Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.414
Cevap
67
Favori
220.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye lansmanı 25 Kasım'da. Bu tarihten sonra araçların test edilebileceği yazılmış.
  • Benzinli manuel versiyon 1.2 82 hp 52.750 tl'den satışa çıkacak, dizel manuel 1.6 bluehdi 75 hp ise 65.450 tl'den satışa çıkacak. Donanım listesini de ekliyorum.
    YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTIYENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTIYENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomatik vites olmayacak mı yeni C3'te?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizi

otomatik vites olmayacak mı yeni C3'te?

Ana konuyu düzenledim arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Benzinli manuel versiyon 1.2 82 hp 52.750 tl'den satışa çıkacak, dizel manuel 1.6 bluehdi 75 hp ise 65.450 tl'den satışa çıkacak. Donanım listesini de ekliyorum.
    YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTIYENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTIYENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

Sağolasın hocam işime yaradı fotoğraflar. ;)

• Rica ederim, eline sağlık bu arada.
  • Araç güzel görünüyor, bu sınıftaki araçlar aşağı yukarı aynı konsepte zaten amaaa adamlar EAT6 otomatik şanzıman koymamışlar. Fransa sitesinden incelendim 1.2 motorların hiçbirinde otomatik seçeneği yok.
  • bugün sinopta lansmanı var aracın, 1-2 gün içinde türkçe incelemeler düşmeye başlar
  • Otomatik gelecektır illaki.beklemek lazım.eat6 harika bir şanzıman.

• Bu 1.6 75 hp lik dizel motorda ne? İlk defa görüyorum. Tork değeri gayet iyi aMa 75 beygir enteresan.1.4 olsa anlarım ama 1.6.varmı bilgisi olan bu motor hakkında? ?

• Fiyat listeleri açıklandı, otomatik vites seçeneği yok

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTIYENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

• quote:

Orijinalden alıntı: kickboxmuaythai

Bu 1.6 75 hp lik dizel motorda ne? İlk defa görüyorum. Tork değeri gayet iyi aMa 75 beygir enteresan.1.4 olsa anlarım ama 1.6.varmı bilgisi olan bu motor hakkında? ?

Emisyon veya motor ömrü için böyle yapıldığını düşünüyorum.

Birde 1.6 100 beygirlik motor var ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Bizim C3'ler eski kasa oluyor demek.

Araba çağ atlamış hocam Acilen test sürüşü yapın ses yalıtımı 2-3 kat iyileşmiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRFUN4EVER

Arkaaşlar kasım ortasına geliyoruz hala ses fiyat bilgisi yok mu? gidip fiat 500 mü alalım? kampanyaları gayet ilgi çekici.

Araç geldi hocam ;)

• connectedcam güzel olmuş, daha da geliştirilecektir

otomobil dünyam
    https://www.youtube.com/watch?v=kMV7K2slr48

carviser
    https://www.youtube.com/watch?v=d77tKcnMve0
  • Doğrudur. VW nin skandallarindan sonra firmalar temkinli bu konuda not:VW aracıM var

• entigin E kullanıcısına yanıt
    Hocam eat6 tam otomatik Versiyonlar gelecek 2017 ilk çeyreğinde.hatta bu şanzıman dizeldede kullanilacakmis. Citroën model atagı yapacak.c3 le başladı yine 2017 de c3 suv yani b suv gelecek.

• 2 aylik 2012 Citroen C3 1.4i Attraction ve 4.5 senelik 2012 Citroen C3 1.4 HDI Confort+Plus kullancısı olarak 2017 Citroen C3 ile karşılaştırma inceleme videomdur. Malzemeyi ne kadar çaldıklarını görebilirsiniz.

• EnergyBlue kullanıcısına yanıt
    Güzel bir çalışma olmuş ama bence eksik kalmış. Keşke videonun sonuna daha önceki modellerde olmayan ama yeni modellerde sunulan donanımları da ekleseymişsiniz, daha doğru bir sonuç ortaya koyabilirdiniz. Örneğin Hill Holder ve hız sabitleyici gibi özellikler yanlış okumadıysam artık baz pakette geliyor ki bence sadece bu ikisi birçok küçük detaydan çok daha faydalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

2 aylik 2012 Citroen C3 1.4i Attraction ve 4.5 senelik 2012 Citroen C3 1.4 HDI Confort+Plus kullancısı olarak 2017 Citroen C3 ile karşılaştırma inceleme videomdur. Malzemeyi ne kadar çaldıklarını görebilirsiniz.

Kolçak yok ama kol dayama var ve kokpit konumundan dolayı kolçağın koyulmadığını düşünüyorum.

Bunun dışında eski kasa C3 te kapı üstü yalıtım fitilleri ve arka ön kapı arası yalıtım fitili yokken yeni kasada var.

Benim dikkatimi çeken en önemli nokta bu oldu.

Bence test sürüşü yapmadan peşin yargı vermeyin.

Bide arka tavan lambası yok ama tavan lambaları daha kaliteli duruyor C4 ünki ile aynı ve kemerleri gösteren bir ekran var ;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.