Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de zengin değilim, bana kalırsa da bindiğim araç da fakir bmw'si zaten Yine de bir bmw veya mercedes araç ne kadar eski olursa olsun Citroen'den daha güvenli hissiyatı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 27 Ekim 2019; 0:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Kodiaq baz donanımı görcen birde ekmek dağıtan fırıncı arabasına dönmüş

Alıntıları Göster
    Aynen öyle.valla bu şartlarda yeni en az 5 sene arkana bakmayacagın bir araç,harika bir motor ve şanzıman ikilisi,rakiplerinde olmayan bir süspansiyon sistemi,geniş bagaj,uygun fiyat,bol donanım ve güvenlik sistemleri, konfor alınabilecek başka bir seçenek yok gibi.ben bir ara ds7'ye sulandım ama istediğim donanımlarla 400 bini gözden çıkarmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Sana niye diyim? alıntıladığım kişiye diyorum. Neler oluyor takip edemiyorum artık
    pardon o zaman benim mesajın altında yorumunu görünce üstüme alındım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5008.tr

Aynen öyle.valla bu şartlarda yeni en az 5 sene arkana bakmayacagın bir araç,harika bir motor ve şanzıman ikilisi,rakiplerinde olmayan bir süspansiyon sistemi,geniş bagaj,uygun fiyat,bol donanım ve güvenlik sistemleri, konfor alınabilecek başka bir seçenek yok gibi.ben bir ara ds7'ye sulandım ama istediğim donanımlarla 400 bini gözden çıkarmak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    en güzel bu araç niye alınırın özeti olmuş

• quote:

Ben de zengin değilim, bana kalırsa da bindiğim araç da fakir bmw'si zaten Yine de bir bmw veya mercedes araç ne kadar eski olursa olsun Citroen'den daha güvenli hissiyatı veriyor.
    Ben ufaktım citroen bir araç yaptı ve dediki bunu takla attırana yeni araç vericez dünya çapında o aracı takla attırabilen sayılı kişi çıktı.

• quote:

Anlıyorum. Tartışmayı sonlandırmak için o zaman şöyle söyliyim.
    Arkadaşlar ben bizzat gidip görmedim "carviser" adlı youtube kanalından yakın çekimini ve geniş incelemesini izledim ve dış görünüşünü hiç beğenmediğim için teknik detaylarına inme ve test sürüşü yapma gereği duymadım. Daha fazla uzatmayalım iyi forumlar.
    Biraz geç anlayan bir arkadaşsın ama geçte olsa anladığına sevindim.

• 5008.tr 5 kullanıcısına yanıt
    Benim anlamamda problem yok hocam, sadece tartışma devam etmesin diye senin istediğin şekilde yazdım. Bir araba markası için tartışmanın bu kadar ileri gitmesi üzücü. Maalesef bazıları hakarete de vardı ama ben hakaretle karşılık vermiyorum
  • Güzel reklam yapmışlar 👍

https://www.youtube.com/watch?v=cl6lIwvoxv4&feature=youtu.be

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    2019 yılında hala 5 yıldız alamayan bir çok aracı olan bir marka Citroen. Güven biraz da bu. C5'e de şimdi baktım ncap'de 4 yıldız almış, 5 yıldız alacak şekilde yapmaya teknolojileri yetiyor ama yapmıyorlar, bundan ne anlamamız gerek mesela.
  • quote:

Benim anlamamda problem yok hocam, sadece tartışma devam etmesin diye senin istediğin şekilde yazdım. Bir araba markası için tartışmanın bu kadar ileri gitmesi üzücü. Maalesef bazıları hakarete de vardı ama ben hakaretle karşılık vermiyorum
    Dediğim gibi keşke bir test edip sonra buraya gelip yorum yapsaydın.emin ol ki o zaman çok daha faydalı olurdun.ama yok logo güven vermiyor yok Citroen binecegime en boş bmv binerim demek hoş olmuyor.özelliklede piyasaya yeni çıkmış herkesin merakla beklediği bir model ve kullanıcılarına ve almayı düşünenlere saygısızlık gibi algılanıyor yazdıkların.

• 5008.tr 5 kullanıcısına yanıt
    Herkes savunmaya geçiyor birden, ben de 1 serisinin 2019 kasasını merakla bekliyordum 4 çeker olcak daha yüksek olcak vs dendi ama baya kötü yapmışlar. Neden üzüleyim ki, tonla araba markası var ve hiç biri yerli bile değil. Elin şirketinin ürettiği arabalar. Bu kadar duygusal bağ kurup ona edilmiş kötü bir yorumu kendi üstüne almak mantıklı mı? Kimseye şahsi bir şey bile söylememişken biri kalkıp dangalak dedi biri yok doktora görün rapor al ÖTV'siz alırsın falan dedi. Bunlar Citroen C5 Aircross'a "tasarımı berbat" dediğim için dendi bu arada, kendilerini tanımam etmem alakam yok. Burada hakaret etmeyen tek kişi benim asıl. Şimdi sen söyle kime saygısızlık yapıldı gerçekten? forum diye gülüp geçiyorum yani bu kadar takılmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 27 Ekim 2019; 1:13:6 >
  • quote:

2019 yılında hala 5 yıldız alamayan bir çok aracı olan bir marka Citroen. Güven biraz da bu. C5'e de şimdi baktım ncap'de 4 yıldız almış, 5 yıldız alacak şekilde yapmaya teknolojileri yetiyor ama yapmıyorlar, bundan ne anlamamız gerek mesela.
    https://www.euroncap.com/en/results/Citroën/C5-Aircross/35027 Bir daha bak bence.

