Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.433
Cevap
67
Favori
221.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 15.000 bakımını yaptırdım Ankara Ata Citroende, 2160₺.
    Rot ayarı da istedim, 140₺ de ona aldılar.
    Feel paket, 2021 model.
  • Brc3 B kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler sizlere. forum sayesinde beğenip bugün teslim aldık ve eşim çok sevdi. seat ibiza'dan geçmiş olduk.

egea cross gösterdim eşime filan ama hiç beğenmedi zaten. c3 çok daha şirin geldi ona. 3km de ben kullandım. tabi beklentiyi çok büyütmemek lazım baz modelde. bazı şeyler bilerek eksik bırakılmış filan ama çok açık yazıyorum kıytırık clio'dan elli kat daha iyi gibi geldi bana. tabi bu kadar kullanımla söylemek doğru olmaz ama clio'yu ikame olarak 800km'de filan vermişlerdi ve kullandıkça nefret ettim; o kadar kötü bir araba. Allah clio'ya düşürmesin.

• Xedos. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu arada Ibiza kaç modeldi. Yeni kasaları hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brc3 -- 20 Temmuz 2022; 23:24:59 >
  • Bugün itibariyle 3. kez adblue deposu arızası yaşıyorum. artık yıllık rutine bindi.

2 yaşında 18.000 de ilk arızayı verdi garantiden değişti

4 yaşında 36.000 de 2. arızayı verdi garantiden değişti

6 yaşında 47.000 de ve 3 kez arıza verdi.

1100 km sonra araç çalıştırılamaz uyarısı mevcut. Bakalım servise gidince ne diyecekler .

2015 modeldi hocam bizimki. eski kasa tabi. üzerinde 1.4 atmosferik motor vardı aracın ve düz vitesti. şu an satılan 2022 model düz vites polo ve ibizalarda atmosferik 1 litre bir motor var. bizimkiyle arasında performans olarak dağlar var. 0-100km süresi 3 sn daha yüksek yeni araçta (15sn filan). bu nedenle baştan onları eledik. yani hem pahalı hem de gitmiyor. eskişehir yolunu kullandığımız için kötünün iyisi olmalı motor. düz viteslerde turbo sanıyorum bir tek corsa ve 208 vardı ama onlar da üçüzlerimiz olmasına rağmen çok pahalıydı eşim istemedi.

dilerim siz gönlünüzdekini alırsınız

• Yakin zamanda kasko yaptiran var mi gecen baktimda sifir arac en ucuz 9k falan diyor yani onu gorunce direkt pc yi fisten cektim birakin sekmeyi kapatmayi saka yapiyorlardir diye...
    5k civari olsa ona okeyim..

Bu arada arac 5 bin km oldu tam 2 ay sonra 1 yillik olucak zaman ne hizli geciyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 23 Temmuz 2022; 12:57:49 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    2013 model hasar indirimli babamın arabasına 5 bin₺ fiyat vermişler
  • Xedos. kullanıcısına yanıt
    🧿 Maşallah yakında SUV almanız gerekecek😊. Amin hocam, kazasız belasız kullanın.
    Vay be o zaman 9k vercez....
    Daha bunlar iyi günler.
  • Merhaba, viraj aydınlatma acaba gizli özellik olarak mi? mevcut yoksa ayrı modül mü bağlanıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI
    Ne demek acaba ne ise yariyor hareketli led far olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 25 Temmuz 2022; 17:37:55 >
  • Ebu Fısar kullanıcısına yanıt

Araç 15 bin km yi 1 km bile geçmemesi mi gerekiyor hocam, şuan 14 binde bir yere gideceğim km geçerse 50 vs sıkıntı olur mu garanti için

Benim diğer araca 30 bin dediler yaptırmadım kasko, bakalım C3 e ne çıkaracaklar onun da ekim sonu zamanı doluyor.

• kartal0001903 kullanıcısına yanıt

Birde arkadaşlar, yakın zamanda başka bakım yaptıran var mı (2750 diye duymuştum)

Bilgi için teşekkür ederim.
    Hocam direksiyonu çevirdikçe sis farları o yöne yakıyor ya onu kastettim. Örnek, Direksiyonu sağa çevirdikçe tek sağ sis yanıyor. 😅
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt

Yok hocam, bir şey olmaz. Ben 15500de girdim bakıma, uzun yoldayken geçtim zaten. Öyle 300, 500km geçmesine kimse takılmaz.

Çok teşekkür hocam

Yakın zamanda yaptırmadım ama bilgi olsun diye yazayım dursun buralarda.

C3 1.6 VTI Feel EAT6 2017

25 Nisan 2022

Kasko Değeri : 246.000 ₺

Sompo Kasko : 6000₺ teklif edildi.

Allianz Kasko : 4.373,07 ₺ yapıldı.

Güncel fiyatlar sürekli artıyor.

Temmuz Kasko Değeri : 341.251 ₺ olmuş.

Bu ay kasko yaptıracak olsaydım, tahmini 6000-9000₺ arası olurdu.

Herkese iyi günler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.