Şimdi Ara

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.745
Cevap
205
Favori
403.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    donanım listesini 1 2 sayfa öncesinde paylaştım ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benzin Feel Bold 315, Shine 335, Shine Bold 355.

Dizel Feel Bold 335, Shine 350, Shine Bold 375.

Feel manuel %50'lik dilimde.

Ben kaporamı geri alıyorum, araç ölü doğdu.

Lansmana özel 10 bin lira indirim olacakmış bu fiyatlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xprofessorx -- 6 Mayıs 2021; 13:22:25 >
  • xprofessorx X kullanıcısına yanıt

Bende hanımın arabası değiştireyim diyordum. Ama bu fiyatlarla alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

Benzin Feel Bold 315, Shine 335, Shine Bold 355.

Dizel Feel Bold 335, Shine 350, Shine Bold 375.

Feel manuel %50'lik dilimde.

Ben kaporamı geri alıyorum, araç ölü doğdu.

Lansmana özel 10 bin lira indirim olacakmış bu fiyatlardan.

Ben de vermiştim ben de geri alacağım. Alınabilir en düşük donanım feel bold ve 315 bin istiyorlar. O fiyata gelene kadar dolu dolu alınabilecek kaç tane araç var. Hadi feel bold’u pahalıya satacaksınız bari feel otomatik getirin, ama o da yok. Gerçi feel donanım da gerçekten bomboş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    biz de hanıma araba alalım diyorduk, bu fiyatlar ile ancak kaporayı geri alırız. doğrusu liste fiyatından satmıyorlar genelde bakalım.

• uk05 U kullanıcısına yanıt

Lansman için 5 bin lira nakit desteği dediler. 5 bin lira da bayi kendisi indiriyor. Yazdığım fiyatları bayi söyledi, belki liste fiyatları bundan da yüksek çıkar bilemiyorum. 1-2 saate siteye gireceklermiş fiyatları.

daha düne kadar benzinli c5a shineı 380e veriyorlardı, dün dediğim de cidden 2 3 gün öncesi. dediğiniz gibi ölü doğdu.

• Feel Bold içerik olarak alınabilir bir araç olmuş ama 315 bine 2008 allure cam tavanlı araç vardı en son. Daha neler neler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: xprofessorx

Lansman için 5 bin lira nakit desteği dediler. 5 bin lira da bayi kendisi indiriyor. Yazdığım fiyatları bayi söyledi, belki liste fiyatları bundan da yüksek çıkar bilemiyorum. 1-2 saate siteye gireceklermiş fiyatları.

Ben fiyat listesini gördüm. Dediğiniz gibi maalesef. Bari feel otomatik getirin de 235-240’a satın ama o araç da yok.

• st'ye kaporami istedigimi yazdim bile :) saka gibi fiyatlar.. resmen en yuksek fiyattan gecirmek icin meger bekletiyorlar... euro 11 olur da 400den geciririz belki diye bekletiyorlarmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 6 Mayıs 2021; 14:18:7 >
  • corsa-208 alt yapısındaki araca istenen fiyat :D:D komikmiş. feel bold otomatik 230 a çekerlerse şansı var bu fiyatla sinek avlasınlar

Yeni C4 Ün Fiyatları Açıklandı mı Ve Citroën Türkiyenin Sitesindeki Fiyat Listesinde olur mu Bugün

• Feel bold otomatik %50 dilimden satılmazsa bu aracın akıbeti de C4 kaktüs gibi olur.

• Merhabalar tekrardan ,

bunu defaatle ben burada yazdım. Fiyatların matematiksel olarak olabileceği rakamları ifade ettim. Ama gördüğüm kadarı ile arkadaşlar itibar etmemişler. Şimdi gördüğüm kadarı ile çoğunuz hayal kırıklığına uğradınız. Ama emin olun bu fiyatlar bile şuanda çok iyi rakamlar.

Tamamen şahsi düşüncemdir, şuanda belirlenen bu rakamalar . euronun 9.5 değerine göre ortaya çıkmıştır. Kur değiştikçe arabalar yollara çıktıkça euro kurunun o günkü rakamlarından satışlar olacaktır.

• berk.hanif B kullanıcısına yanıt

Fiyatlar bugün veya yarın sabah siteden yayınlanacak dediler ama üstte belirtilen fiyatlarla aynı. Manuel 100 bg’lik araç 225; en düşük otomatik araç 315 bin.

• motor1 instagram sayfasında şu şekilde paylaşmış fiyatları.

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023

evet yüksek ama liste fiyatları hep yüksekti PSA grubun. st ile konuşmak lazım. c3a shine paketi liste fiyatı da 307k ama instagramda abc oto 245k diye reklam vermişti.

• arkadaşlar bu liste fiyatına kaporayı yatırınlar ancak alabileceklerdir didye düşünüyorum. Zaten galeriler gelecek araçları kapatmıştır. karlarını koyarak satacaklardır. Bu nedenle bu fiyatlara alabilenler varsa alsın bence :)))

• muazgultekin M kullanıcısına yanıt
    Hemen alalım citroenci kardeşim 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Hemen alalım citroenci kardeşim 😄

bende daha önce c4 vardı. Açıkcası memnun kaldım araçtan. Ama ben sadece kura bağlı olarak araçların fiyatlanmasından dolayı bu fiyatların çok uygun olduğunu belirttim.

bu arada şu anda ben de Seat ARONA var :)))

• Boşu bomboş. B sınıfı boşluğunda belki daha kötü.

Bayiler mecburen feel bold otomatik i 50 lik dilimden azda olsa satacaklar. Yoksa mazda gibi aylık 10 tane satar artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.