Şimdi Ara

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.794
Cevap
207
Favori
406.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teknik olarak bilemiyorum ama ben yol tutuş açısından 195 lere pek sıcak bakmıyordum zaten. Bunu seçebilme durumu varsa tercihim 215 ten yana olur.

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

Evet doğrudur. Ben sadece bu Citroen in kullandığı kademeli destekli süspansiyon sistemini neden sadece arkada var şeklinde belirtmesini merak ettim.

Şimdi C5 in teknik detaylarına baktım orada süspansiyon sisteminde direk Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi (Progressive Hydraulic Cushion®) ön ve arka şeklinde bir ayırt etme yok. Ama C4 süspansiyon detaylarında busadece Arka süspansiyonlar için verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 3 Mayıs 2021; 22:24:23 >
  • efesb kullanıcısına yanıt

ben de aynı şekilde düşünüyorum, geniş lastik daha da kaslı gösterir bence.

• uk05 U kullanıcısına yanıt

Aynı fikirdeyim hem yol tutuş anlamında hemde görüntü olarak 195 ler bana biraz ince gözüktü. Zaten araba normal bir hatchback arabadan daha yüksek.

• Şimdi Ankara ABC Citroen den aradılar. Araçların gelmesi Haziran 15 i bulucak dediler. Üretim kaynaklı dediler. Fiyat bilgisi de yok. Citroen Türkiye bu işi beceremedi. Yazık gerçekten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mayl M kullanıcısına yanıt

haziran mı? yok artik... o zamana euro 11 falan olur herhalde.. dalga geciyorlar resmen...

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    benim işime gelir desem. haziranda bi umut ötv matrahları düzenlenir diye beklemiyor değilm. ayrıca önümüzü de rahat görürüz.

• adana yi aradim onlar da haziran'da gelir fiyatlar ne zaman aciklanir belli degil diyor.. utanmasalar kader kismet isleri bunlar diyecekler...

• Fikir vermesi açısından bayilere test sürüşü için dağıtılan C4 SHINE BOLD 1.5 BLUEHDI 130 EAT8 kasko değer fiyatı

348.351 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: uk05

benim işime gelir desem. haziranda bi umut ötv matrahları düzenlenir diye beklemiyor değilm. ayrıca önümüzü de rahat görürüz.

hocam yanlış anlamayın ama Arabanın olmadığı yerde neden OTV indirimi olsun :)

• muazgultekin M kullanıcısına yanıt
    yok yanlış anlamam ama 130luk dilimde araç kalmadı, artık corolla civic bile zor giriyor. ayrıca inanılmaz derecede elden para alıyor bayiler. dediğim gibi bir umut.

• volkan.e V kullanıcısına yanıt
    evet doğru ama diğer araçlara bakar onların bedellerini de liste fiyatları ile kıyaslarsanız liste fiyatından yaklaşık yüzde 5-10 fazla değerler olduğunu görürsünüz, kaldı ki neredeyse hiçbir firma liste fiyatından satmıyor. o yüzden o arabanın fiyatı 310 320 olacaktır, daha yüksek olursa insanlar c5a ya yönelecektir diye düşünüyorum, st de öyle diyor.

otv matrahlari degisirse alternatifler gelir.. golf otomatik, leon, qashqai, sportage vs. varken citroen'e yonelmez... zaten bu kadar tihalat acigi varken, oyle bir sey yapmazlar bir kac ay icinde... 6 ay icinde hic arac kalmayinca olabilir...

ki zaten otomatik %80e girdikten sonra c4 almak icin de bir neden yok.

Benim Shine Bold için tahminin 340 civarı şeklinde

• Merhabalar,

bugün volkswagen sitesine baktım. golfun en boş manuel ve benzinli versiyonu 231.300 liraydı. aslında tam sınırda. yani 500 liralık bir artış aracı otomatik olarak 290.000 lira bandına taşıyacak.

şimdi bunu neden açıkladım.

sabah merkez bankasının yıl sonu dolar tahmini haberini okudum ve haberde "Merkez Bankası'nın mayıs ayı beklenti anketinde 2021 sonu dolar/TL beklentisi 8,71'e yükseldi. Bu rakam nisanda 8,57 seviyesindeydi..." şeklindeydi.

yani kısaca yıl sonu itibari merkez bankasının tahminine göre bile golf'un en alt segment paketi 290.000 liradan fazla olacak demektir.

Bu durum aynı şekilde Citroen C4 için de geçerli olacaktır. yani kısaca araç bulabiliyorsanır alın derim ben :)

• Fiyatlar yarın açıklanıyormuş.

• esirin60 E kullanıcısına yanıt

buyuk gun yarin...

hadi hayirlisi... %50 olsa da bosa beklememis olsam...

• Donanımlara şöyle bir göz gezdirdim de; aslında baya belli etmişler renklerini..

Feel donanım sırf %50'de kalsın diye oluşturulmuş.. Feel bold bu kurlarda %50'de kalmaz bence..

• Feele 230 vermem şahsen..
    şimdi aradım ata st'yi... 2 saat sonra toplantı var ondan sonra açıklayacaklar dediler.. Yani bugün kesin açıklanacak mi dedim, evet dediler...
    . Yani adamlar direkt mb faiz kararını bekliyor fiyat için.. Şaka gibi ülke şaka gibi firma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

Donanımlara şöyle bir göz gezdirdim de; aslında baya belli etmişler renklerini..

Feel donanım sırf %50'de kalsın diye oluşturulmuş.. Feel bold bu kurlarda %50'de kalmaz bence..

Donanım listesi belli oldu mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.