Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.313
Cevap
34
Favori
443.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Energy kardes collection tavsiye etmem neden dersen bence bir sure sonra gelmeyecek 0 mi alacaksın
  • Arkadaşlar Collection seçeneği yok şu an C3'te Confort var...
    http://www.citroen.com.tr/Resources/Content//TR/Brochures/Teknik/C3_Foy.pdf
  • herkese merhaba 25 ocakta sifir km c3 1.4 vti confort plus paket 95hp BMP sanziman benzinli arac sahibi oldum bu benim ilk triptonik aracim ve bu yuzden acemilik cekiyorum ozellikle dik yokuslarda kalkarken el freni cekmek zorunda kaliyorum bu sanzimanda herzaman el freni ile kalkmak zorundamiyim frenden direk gaza basinca fazla bastigimda arac patinaja dusuyor gaza az bastigimda ise hic gaza basmiyormusum gibi geri kacirmaya basliyor nerde neyi yanlis yapiyorum anlamis degilim el freni kullanmadan yokuslarda geri kacirmadan nasil kalkicam bana aciklarmisiniz yillarca duz vites kullanan ve elfreni kullanmayi sevmeyen biri olarak bu cektigim acemilik cok canimi sıkıyor yardimlarinizi bekliyorum. onun disinda aractan cok memnunum eger bunun acemilogini ustumden atamazsam bide yokus kalkis destegi olsaydi keske diycem ve bu yuzden aracimdan sogumaktan korkuyorum cunku gercekten severek aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTAN_41

herkese merhaba 25 ocakta sifir km c3 1.4 vti confort plus paket 95hp BMP sanziman benzinli arac sahibi oldum bu benim ilk triptonik aracim ve bu yuzden acemilik cekiyorum ozellikle dik yokuslarda kalkarken el freni cekmek zorunda kaliyorum bu sanzimanda herzaman el freni ile kalkmak zorundamiyim frenden direk gaza basinca fazla bastigimda arac patinaja dusuyor gaza az bastigimda ise hic gaza basmiyormusum gibi geri kacirmaya basliyor nerde neyi yanlis yapiyorum anlamis degilim el freni kullanmadan yokuslarda geri kacirmadan nasil kalkicam bana aciklarmisiniz yillarca duz vites kullanan ve elfreni kullanmayi sevmeyen biri olarak bu cektigim acemilik cok canimi sıkıyor yardimlarinizi bekliyorum. onun disinda aractan cok memnunum eger bunun acemilogini ustumden atamazsam bide yokus kalkis destegi olsaydi keske diycem ve bu yuzden aracimdan sogumaktan korkuyorum cunku gercekten severek aldim

kaptan 41 sol ayağınla frende kalk gaza yavaşca bas azcık pratik ister :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Peki Collection'da ön sis farı var mı?

Yeni modellerde öyle bir seçenek yok kardeşim.
  • Haklısınız, Bugun bayide c3 comfort inceledim, iç mekan olarak 2 ay kullandığım attractiondan daha kaliteliymiş. Henüz karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Aynen ya şu hız sabitleyici işine bi çözüm bulsak iyi olacak.

daha öncede yazmıştım istanbul bahçelievlerde citroen mersa orada taktırmıştım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Mersa ile gorustum 1 aydir citroenden dolayı yasaklanmış o yuzden takilmiyormus artik

pardon bu yazdığınızı şimdi gördüm :))
  • Merhaba arkadaşlar, Hava yastığı probleminden tek şikayetçi olan ben değilmişim. Bir zamanlar kaza yaptığımda araç pert olmuş ama hava yastığı açılmamıştı... işte size bir örnek daha:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2891438001658&set=a.2481551794759.2136608.1131480755&type=3&theater
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasertunc

Merhaba arkadaşlar, Hava yastığı probleminden tek şikayetçi olan ben değilmişim. Bir zamanlar kaza yaptığımda araç pert olmuş ama hava yastığı açılmamıştı... işte size bir örnek daha:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2891438001658&set=a.2481551794759.2136608.1131480755&type=3&theater

Bu araç i30 muş. Sizin aracınız nedir? Hava yastığı problemi yaşadığınız?

Benimde Nissan Micra aracıma arkamdan Ford Focus çarptı 01-01-2012 de aracım pert oldu. Bana çarpan ford focusunda hava yastıkları açılmadı. hasar almadık yeri kalmadı bariyerlere her yere çarptı temde. Benimde tedirgin olduğum bir konudur bu. C3 1.4 e-hdi aldım. Yarın teslim edecekler şimdi içim bir garip oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kibritinyanmayanucu

quote:

Merhaba arkadaşlar, Hava yastığı probleminden tek şikayetçi olan ben değilmişim. Bir zamanlar kaza yaptığımda araç pert olmuş ama hava yastığı açılmamıştı... işte size bir örnek daha:

Bu araç i30 muş. Sizin aracınız nedir? Hava yastığı problemi yaşadığınız?

