Şimdi Ara

Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
19.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışı komik ,içi komik, konu sahibi daha da komik mesajlara bak.

Allah kurtarsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Haketmedim H kullanıcısına yanıt
    Scala mı? guldurme beni yuruyen tabut arabası gibi.

• alırken bir golf parası verirsin bu araç için. ama satarken 2 tane satsan ancak bir golf alırsın.

• bi ara çıkan her telefona iphone killer derlerdi, hiç unutmam rahmetli nokia 5800'ü. rezistif ekranlı o ilkel telefonu iphone'dan pahalı gazlamışlardı keklere ilk çıktığında.

neyse, bunun da tavanı yüksek olsa ne yazar arka tarafa doğru alçalarak gidiyor, arka tarafta rezalet bir baş mesafesi olduğu belli.

golf katili olmadan kendi kendinin katili olmasın da. adamlar kendi ülkesi fransa'da bile satmadığı için c4'ü patlatmışlardı. birkaç sene aradan sonra nerden buldularsa bir cesaret gelmiş, hayırlısı. belki üç-beş satar. daha piyasaya çıkmadan eleman katil yapmış bile. golf 8'in karşılaştırmalı testlerini bir oku bence.

• bu tasarımla dünyanın en iyi arabasını yapsalar yine olmaz

• Ah Scenicte lansman yaparken siz olsaydınız belki en çirkin arabalar sınıfına girmezdi Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de. Onu kurtaramadınız bunu kurtarın bari

• Konuda PSAcılar vs VWciler birbirine girmiş, bu kitleye en az onlar kadar kanser olan Hondacı ve Fiatçıların da katılmasını bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armin van Buuren* -- 22 Mart 2021; 15:24:34 >
  • Nedir bu fransızların Peugeot Citroen'İn olayı??

Her yeni çıkan araç ille Vw emsaline kırdırılıyor:))

biri çok mu iyi?

diğeri çok mu ezik?

• Peugeot 308 muazzam olmuş ama bunu hiç beğenmedim açıkcası, özellikle de arka kısmını. DS 4 kasası ile devam etselerdi daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliosmanoglu3834 A kullanıcısına yanıt
    VW çok ezik pejo Citroën üstün

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Ama knk aynı vw gibi hep aynı buzdolabı tasarımlardan bıkmadın mı bence arkayı aynı yapmamaları İyi olmuş

• kanka iyi diyorsun da nerde o 407ler

passatlardan daha iyi arabalardı şöyle iyiydi böyle iyiydi tasarımı mükemmeldi. 407 yazısının sıfırına basınca bagaj açılırdı vs.

hepsi çöktü, parçası yok, ikinci el değeri yok vs.

• İç tasarımlar iyice fütüristik ve bence itici olmaya başladı.Bu arada Golf katili olamaz.Ava giderken avlanır .

• bırakın siz bu fanboyları. hemen atlamışlar. o kadar parayı buzluğa gömünce bir şok geçirdiler. 8 iyi beklerken 98 polodan hallice olduklarını anlayınca, sağa sola sallamaya başladılar. ekteki citroen cillop gibi araç. direksiyonu ile dalga geçenler olmuş. vw nin direksiyon sanki f1 direksiyonu, dümdüz yuvarlak gemi dümeni bir direksiyon takmışlar.

• 2012 C4 sahibiyim. Yeni kasa C4 tam spastik gibi olmuş. Alana hayırlı olsun ama ben hayatta almam. Bayileri ve servisleri rezalet. O açıdan Peugeot her zaman ön planda ikisi arasında.

Yine 50 tane kronik sorunla gelmese bari. Benim araba 8 yaşında, hala kronik sorunlarıyla uğraşıyoruz. Satabildiğim an satacağım.

• mordawey M kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum hocam olabilir, ben arkadaşın paylaştığı fotoğrafa baktım sadece.

Edit; youtube inceleme videosunu izledim hocam, direksiyonun kendisi böyle.

Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 22 Mart 2021; 18:51:17 >
  • HAHAHAHAHAHAH Bu araba mı golfü tahtından edecek ya ne komik şakaya bak Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de. 

• Tasarimi benim gozumde Golften iyi. Ben bunu tercih ederim ama olaya gercekci bakarsan cogunluk Golfu tercih edecektir Turkiyede.

O yuzden Golfu gecemez satis olarak.

• Arkadaş yanlış yazmış sanırım olsa olsa c3'ün katili olur bu Yeni Citroën C4 artık Türkiye'de. 

• Golf segmentinin referansı olmuş her sene bir katili çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.