Şimdi Ara

Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
19.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu değilde 308 tasarım anlamında çok iyi. PSA grup Citroen i skoda gibi konumlandırıyor sanırım. Daha marjinal tasarım daha konforlu ve kullanışlı iç mekan. PSA ve VAG grup karşılaştırması.

Peugeot=VW

Citroen=Skoda

Opel=Seat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patlar bu konu.  

• İçi berbatmış helede gösterge ekranı,, golf ile bile zor baş eder, 308 lede yarışamaz bile

• 308 ne kadar başarılı bir tasarımsa bu bir o kadar kötü olmuş.

Citroen'in C5A gibi derli toplu tasarımlarını beğenirdim. Bunu kim çizmiş ise kafası çok karışık belli ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

308 ne kadar başarılı bir tasarımsa bu bir o kadar kötü olmuş.

Citroen'in C5A gibi derli toplu tasarımlarını beğenirdim. Bunu kim çizmiş ise kafası çok karışık belli ki.

Direk C sınıfına rakip değil araç, hem hb C sınıf hemde 2008 gibi b+ suv modellerine rakip olarak geliyor. Yabancı birkaç videoda bu şekilde lanse ediliyor.

Citroënde veya vw de çalışan adam buradaki kadar fanatik değil. Biri 0 golf alır dsg patlar toz kondurmaz. Öbürü her gelen araba da golfe gömecek birşey arar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota Chr Nissan Juke rakipleri c hb b suv arası gibi duruyor

• Citroen direksiyon tasarımını öğrenemedi gitti. 15 sene önce ortası dönmeyen, sadece simiti dönen garip bir direksiyon koydular C4e. Saçma sapan bir tasarimdi. O C4ün iç tasarımı başlı başına saçma saptandı zaten. Gösterge paneli bile yoktu doğru düzgün. Ondan sonraki C4te kocoman kamyon direksiyonu gibi direksiyon koydular C4e. Hiç yakışmıyor o direksiyon o araca. Şimdi de bu direksiyon.

• Golf 8’in katili olamaz bu araç..

Peugeot 308 olabilir bence.Tasarım olarak çok iyi bir araba olmuş.

• QRX kullanıcısına yanıt
    Vw gibi tepsi direksiyonu yok en azından

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Direksiyon tasarımı massey ferguson sanırım
  • Arkadaşlar boşuna tartışmayın. Araç c segment ama sınıflandırma olarak hb değil. Kasa rakibi daha çok suv araçlar. Ve de özellikle coupe suv olan renault arkana.

• Beyazını canlı gördüm gerçekten beğendim. Tipi golften iyi ama leon ile arasında kaldım. C4 sanki ara form gibi, jipimsi hatchback diyebiliriz.

• Hocam öyle bi yazmışsın vw den tiksindim, bu arada evet daha önce 8sene C4 bindim bu yine olmuş beğendim yine alınabilir ama direksiyona katılıyorum yeni 3008 direksiyonu koysalar iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asdfg12 -- 22 Mart 2021; 18:0:29 >
  • Golf maktulü

• Şu jantlar tam apaçi jantı neden kullanıyorlar anlamıyorum. honda nın da bu jantlardan hep

• potur kullanıcısına yanıt
    Vw gibi tabela gibi jant kullanmıyorlar, adamlar müşteriyi ayrıcalıklı hissettirmek istiyor.

• escanor_ kullanıcısına yanıt

tipik V<A>G bot zevksizliği... golf tenekesinde daha iyisi varda... beğenmemiş...

• Citroen sürekli değişik direksiyon varyasyonları denemese keşke olmuyor bir türlü...

• KIA Creed de çok güzel araç kanımca , Golf de Creed de kullandım (uzun süre ) ,

Golf güzel araba valla ancak Creed bir başka güven veriyor ,nasıl desem direksiyon başına oturunca aracın sizin bir uzantınız oldugunu hissettiriyor , nasıl tepki verir nerede ne yapar hemen alısıyorsunuz ,üstelik son derece konforlu ,

araçların ; golf olsun , citroen olsun veya başka bir model/marka olsun elbette seveni beğeneni vardır ,

Ancak KIA Creed gerçekten konforlu, güvenilir ve performanslı araç , parçası da el yakmıyor ve teknik sıkıntı da cıkarmıyor ,gayet rasyonel .

Hiç marka baımlılığı ya da sadakati yok bende , aradığım kriter güvenlik ,az amortisman ...

(bu arada ABD'de pazar 4.süymüş KIA...)

Golf e gelince VW nin 2. elini anında satıyorsunuz piyasa böyle oluşmuş , mesela alfa romeo nun da enfes araçları var ancak 2. el satarken bekle dur ,

Tecrubemi paylaşmak istedim , herkese kazasız iyi gunler dilerim .

Not :Aranızda teknik detay bazında işin ehli söz edecek arkadaşlar vardır ,değerlendirme yaparlarsa gayet yerinde olur ,

Mesela ; Golf, Corsa,Astra,Creed,308,C4 mukayese edebilirler ...

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

KIA Creed de çok güzel araç kanımca , Golf de Creed de kullandım (uzun süre ) ,

Golf güzel araba valla ancak Creed bir başka güven veriyor ,nasıl desem direksiyon başına oturunca aracın sizin bir uzantınız oldugunu hissettiriyor , nasıl tepki verir nerede ne yapar hemen alısıyorsunuz ,üstelik son derece konforlu ,

araçların ; golf olsun , citroen olsun veya başka bir model/marka olsun elbette seveni beğeneni vardır ,

Ancak KIA Creed gerçekten konforlu, güvenilir ve performanslı araç , parçası da el yakmıyor ve teknik sıkıntı da cıkarmıyor ,gayet rasyonel .

Hiç marka baımlılığı ya da sadakati yok bende , aradığım kriter güvenlik ,az amortisman ...

(bu arada ABD'de pazar 4.süymüş KIA...)

Golf e gelince VW nin 2. elini anında satıyorsunuz piyasa böyle oluşmuş , mesela alfa romeo nun da enfes araçları var ancak 2. el satarken bekle dur ,

Tecrubemi paylaşmak istedim , herkese kazasız iyi gunler dilerim .

Not :Aranızda teknik detay bazında işin ehli söz edecek arkadaşlar vardır ,değerlendirme yaparlarsa gayet yerinde olur ,

Mesela ; Golf, Corsa,Astra,Creed,308,C4 mukayese edebilirler ...

teşekkürler.

Assassin's Creed mi
    Creed Aventus mu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.