Benimde Nissan Micra aracıma arkamdan Ford Focus çarptı 01-01-2012 de aracım pert oldu. Bana çarpan ford focusunda hava yastıkları açılmadı. hasar almadık yeri kalmadı bariyerlere her yere çarptı temde. Benimde tedirgin olduğum bir konudur bu. C3 1.4 e-hdi aldım. Yarın teslim edecekler şimdi içim bir garip oldu.

Sizin araç neden pert oldu? Şaseden dolayı mı?
  • @kibritinyanmayanucu, çok geçmiş olsun.

benim pert olan araç 2009 model Hyundai i20 'ydi. Şase bile yamulmuştu ama hava yastığı açılmamıştı. Hyundai, bana bir resim göndermişti ve açıklamasında "-koltuğun alt kısmında G-kuvvetini ölçen bir sensör olduğunu ve hava yastığının açılmasına en son bu sensörün karar verdiğini söylemişlerdi".

C3 ile ilgili en ufak bir sorunum yoktu. Geçen ay ihtiyaçlarım doğrultusunda satmak zorunda kaldım. Tekrar alabilir miyim, bilemiyorum. Sınıfında en iyi araç bana göre C3 'tür.
  • C3 ile 2-3 takla atmıştım. Pert olmuştu. Hava yastığı açılmamıştı. Nedeni daha önceki sayfalarda açıklamıştım. Bugun C3 HDi aldım. Nasip ederse yarın teslim alacağız.
  • Evet şaseden dolayi perte cikti tabi birazda ben istedim perte cikmasini.
  • arkadaşlar merhaba
    bugün c3 confort+plus paket+ elektrik pakete baktım
    1.4 vti otomatik benzinli

aracı beğendim
    ancak kullanıcıların fikrini almak isterim

özellikle kronik bir sorunu olup olmadığı
    yokuş kalkışları
    yakıt tüketimi (günlük kısa mesafe 5km şehiriçi kullanım)
    bi de bu hava yastığı meselesi nedir?

ayrıca belirtmek istediğiniz diğer olumlu -olumsuz yönlere açığım
    tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judge-fred -- 8 Şubat 2012; 23:01:58 >
  • quote:

C3 ile 2-3 takla atmıştım. Pert olmuştu. Hava yastığı açılmamıştı. Nedeni daha önceki sayfalarda açıklamıştım. Bugun C3 HDi aldım. Nasip ederse yarın teslim alacağız.

Hem geçmiş olsun, hemde hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız güzel günlerde kullanmanı nasip etsin.
  • quote:

quote:

C3 ile 2-3 takla atmıştım. Pert olmuştu. Hava yastığı açılmamıştı. Nedeni daha önceki sayfalarda açıklamıştım. Bugun C3 HDi aldım. Nasip ederse yarın teslim alacağız.

Hem geçmiş olsun, hemde hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız güzel günlerde kullanmanı nasip etsin.

Teşekkür ederim. Gönülüm başka markadan B sınıf otomobil almaktı, bayilere gidip detaylı inceledim ve yoğun araştırmalar sonucunda diğer otomobilleri C3 kadar beğenemedim ve içim sinmedi. Bütün araba bayileri gezip ardından Citroen bayisine gidip C3'e binince kendime "özlemişsim be" dedim.Comfort Plus'u inceledim, iç mekan malzemesi olarak sanki kullandığım 1.4i Attraction'dan daha kaliteliydi. Ayrıca C3'e alışkındım. Bu nedenle karar verdim. Kaza yaptığın arabadan burnun bile kanamadan kurtulanlara genelde arabaya aşık olur derler ya sanırım bende ayni şeyi hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyBlue -- 9 Şubat 2012; 0:31:16 >
  • Arkadaslar c3 comfortplus birakilip polo bm alinir mi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar... Bedelli askerlikten dolayı 2012 model C3 1.4 HDİ Confort plus aracımı satıyorum..Aracım kırmızı renkte 3500 kmde, zenith cam ve elektrik pakaeti mevcuttur. Bununla birlikte hız sabitleyicide takılmıştır. Özetle sıfırdan farksızdır. Sıfır fiyatı 43 600 TL, ben 37 500 TL ye vereceğim. C3 almak istiyen arkdaşlara duyrulur..
  • valla arkadas C segmentinde C3 oldugu surece baska arac almak gereksiz bi yorum. diyorum. c3 umu hic bir C segmentinde baska bi araca degismem. az yaksın diye 4-5 bin tl fiyat farkı verip polo bm de almam hic bizaman. 4-5bin tl ye kac kez depo fullersin kac km yol gidersin. bide bunu hesaplayıp sonra gidip polo bm almalısın. bugun bi araca verdigin fiyat 40 bini aşıyorsa B segmentinde bi arac almak varken gidip C segmentine para vermek sadece zenginlik gostergesinden baska bisey degil. bugun C4 un fiyatı 47 bin civarı ve harika bi arac. ilerde alıcagım tek araba C4 olur ancak.
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.