Şimdi Ara

Yeni citroen c4 cactus amortisoru eski kasa cactuse yada diğer modellere uyarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yrni c4te cok konforlu bir amortisor tanıttılar hydrolic sıstem. Bunlar normal amortisor boyutunda. Acaba onceki kasasına yada diğer modellerede uyarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali9949 -- 18 Mart 2019; 23:48:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunu servıste ustalar bılır galıba kacak alt kata girip sormak lazım
  • eğer uyarsa yer yerinden oynar.
  • bunların hepsi reklam , amortisorlerin hepsi hidrolik değilmi zaten :))
  • https://youtu.be/Vn7G8KiYV-4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar surdum aracı ama cok buyuk fark goremedım hatta belkı koltuklardakı yastıklama sıstemınden olabılır dıyede dusundum. test aracı 5 bındeydı belkı zamanla acılırmıorasınıda bılemıyorum. Ama bu amortısor uyarsa dıger modellerede bunu almak mantıklı olur yaklaşık aynı fıyatsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

https://youtu.be/Vn7G8KiYV-4
    yok hocam c5 ın sıstemıne yaklaşamamış cok az ıyılesme var gıbı ama barız farklar yok dıger araclara gore. pug 301 in bır tık konforlusu diyebılırım sadece :D
  • Ha bıde su var bu amortısor fren mesafesını uzatabılır veya kısaltabılır. Teknık acıdan bunuda ıncslemek lazım buda onemlı

• valla benim arabanın 2011'i ile 2013 makyajlısının ön amortisörleri birbirinden farklı çıkmıştı. muhtemelen amortisör sistemine de el atarlar makyajlarla birlikte. belli de olmaz tabi sormak soruşturmak lazım.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Güzel reklammış yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

valla benim arabanın 2011'i ile 2013 makyajlısının ön amortisörleri birbirinden farklı çıkmıştı. muhtemelen amortisör sistemine de el atarlar makyajlarla birlikte. belli de olmaz tabi sormak soruşturmak lazım.
    platform bır oncekı kaayla aynı hatta c3 ıle aynı platform dıyorlar
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Büyük darbelerde asıl farkı görüyorsunuz, küçük darbelere yumuşak bir süspansiyon gibi tepki veriyor.

• Eskiyi sat yeniyi al en eskisi 2014 zaten, temizse araç 75-80 ediyor. Feel kasa sıfıra 110 bin diyorlar.

Al keyfine bak sıfır araç olcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Büyük darbelerde asıl farkı görüyorsunuz, küçük darbelere yumuşak bir süspansiyon gibi tepki veriyor.
    sert cukura soktum bılerek ama mlsf berbattı. Bilerek toprak yolada soktum ama dacia duster daha konforlu dıyebılırım her bakımdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.