Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
250.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pek bildiğim bir konu değil. Eskiden stepne için özel ebatlı lastik üreten bir firma vardı. Fakat battı diye hatırlıyorum. Bana stepne yerine konulan tamir kiti yeterli. Ekstra olarak Michelin lastik tamir spreyi alacağım.

Eğer illa yedek lastik lazım diyorsanız, 4x108 çıkma Peugeot/Citroen 15 veya 16 saç jant alıp, temiz bir çıkma/sıfır lastikle beraber kullanabilirsiniz. 185/60/15 ölçüsü hem az yer kaplar, hem de daha ucuz olur.

Alternatif olarak orijinal stepne ve yardımcı parçaların kodlarını koyuyorum

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOBUAT -- 28 Nisan 2021; 19:48:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

Araç bekleyen herkese sabır diliyorum bugün itibariyle ben de teslim aldım. En kısa sürede kauçuk paspas ve bagaj havuzu almayı düşünüyorum. Varsa telegram grubu vs katılmak isterim. Herkese de hayırlı olsun arabası.
    Aracı alır almaz bi 150 km uzun yol yaptık 3 kişi artı çakılı bagaj hatta arka koltuğun yolcu hariç kalan kısımları da full olarak araç 5.8 litre yaktı. 3000 devir geçmeden 90-110 arası ve dur kalk da var bir kısmında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

1.2 miydi araç? YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NOBUAT kullanıcısına yanıt

Tüm bilgiler için çok teşekkürler, inanılmaz bir bilgi kayağı oldu mesajlarınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

1.2 miydi araç?  

1.2 evet. Benim eski arabadan yüzde 20 civarı az yaktığı için beni tatmin etti açıkçası.

edit: bu arada yol bilgisayarı verisi ve pompa arası ne kadar fark ediyor bilmiyorum onu da bir ara hesaplamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herseyinhayirlisi -- 28 Nisan 2021; 20:51:8 >
  • Bu arada dizelde bulunup, bizde bulunmayan kaput izolatörü için paça kodları

KAPUT SES YALITIM LEVHASI

YQ 000 407 80 veya YQ00040780

BAĞLANTI BUTONU

YQ 001 584 80 veya YQ00158480

• https://www.youtube.com/watch?v=PINg5q87jg8&feature=youtu.be

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olsun.

Ben de bugün teslim aldım. Bayi ile ev arası 140 km mesafede ve yaklaşık 30 km civarında ciddi bir trafik içinde ilerledik. Yolda da biraz denedim aracı. 7.5 gösteriyordu yol bilgisayarı. Dediğim gibi ben biraz denedim. Yasaklar olmasa biraz da gezer bakardık ama maalesef 20 gün kadar kapının önünde tozunu alırız anca...

• 140 kmlik yolculuğumdaki ilk izlenimlerimi paylaşayım.

Direksiyon ve tekerler arasında güzel bir hissiyat var. Keyif veriyor sürüşü.

Vites geçişi diye bir his yok. Sadece yavaşladığınızda duracak mı gidecek mi diye düşünürken biraz titreme yapıyor. Rahatsız edici bir seviyede değil.

Görüş mesafesi çok güzel. Oturduğunuz yerden yola hakimsiniz.

Ses sistemi beni tatmin etti.

Genel olarak aklıma gelenler bu şekilde.

@NOBUAT size de bir sorum olacak. Camları açma kapama işlemini kumandadan yaptırdığınızı söylemiştiniz. Ben bayiden istediğimde konu ile ilgili bilgimiz yok dediler. Vakit de kısıtlı olduğu için işlemi sonra yapabilecekleri sözünü alarak bayiden ayrıldım. Bilgisayara bağlayarak mı yaptılar işlemi? Şimdiden teşekkürler :)

• erknaa E kullanıcısına yanıt

Evet, serviste Lexia cihazına bağlayıp tele kodlama yapacaklar. 10dk sürmez

Çok iyi değer, keyfim yerine geldi.YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

Yaza pompa/bilgiayar farkını hesaplarım ben de.

• Aracımı bugün teslim aldım. Ses sistemi kesinlikle vasat, net bir ses duyamadım. Ama iç aydınlatmalar ve deri koltuk çok hoşuma gitti. Motor kaputuna yalıtım düşünmüyorum çünkü çalıştığı çalışmadığı belli olsun istiyorum aracın. Dizelden sonra kulak hassasiyetim iyice bozulmuş.

• mirrorless M kullanıcısına yanıt

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın.

• power animal kullanıcısına yanıt

Sağolun teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: erknaa

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olsun.

Ben de bugün teslim aldım. Bayi ile ev arası 140 km mesafede ve yaklaşık 30 km civarında ciddi bir trafik içinde ilerledik. Yolda da biraz denedim aracı. 7.5 gösteriyordu yol bilgisayarı. Dediğim gibi ben biraz denedim. Yasaklar olmasa biraz da gezer bakardık ama maalesef 20 gün kadar kapının önünde tozunu alırız anca...

Sağolun hocam size de hayırlı olsun. Normalde benim de biraz boşluğum vardı belki 1 hafta tur atardım diye düşünüyordum ama 20 gün kapıda yatacak araba yapacak bir şey yok. :)
    Rodaj konusunda da ST rodaj yok basabilirsiniz dedi ama ben bildiğimi okuyorum açıkçası ilk 1000 km yüklenmeyeceğim.

• mirrorless M kullanıcısına yanıt

gözünüz aydın, iyi günlerde kullanın. motor sesi konusunda hemfikirim, dizelin üzerine bana hiç ses yokmuş gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

Sağolun hocam size de hayırlı olsun. Normalde benim de biraz boşluğum vardı belki 1 hafta tur atardım diye düşünüyordum ama 20 gün kapıda yatacak araba yapacak bir şey yok. :)
    Rodaj konusunda da ST rodaj yok basabilirsiniz dedi ama ben bildiğimi okuyorum açıkçası ilk 1000 km yüklenmeyeceğim.

Alıntıları Göster

bu araçlarda yok diyorlar evet, ama kullanım kılavuzunda en azından yakıt tüketimi için 3000 km sonrasında oturacağı da yazıyor. YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• hashus1099 kullanıcısına yanıt

Bence de gayet sessiz, hatta camdan ses almam konusunda da eski aracım Clio 4'e göre çok başarılı , saklama alanı ve ses sistemi harici benim isteklerimi karşıladı diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mirrorless

Aracımı bugün teslim aldım. Ses sistemi kesinlikle vasat, net bir ses duyamadım. Ama iç aydınlatmalar ve deri koltuk çok hoşuma gitti. Motor kaputuna yalıtım düşünmüyorum çünkü çalıştığı çalışmadığı belli olsun istiyorum aracın. Dizelden sonra kulak hassasiyetim iyice bozulmuş.

Hayırlı olsun. Deri koltuk güzel olmuş ne kadara mal oldu ?

• master35 M kullanıcısına yanıt

Faturada 12 bin görünüyor ama aracın 235 fiyatına dahildi. Hediye ettiler açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.