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    https://www.euroncap.com/en/results/citro%C3%ABn/c5-aircross/35026 Attığın +güvenlik pakedi imiş. Farkları ne bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 27 Ekim 2019; 1:14:51 >
  • quote:

kardeş gene yanlışsın o güvenlik donanımı olmayanı
    https://www.euroncap.com/tr/results/citro%C3%ABn/c5-aircross/35027

burda aslı ve de hepsinden yüksek derecede 5 yıldız karşılaştırmaları yaptırma beni yorma

• quote:

https://www.euroncap.com/en/results/citro%C3%ABn/c5-aircross/35026 Attığın +güvenlik pakedi imiş. Farkları ne bilmiyorum.
    3008 alırken birde c5 test bence

• quote:

yaya güvenliğinden 1 yıldız kesilmiş güvenlik donanımı olmadan
    güvenlik donanımı acil fren destek şerit takip vs standart zaten tek opsiyon adaptif cruise o da güvenliğe çok etkili değil
  • biyooo B kullanıcısına yanıt
    Yetişkin yolcu %87 ile nasıl en yüksek oluyor anlamadım en son 3 serisine bakmıştım %97idi. Neyse gerçekten bu konuya girince de çıkamadım, enerjim bitmek üzere. Ncap'i sadece örnek vermiştim. 4 yıldızlı olan başka arabaları da var, vermek istediğim mesaj 5 yıldızlı üretmemenin nasıl bir bahanesi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 27 Ekim 2019; 1:23:16 >
  • quote:

Herkes savunmaya geçiyor birden, ben de 1 serisinin 2019 kasasını merakla bekliyordum 4 çeker olcak daha yüksek olcak vs dendi ama baya kötü yapmışlar. Neden üzüleyim ki, tonla araba markası var ve hiç biri yerli bile değil. Elin şirketinin ürettiği arabalar. Bu kadar duygusal bağ kurup ona edilmiş kötü bir yorumu kendi üstüne almak mantıklı mı? Kimseye şahsi bir şey bile söylememişken biri kalkıp dangalak dedi biri yok doktora görün rapor al ÖTV'siz alırsın falan dedi. Bunlar Citroen C5 Aircross'a "tasarımı berbat" dediğim için dendi bu arada, kendilerini tanımam etmem alakam yok. Burada hakaret etmeyen tek kişi benim asıl. Şimdi sen söyle kime saygısızlık yapıldı gerçekten? forum diye gülüp geçiyorum yani bu kadar takılmaya gerek yok.
    Bak 40'lı yaşlara girdik artık.bundan 10-15 sene önce olsaydım bende belki senin gibi düşünürdüm.ama belli bir yaştan çoluk çocuğa karıştıltan sonra insanın beklentileri değişiyor.tamam araçları biz yapmıyoruz ama parasını biz veriyoruz.hemde az buz para değil yani.eee bırakta biraz Duygusal bir bağ kuralım değil mi ama.arabayla ralli yapmayacağımıza göre söyle rahat ve konforlu, geniş ve ferah bir şeyler arıyor.bol donanım olsun,az yaksın falan.benim şuanda bırak 3 serisini 5 serisine binecek param olsa yeminle almam.zevk meselesi.sana tavsiyem eğer meraklı biriysen git bak ince ve test et c5'i.sonra gel burda fikirlerini paylaş.ama rica ediyorum.ben her gün merakla kim ne yazmış diye birşeyler öğrenmek için girdiğim bu sayfada boş ve gereksiz yorumlar ile kirletmeyelim.

• quote:

Yetişkin yolcu %87 ile nasıl en yüksek oluyor anlamadım en son 3 serisine bakmıştım %97idi. Neyse gerçekten bu konuya girince de çıkamadım, enerjim bitmek üzere. Ncap'i sadece örnek vermiştim. 4 yıldızlı olan başka arabaları da var, vermek istediğim mesaj 5 yıldızlı üretmemenin nasıl bir bahanesi olabilir.
    kendi segmentinde yüksek sadece bir tanesi https://www.youtube.com/watch?v=0Zo_W3aRWKA
    artık vazgeç istersen
    ayrıca sapla samanı iyice karıştırdın bmw 3 ile c5 aircross aynı segment mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyooo -- 27 Ekim 2019; 1:30:47 >

• quote:

Pejo 208 e mesela 91 vermiş yetişkin.. 🤔euro ncapın test surecı nasıl neye göre işliyor bakmak gerekir mesela bir ara bakmısdım hatırlamıyorum binek ve yüksek arac guvenlıklerı neye gore yapılıyor enerjıyı emme atma hasar noktası vs vs baya uzun... neyse ara verelım.nexus iyidir espırısine oyle dedı takılma yani makara yapıoz birazda ımkanlar ve ıhtıyaclar dogrultusunda insanlar hareket edıyor bir çoğumuz coluklu cocuklu bende isterim gls e binmek inşallah bir gün herkes biner gls.. iyi bak kendıne.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.