Şimdi Ara

Yeni Citroen c3 Aircross Fiyat Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 otm shine dolu Donanım için fiyat normal

Euro 4.5 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    John Deere ler 200 oldu hocam bizde alacaz yakında

• Euro 4.5 oldugundan arabanın fiyatına bişey diyemem

1 iphone x 1 aylık doktor maaşı olan ülkedeyiz

• http://www.citroen.com.tr/araclar/c-serisi/yeni-c3-aircross-kompakt-suv.html
    compackt suv kim sen kimsin demezlermi adama, valla ben diyorum
    Herkes arabanın fiyatına takılmış ama bence bu araçla ilgili üreticinin kafası çok karışık,
    şöyleki citroen bu araca compackt Suv diyor (bence bunun anlamını bilmiyorlar) hal böyle olunca da bir compackt suv için araç bence uygun fiyatlı. Tabi yersen.
    Şaka bir yana citroenin b segmentinde bir crossoveri var ve bunu 2018 te makyajlıyor c3 Aircross ile aynı motor şanzımanı kullanacaklar, aks mesafelerinden, uzunluklarına, genişliklerine kadar bir çok yönleri aynı iki aracı olacak
    hayır farklı tarzlara hitap ediyorlar desem tasarımlarıda birbirlerine çok benziyor hatta c3 ünde tasarımı çok benzer.
    Yani uzun lafın kısası citroen bu aracı ne için üretiyor hangi Pazar dilimini hedef alıyor ben çözemedim çözebilen varsa beri gelsin.

• Bi ben mi anlamıyorum ya bu paraları çöpten mi buluyor millet? Az yakıyor diye (performans , tasarım özürlüsü, ruhsuz bildiğiniz şirket arabalarına 120.000₺ vermek). Şu anki D segmenti araçların içinden geçen bir arabam var (dün Talisman kullandım 1.6dci rezaleti , gitmeyen güzel duran araç furyası . ışıklı ayakkabılar gibi işlevsiz albenili) C segmenti FC5 Civic tüplü 1.6 atmosferik arabaya adam 100.000₺ veriyor , bildiğin plastik. Varex takıp şekil yapanların alayının içinden geçiyorum yarı fiyatındaki arabayla. ) maddi durumu iyileşirse S60 2.0T Sports falan alırım, LPG taktırır kalan 40.000₺ yi de paşa paşa bakımına , benzinine , lastiğine , egzozuna harcarım. Adamlar az yakıyor diye 120.000₺ veriyor bir arabaya B segmenti hem de. bildiğiniz komedi. LPG'li araç bile bunlardan iyi kaçıyor ve maksimum fark 8₺ 100km'de. Polo, Golf fiyatları falan bildiğiniz karikatür şu an gözümde. Yazık günah , 2.0 Atmosferik Avensis, Civic Uzay kasa , Vtec kasa hatta C5 1.6 ehdi alırım yine o paraları bunlara vermen. S40 2.0T , S60 2.0T modellerini saymıyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smyrn3. -- 8 Kasım 2017; 10:46:48 >

• Ahaha şaka gibi fiyati var ama euro 4.5 tl oldugunun altini da cizelim vergiyide atlamayalim yani ver mehteri ver.

! A haber tayfasi icin not:reis bi honkursun ey sitroyen ey fransa sen kimsin diye ! belki korkudan bedave verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 8 Kasım 2017; 10:50:28 >
  • audi liste fiyatından 60-80 bin lira indirim yapıp araç sattı (vergi diliminin düşmesinin de payı var tabi fiyatı kısınca)

reno 10 bin indirim alanlar var clio için falan.

pjo 15 bin indirim yapıyormuş bazı modellerde liste fiyatından.

YENİ TREND BU GALİBA. FİYAT 100 BİN AMA ABİME 85 E BIRAKIRIZ AYAĞI
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Pahalı

97 bine manuel, 103 bine otomatik dizel 2008 var.

evet cidden pahalı. Sadece showroom da görürüz gibi geliyor.

SHINE
    1.2 PURETECH 110HP EAT6
    BENZİN
    OTOMATİK VİTES 113.500 TL

Üzerine cam tavan+metalik renk eklesek 120.000TL(hadi indirim olsun 10.000TL). Bu araç için çok pahalı, zaten Cactus makyajlı gelecekken, C3 Aircross gelmesi tamamen gereksiz olmuş. C4 AirCross var, onu getirseler??

Yeni QQ 1.2 SkyPack 120.000TL(tekna 113.000TL).

Bunlar varken Crossover bir C3'e bu para bağlanmaz, 2. elde değer kaybı da çok olur. Ancak kızına eşine alan olur, onun dışında normal kullanıcının alacağı bir araç değil.

• fiyat c3 için yüksek. dizel otomatiğide getirmemişler. 2018 sonunda yeni cactus piyasaya girecek hemde yeni süspansiyon sistemi ile onada . bu kafayla ona 150 isterler heralde . Citroen in tr dist çok kötü . yıllardır böyle bu
  • Bildiğim kadarıyla PSA grubu araçları VW gibi klasman klasman bölüşecek, yani nasıl VAG'da kalite sıralaması Seat-Skoda-VW-Audi şeklinde gidiyorsa PSA'da da Citroen-Peugeot-DS şeklinde gidecek.

Buradaki sorun şu, en alt klasmandaki markanın B crossover aracı, bir üst kalite düzeyindeki markanın aynı segment aracından (Peugeot 2008) nasıl daha pahalı olur? Distribütörlerin araya girmesi ile oluşan bir saçmalık var sanırım.
  • Lan.

• Çok pahalı.

2.el az km ve temiz bir dolu C sınıfı araç alınabilir.
  • Peugeot ve Citroen bir türlü doğru fiyatlandırma yapamadılar güzelim araçları hiç ettiler

• 60000TL'ye Ibiza alınır ve binilir. Yada 1.0 TSI Ibiza alınır 70000TL'ye.

Bu tip araçlar genelde çöp oluyor. Saçmasapan boşbeleş kalas mini MPV.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan kıçı kırık c3 bu c3 bunlar ne sattıklarını sanıyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muqarnas

Fiyatı 120 bine dayanan B segment aracın kol dayaması !

Yeni Citroen c3 Aircross Fiyat Listesi

Elişi dersindeki çocuğa versen daha güzel deri diker, o nasıl koy dayama öyle alay eder gibi.
  • İlle suv isteniyorsa aynı paraya sürekli dört çeker subaru xv var mesela..

Yeni Citroen c3 Aircross Fiyat Listesi
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Guzel arac ama motoru tirt malesef. Yetersiz performans, yuksek tuketim

• citroen zaten türkiyede pek tutulan bi firma değil isterlerse daha yüksek söylesinler vız..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.