Şimdi Ara

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
67
Favori
221.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç: 2009 Model 1.4 x furio benzin & lpglidir.

Sabah motor soğukken marş alıyor. 10 15 saniye içinde devir ayarlayamıyor ve kendiliğinden istop ediyor. Gaza bastığım zaman istop etmiyor kendini toparlamaya çalışıyor ama yine de biraz sıkıntılı devam ediyor. Harakete geçip ikinci vitese attığımda devir baya düşük kalıp istop edecek dereceye geliyor. Araç ısındıktan sonra toparlıyor. Sorun nedir nasıl çözeriz?
  • mertkayags kullanıcısına yanıt
    Boğaz kelebeği ve hava akış sensörü kontrol edilmeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janavar®

Boğaz kelebeği ve hava akış sensörü kontrol edilmeli.
    teşekkürler hocam kontrolleri sağlayacağım.
  • Arkadaşlar selamlar.. Citroen c3 1.6 vti otamatik almak istiyorum yeni kasa 2018, artıları ve eksileri nelerdir, tüp taktırırp üç dört sene şehir içi binmek istiyorum ama bu araba markasında hiç fikrim yok, araba çok hoşuma gitti.. Bilgilendirirseniz sevinirim.. Şuan ikinci elleri 90 bin civarlarında,bu beşinci arabam olacak alırsam ve diğerleri hep fiestaydı, şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım yaklaşık 700 km oldu hep şehir içi kullandım ve hep eco sürdüm hiç zorlamadım bütün bunlara rağmen 9.4 altını hiç görmedim ankara antalya yapicam bu ay uzun yol ortalamasını da paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06paintball

Ben yeni aldım yaklaşık 700 km oldu hep şehir içi kullandım ve hep eco sürdüm hiç zorlamadım bütün bunlara rağmen 9.4 altını hiç görmedim ankara antalya yapicam bu ay uzun yol ortalamasını da paylaşırım.
    Herkes aynı şeyi yazıyor, anladığım kadarıyla PSA 1.2 turbo motorda henüz yolun başında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikfelsefesi -- 16 Aralık 2019; 9:4:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06paintball

9.4 ciddi bir rakam arkadaşlar. 1.6 mini sport o kadar yakmıyor :) kaldı ki araç 3 silindir ve hafif. Gittiğiniz mesafeler kısa , malum Ankara olduğu için yokuş ve fan açtığınızı düşünerek 8-8.5 olabilir ama 9.5 cidden çok zor rakam. ECO mod demek ekonomi demek olmuyor bildiğim kadarıyla. Ekoloji anlamında kullanılıyor. çevreye daha az co2 salınımı. (start-stop)

öncelikle tavsiyem , göstergeleri sıfırlayın. otobanda 80-90 km hız ile sabit kullanım yapın. fabrika verilerinin 1 litre üstünde kadar normaldir. şayet hala sorun yaşıyorsanız ,aracınızı muhakkak gösterin hava ve yakıt oranında sıkıntı olabilir.

• Merhaba

2016 1.6 bluehdi 62000 de aranizdayim.

Aracı hasarlı alıp topladım.

Çok güzel araç yan airbump bende yoktu cikmacidan alacağım.

buradan da bildirmiş olayım arabanın ön panjur nikelajını bulamadım bulan olursa bana haber verirse sevinirim.

araç yeni olduğu için pahalı biraz veya panjur ile birlikte satıyorlar panjur ile birlikte 200-300 liraya alabilirim.

YENİ Citroën C3 ANA KONU (C3 III) 2021 MAKYAJLI KASA ÇIKTI

• quote:

Orijinalden alıntı: janavar®

Hayırlı olsun..

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-2017-citroen-c3-on-panjur-nikelaj-9815113980-taylan-oto-cikmada-680169296/detay
    Teşekkürler bu ürün satılmış ancak başka bir yerde buldum Gündoğdu otomotiv kartal çıkmada.

Şimdi de airbump arıyorum.

Bu aracın piyasasını anlamadim, tutulan modeli nedir otomatik benzin mi manuel dizel mi?
    Fiyatı normal mi?

• Chotanaq kullanıcısına yanıt
    2. El piyasasında ne yazık ki genelde 1.6 benzinli için otomatik bulursunuz. Onun dışında da otomatik yok.

1.6 dizel in fiyatı oldukça yükseldi.

1.2 benzinli olanlar işinizi görür.

Malum yakıt fiyatları, MTV, kasko ve sigorta yı da hesaba katınca 1.6 motor artık pek tercih olmuyor.

Yakıt hariç yıllık 5000 TL masrafı oluyor. (MTV, kasko, sigorta, bakım varsa muayene)

O yüzden biraz daha hesap yapmak lazım.

• Ankara antalya arası 5.7 gösterdi ortalamayı. Ortalama 15 derecede 2 kişi yüksüz klima kapalı ve devamlı 100 km sabit hiz ve yaz lastiği ile. Yani tam ortalama bu. hicbir değişken yok. Fakat aracı alırken uzun yol yakıt ortalaması fabrika verisi 4.1 lt. Yani ciddi bir şekilde kandırılıyoruz.

• C3 shine sıfır bakıyordum bu sıra fakat yazdığınız şehir içi değerleri gözümü çok korkuttu, güncel şehir içi verisi ve alınıp alınmaması hususunda araç hakkında yorumunu paylaşabilecek arkadaş var mı?

• C3 shine 2019 3.800 km de 1.2 pure tech otomatik vites;

Fiyat olarak 120 bin diyor sahibi.

Yakıt tüketimi nasıl bu aracın arkadaşlar. Haftada anca 2-3 kere kullanacağım İzmir' de.

Yakıt, yol tutuş vs bu konular hakkında bilgi verir misiniz?
  • 06paintball 0 kullanıcısına yanıt
    üstat mevcut durum nedir ortalaman kaç litre?
  • sıfır 1.2 shine paket 133 bin tl ile aranızdayım, kolçak tavsiyesi alabilirim. fabrikasyon gelen yokmuş
  • Makyajlı Yeni C3 haziran 2020 de Avrupa da satışta. Tahminen 2021 ilk çeyrekte burada satış başlar

https://www.youtube.com/watch?v=5CHOyXI36vs&feature=youtu.be

• sıfır 1.2 shine paket 131 bin tl ye aldık. Burada yazılan yakıt tüketimleri çok korkutmuştu ama arabayı başka bir ilden alıp 700 km kadar yaptık. yüksek hızlarda da kullandık. 5.8 ortalama yakıt değeri oldu. Bu değer gayet makul bence tam otomatik bir araç için.
  • 2020 shine paket için Android Google maps veya diğer bilgiler apple gibi çalışmıyor .

Var mıdır öneri. Saolun

• coner C kullanıcısına yanıt
    Android auto ile kullanabilirsiniz.

https://android-auto.tr.uptodown.com/android/download

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.