Şimdi Ara

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023 (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: MÜŞAVİR
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.810
Cevap
207
Favori
406.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DS4 Beklemeye değer ancak fiyatı 700TL civarı olacak

• Bugün ilk defa yolda c4 gördüm evime yakın bir apartmanın önünde. Alan çıkıyor. Arkasında qq vardı, c4 daha kaslı ve büyük görünüyordu. Acaba alsa mıydım diye içimden geçirdim, sonra dedim ki C suv alırım, 3008 falan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zylinder Z kullanıcısına yanıt

Hocam bayi ismi verin ki bizler araç alacaksak buna göre kendimizi konunlandiralim, fırsatçıları bilmeye hakkimiz olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş c4 alınır mı ? konfor özellikleri nelerdir ?

• Süspansiyon sistemi bütün donanımlarda ayni, sadece shine ve shine bold olan en üst versiyonlarda 15 mm olan dolgulu koltuklar feel ve feel bold versiyonlarda 5mm dolgu var diye biliyorum. Yüzde elli de kalan versiyon fiyat performans aslında en azından bana göre

• Samuel_Etoo S kullanıcısına yanıt

Hyundai bayon ile c4 arasında gidip geliyorum. 230 k civarına bayonda otomatik vites alınabiliyorken c4 , otomatik vites için yaklaşık 100 bin lira daha istiyor. 100 bin liraya tabi donanım olarak da fark atıyor, orası ayır ama 100 bin çok fazla. 100 bin verebilmem için i20yi satmam lazım, satmak da istemiyorum.

Şu anda 2013 kasa hyundai i20 kullanıyorum. önceden golf V kullanırdım, Hyundai'den çok memnunum. ufak tefek arızaları olmuş olsa da şimdiye kadar hiç üzmedi. Golf manueldi, bu otomatik. Otomatiğin konforuna alışmışken de manuele dönmek istemiyorum.

c4 ile kıyasladığımda bayonun bagajının daha geniş olduğunu gördüm. Arka hacimde de c4 daha iyi. Hem daha geniş,uzun hem de yüksek. Tasarım anlamında da c4 göze daha hoş geliyor. Ama hyundaiden de vazgeçmek istemiyorum. 2 kez büyük kaza yaptım, içinden sağ çıktım. bir kez selde mahsur kaldım, sayısız kez altını vurdum bna mısın demedi. Hatta hafta içleri eşim kullanıyor, o da yüksek hızlarda çukurlara falan çok girer( malum ankara asfaltı ) , daha rot, balans ayarı dışında arıza yaşamışlığımız yok.

Uzun yolda yormayacak, yedek parçası kolay temin edilebilen bir araba olarak bayon dikkatimi çekti. Tabi bir de en ucuz otomatik suv sanırım bayon. Altı yüksek olduğu için de daha güvenilir bir sürüş hissiyatı olacaktır. ( Şirket aracım peugeot 2008, yüksek aracın konforu bambaşka )

Bakalım, bayilere gidip inceleyeceğim ama bayona ısındım. Elimdeki Hyundai'ye kardeş gelecek gibi duruyor.

• Otomatik olsun dusunceniz ve vergi dilimi olarak yüzde elli yi asmasin derseniz en fp çözüm bayon. Elite paket bulmaya bakın arkadaş için bakmıştık 245 250 arasında geziyor, talep çok diye de bayiler seramik vb itelemeleri zorunlu tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: uk05

Bugün ilk defa yolda c4 gördüm evime yakın bir apartmanın önünde. Alan çıkıyor. Arkasında qq vardı, c4 daha kaslı ve büyük görünüyordu. Acaba alsa mıydım diye içimden geçirdim, sonra dedim ki C suv alırım, 3008 falan.

c4 aslında c segmenti ama tam bir suv değil.. hb c segmentinin en genişi..

• Styric kullanıcısına yanıt
    hocam zaten c4e c suv demedim demek de istemem, firma zaten c hb olarak görüyor aracı. ama c crossover deseler de olur yani. sadece kaslı göründüğünü belirtmek istedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aracın 2. el ilanları suv bölümünde

• Bu citroen c4 tutulmadı sanırım; hiç görmüyorum trafikte, zaten türkiye de satışa sunulduğundan beri satış listelerinde ilk 40'a girememişti bir türlü. Bakalım temmuz satışlarında girebilmiş mi çok merak ediyorum.

• YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023

Bayiler test araçlarını satışa koymuş biri henüz 600 km'de. Rağbet görmüyor demek ki c4.

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

Test otomobilleri zaten belirli bir süre sonra satılır, burda sorun yok aslında da. Tedarikte sorun olmadığı zamandaki satış rakamlari tutulup tutulmadığını gösterecektir.

• Samuel_Etoo S kullanıcısına yanıt

600 km'de test aracı satılmaz.

• Küçük sehirlerde, konservatif sayılabilecek sehirlerde ilgi gösterilmemesi normal karşılanmalı zira araç alışılagelmişin dışında, gerek marka gerek tasarım olarak.

• 300 civarı bir araçtan bahsediyoruz, toplamda şuan için. Büyük bölümü engelli olsa da yeterli bir satış denebilir.

Ben 1.2 155 bg motor ile çok mutluyum..

Nasıl hocam menmun musuniz. Bir de kaça aldınız malum 375 liste fiyatı olunca insan üzülüyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Samuel_Etoo

Nasıl hocam menmun musuniz. Bir de kaça aldınız malum 375 liste fiyatı olunca insan üzülüyor :/

Merhaba

ben sol bacak engelli olarak aldım memnunum şahsen daha 1000 km falan oldu ama şuan için bir şikayetim yok. Ufak tefek eksikler falan var ama çok normaldir. Porsche taycan almadık sonuçta. Ben sipariş ile 2 ayda ürettirip getirdim aracı. Ülkeye girişi 155 bin tl olan arabaya 193 bin tl karşılığında aldım.

Araba güzel, atik seri bir araç, şanzımanı güzel, sakin kullanımda yakıt tüketimi inanılmaz düşük. Teknolojik olarak oldukça donanımli. Gösterişli de bir araba. Lakin 375 bin tl eder mi ona bişey demek zor. 1.2 155 bg kombinasyonu bulmakta oldukça zor. Ülkede 2-3 tane var sanırım.

Omuz mesafesi fena değil, ama diz mesafesi koltuk rahatlığı çok iyi. Baş tavan boşluğu da kurtarıyor.

Yurt dışında en dolusunu aldığınızda önde bile kamera var, bagaj düzenleyici falan. Elektrik destekli oluyor falan filan. Burada hiç bişey yok. Koltuklar bile manuel istesende alamıyorsun. Fabrikada üretiliyor şunlarda olsun dedim. Bu gelirse şükret dediler.. Benim talebim benim istediğim renkte üretilen banta giren arabaya istediğimi koyamıyorum. Artık nasıl bir anlaşmaları varsa.

Detaylı bilgilendirme için teşekkürler :)

• Bayilerden stok fiyat soran oldu mu acaba

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.