Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.313
Cevap
34
Favori
443.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar ilgilenirseniz aracımı satmayı düşünüyorum. 2011 1.4 hdı exclusive beyaz renk 9200 km de hasarsız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyor5582

selamlar ilgilenirseniz aracımı satmayı düşünüyorum. 2011 1.4 hdı exclusive beyaz renk 9200 km de hasarsız..

araçtan en ufak bir şikayetim yok çocuklar büyüdü daha geniş bir araç düşünüyorum..
  • Arkadaşlar ben yeni c3 aldım 2012 model.
    Arabanın arka amortisörlerden ses geliyor. Yani en ufak çukura girsem dahi lık lık ses geliyor.
    Ben rahatsız olmuyordum ama bugün peder bindi arabayı git ver değiştirsinler garantili araba dedi.
    Yeni c3 lerde böyle bir problem var mıdır? Kafama takıldı arabam garantili de olsa sağıyla soluyla oynanmasını sevmiyorum.
    Ona göre hareket edeceğim..
    teşekkürler.iyi forumlar...

Arkadaşlar daha detaylı bir bilgi verecek olan var mı acaba ? sabah servise gideceğim kontrol ettireceğim. değişim talebinde bulunacağım.
  • Sinyor galeri fiyati cekmerzsen alabilirim aracini en son kaça birakirsin araci
  • Sinyor kar des donmedin bana en son kaca birakirsin
  • Sinyor kardeş neredesin geri donmedin hala fiyat sorduydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racert

Sinyor kardeş neredesin geri donmedin hala fiyat sorduydum

kusura bakma yeni bilgisayar başına geçtim. benim istediğim fiyat 37250 araç çok temiz gerçekten..
  • selam ıstanbuldaysan eger aracı gorup bakmak senınle tanısmak ısterım
  • quote:

selam ıstanbuldaysan eger aracı gorup bakmak senınle tanısmak ısterım

bakırköy civarındayım..
  • Pm msj attım sinyor kardes
  • quote:

Cruise control takilmiyor diye biliyorum ben ayrica ecrin exclusive bile o fiyat degil makul bir rakam Der misin en fazla 0 fiyati 40 gibi

elektrik paket + zenith cam + comfort plus + boya olunca arkadaşın dediği gibi 44bini buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Arkadaşlar ben yeni c3 aldım 2012 model.
    Arabanın arka amortisörlerden ses geliyor. Yani en ufak çukura girsem dahi lık lık ses geliyor.
    Ben rahatsız olmuyordum ama bugün peder bindi arabayı git ver değiştirsinler garantili araba dedi.
    Yeni c3 lerde böyle bir problem var mıdır? Kafama takıldı arabam garantili de olsa sağıyla soluyla oynanmasını sevmiyorum.

Arkadaşlar daha detaylı bir bilgi verecek olan var mı acaba ? sabah servise gideceğim kontrol ettireceğim. değişim talebinde bulunacağım.

otoban dışında gelen bir ses ise, arka iki amortisörün tozluğu silindirik plastik ve sorun bundan kaynaklanıyormuş. yeni tip olanlarda ise tozluk körüklü lastik ve ses yapmıyor. çözümü amortisörlerin değişimi

• Merhaba;

YENİ C3 1.4 e-HDi CONFORT BMP

Dizel otomatik bir araç niyetiyle çıktığım yolda Ocak ayı ile yeni bayiye girdiğini öğrendiğim cirtoen inanılmaz hoşuma gitti.

Kullanan varmı acaba? Vites geçişleri nasıl ve yakıt tütekitimi belirtildiği kadar düşükmü Şehir içi 3,6lt/100km gibi gözlerime inanamadım. Direksiyondan vites falan çok beğendiğim. Şubat başı almayı düşünüyorum.

Sizin cevaplarınız benim için çok önemli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toksin

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Arkadaşlar ben yeni c3 aldım 2012 model.

otoban dışında gelen bir ses ise, arka iki amortisörün tozluğu silindirik plastik ve sorun bundan kaynaklanıyormuş. yeni tip olanlarda ise tozluk körüklü lastik ve ses yapmıyor. çözümü amortisörlerin değişimi

Ben teknode. Teşekkür ederim sabah 9.30 da servisteyim ne yapıp ne edip degistirtecegim. Rahatsız oluyorum o sesten.

• Merhabalar
    Benim sorum olucak. Isıtma problemi yaşıyorum sebebi ne olabilir acaba ?
  • Kan değerlerin düşük olabilir. Bolca pekmez ye ısınırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kibritinyanmayanucu

Merhaba;

Dizel otomatik bir araç niyetiyle çıktığım yolda Ocak ayı ile yeni bayiye girdiğini öğrendiğim cirtoen inanılmaz hoşuma gitti.

Kullanan varmı acaba? Vites geçişleri nasıl ve yakıt tütekitimi belirtildiği kadar düşükmü Şehir içi 3,6lt/100km gibi gözlerime inanamadım. Direksiyondan vites falan çok beğendiğim. Şubat başı almayı düşünüyorum.

Şehiriçi 3,6 lt falan hayal. 5lt nin altına düşmesi mümkün değil, sürekli şehir içi kullanıyorum, öyle ki 1km dahi ne çevre yolu ne başka bişey, hep dur-kalk, ara yollar, dar sokaklar vs. yani gerçek anlamda şehir içi kullanıyorum, son derece dikkat etmeme rağmen 5,5 lt nin altına inemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Merhaba;

Şehiriçi 3,6 lt falan hayal. 5lt nin altına düşmesi mümkün değil, sürekli şehir içi kullanıyorum, öyle ki 1km dahi ne çevre yolu ne başka bişey, hep dur-kalk, ara yollar, dar sokaklar vs. yani gerçek anlamda şehir içi kullanıyorum, son derece dikkat etmeme rağmen 5,5 lt nin altına inemedim.

Hayal değil :) babamda scenic 2 var 2007 1.5 dizel 105 hp olanlardan. Normalde şehir içi 5.0 5.5 yakması lazım peder günde en az 100 150 km yapıyordur. Ve ortalaması en son 4.2 deydi . Biraz belki kastirir ama imkansız değil.

• C3 1.4 e-HDi CONFORT BMP

Dizel otomatik bir araç

Start - Stop varmış araçta bu yakıtı azaltmak yerine arttırmazmı?

Ve sanırım forumda henüz alan yok. İlk ben alacağım sanırım.
  • quote:

C3 1.4 e-HDi CONFORT BMP

Dizel otomatik bir araç

Start - Stop varmış araçta bu yakıtı azaltmak yerine arttırmazmı?

Ve sanırım forumda henüz alan yok. İlk ben alacağım sanırım.

Merhaba,

Araç için ne kadar istiyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.