 >

• Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.