Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
251.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 Eat6 feel bold 245 fiyat açıklandı. Shine liste fiyatında bir değişiklik görünmüyor fakat bayiler kaça bırakıcak görücez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel ve benzinli feel ler giriyor indirime ama Shine lar girmiyor. Bayinin dediği bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

Üst pketin dilime girmemsi bayilerin işine geliyor kendileri dilime sokup 3 bin kazanakları araçtan 30 bin tl kazanıyokar. Bu düzenlemeyi yapanların ben aklına..

• Herzamanki gibi yine biniciye yaramadı bu düzenleme , %50deki araçlar bir anda piyasadan yok oldu cevremde arac arayan bir çok tanıdığim var , araç bulabilen alan filan duymadım. Anlık bi heycan yaşamıştım hani bi ihtimal diyodum ama işte Türkiye gerçekleri anında hatırlattı kendini..

• Dizel araçta adblue hatası alan oldu mu? Benim 2500 km de hata verdi. Benzinciden 10 litre adblue doldurdum fakat hala lamba sönmedi. Servisi aradım biraz gitmeniz lazım ondan sonra sönecektir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 15 Ağustos 2021; 18:41:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Bende 2500 km uyarısı çıkmıştı. 2 tane 5 litrelik koydum uyarı gitti.

• mehmetakbudak M kullanıcısına yanıt
    Ama yıl sonuna doğru firmalar kampanya üstüne kampanya yapacaklar emin olun...
    işte o zaman 2.el de Mart a kadar dibi görecek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şimdi sipariş geçtiklerin de araçlar 2-3 ay sonra gelecek hatta Şubat Mart ta bile 2021 model sıfır araçlar hala satılıyor olacak

• My Citroen’e kayıt olamadım bir türlü aktivasyon maili gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu multimedya güncellemesini uzun yolda yapabiliyor muyuz? 1-2 video izledim, direksiyonu bile kırmayın diyen var. stop startı kapatıp 2 saatlik yola çıksam yapabilir miyim?

• mrb arkadaşlar. bir sorunum var. yardımcı olan olursa sevinirim. c3 aircross güncellemesini usb ye yükledim arabaya taktığımda görmüyor. fat32 ile biçimlendirdim hızlı yavaş iki seçeneğide denedim gene görmedi. neden olabilir acaba.

• Egekin E kullanıcısına yanıt
    Araç çalışıyor ve hareketsiz olması lazım diye biliyorum
    2. Durum USB kaç GB ? , eğer Yüksek kapasiteli ise daha düşük kapasiteli ile deneyebilirsiniz

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Araç sabit motor çalışır olmadı lazım

• anahtardan cam kapama ve sunroof kapamayı tüm bayıler yapıyormu yapıyorsa nekadar bilgisi olan varmı acaba

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

araç çalışır vaziyette deniyorum. usb 8 gb.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

hocam dediğiniz gibi denemiştim.

• ssfea S kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalarda bazılarının yapıp bazılarının garanti bozuluyor diye yapmadığını okumuştum.

Ayrıca ilginç gelen birşey, 2014 model ibiza da şoför harici kapılar açıkken aracı kilitleyebiliyordun ama bizim araçlarda yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Egekin E kullanıcısına yanıt
    O zaman sorun USB bellek te olabilir , farklı bir bellek ile de denişmiydiniz ?

• Bizde 2. Araç olarak croslandx edition ve feel bold c3 A arasında gelip gidiyoruz

• Ama gönlünüz shine c3A da

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.