Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
249.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç olan led ampülü yere dik iken değil yere yatay iken bu görüntüyü elde ettim, onu da far reklektör çanağının led için değil de her yöne ışık veren halojen ampül İçin tasarlanmış olmasına yordum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt

Merhaba uzunlara philips mi taktınız

• deman25 D kullanıcısına yanıt
    Yok şimdilik dandik 120 tllik inwells diye bir marka ile idare ediyorum ama ilk fırsatta onlara da Philips alacağım

Üstad kısalara taktığınız philips ledlerii uzunlarda deneme imkanınız oldu mu dağılma vs.olurmu diye soruyorum sizin kısalalara taktığınız philips ledden ben uzunlara takmayı düşünüyorum

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: GoriL99

C3A feel paket satın almıştım araç geldi yarın teslim alacam
    Ek yaptırdığım aksesuarları sayayım
    Geri Görüş Kamerası 2500tl(multimedya ekranı zaten var olan bir araç için çok pahalı alt tarafı kamera takıyorlar)
    Yan basamaklar(1750tl)
    Karartılmış camlar ve seramik kaplama (3500tl)

Üst tavan barlarını taktırmadım tavan işlem görmesin diye.
    231.000tl ye almıştım aksesuarlar ve kasko sigorta vs ile işte 240.000 küsüre denk geldi diyebiliriz
    malum sitede 280 yazıyorlar
    Hayirli olsun , hangi bayiden aldiniz acaba ?

• deman25 D kullanıcısına yanıt
    Evet denedim , aynı kısalar gibi başarılıydı...

Teşekkür ederim bende satın aldım.

• GoriL99 kullanıcısına yanıt

Feel Bold dur herhalde sizinkisi Feel gelmiyor diye biliyorum artık.

• Valla bende bir çift Philips daha sipariş verdim uzunlar için bu inwells yedekte dursun

• whatismatrix W kullanıcısına yanıt

tavan barı yoksa feel, geçen aykı feel ler teslim ediliyor

• Shelby_ kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam feel sanki gelmiyo diye kalmıs aklımda ;

• Selamlar , arkadaşlar buralardamısınız ?

@kutay_ulusoy

@GoriL99

• Arkadaşlar aracı cumartesi teslim aldık ben daha kullanmadım
    231.000tl ye ağustos ayında satın almıştık 7700tl aksesuar ekledik(geri görüş kamerası(2500tl) seramik kaplama koltuklarada bişeyler yaptılar leke tutmaması için ve karartılmış camlar(3500tl) ve yan basamaklar(1700tl) toplam 238.700tl ye denk geldi
    Malum sitede 290-300k olmuşlar bile bu ek paketsizleri
    Üst tavan barını çok sevsemde tavana işlem yaptırmak istemedim
    Severek almıştık iyiki almışız diyorum ben test sürüşü yapmıştım araçla alırken zaten yol tutuşu konfor yükseklik ve ferahlık olarak en beğendiğim b suv araç olmuştu memnunum yani

• quote:

Orijinalden alıntı: GoriL99

Arkadaşlar aracı cumartesi teslim aldık ben daha kullanmadım
    231.000tl ye ağustos ayında satın almıştık 7700tl aksesuar ekledik(geri görüş kamerası(2500tl) seramik kaplama koltuklarada bişeyler yaptılar leke tutmaması için ve karartılmış camlar(3500tl) ve yan basamaklar(1700tl) toplam 238.700tl ye denk geldi
    Malum sitede 290-300k olmuşlar bile bu ek paketsizleri
    Üst tavan barını çok sevsemde tavana işlem yaptırmak istemedim
    Severek almıştık iyiki almışız diyorum ben test sürüşü yapmıştım araçla alırken zaten yol tutuşu konfor yükseklik ve ferahlık olarak en beğendiğim b suv araç olmuştu memnunum yani
    Hocam hangi bayiden teslim aldınız acaba ?

• Sizin aldıgınız bayiyi öğrenebilirsem bende orda geri gorus kamerası taktırmak isterim @kutay_ulusoy en uygun kamerayı taktırmış fiyat olarak ama kendisine ulaşamıyorum bir turlu forumaa bakmıyor sanırım bir cok cevap yazdım ama ulaşamadım malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: whatismatrix

Sizin aldıgınız bayiyi öğrenebilirsem bende orda geri gorus kamerası taktırmak isterim @kutay_ulusoy en uygun kamerayı taktırmış fiyat olarak ama kendisine ulaşamıyorum bir turlu forumaa bakmıyor sanırım bir cok cevap yazdım ama ulaşamadım malesef.

Hocam ankara otosay dan taktırdım ya piyasada taktırabilirsinde arabayı direk çıkarken kameralı olsun dedim

• GoriL99 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kamera fiyatında cok suistimal ediyorlar malesef bizim istanbuldaki bayi bize 4000 tl fiyat cekti 1500 2000 falan olur diye tahmin etmiştim 4000 ini duyunca vazgectim , tamam kar edin de göz göre görede adam mı kazıklıyorsunuz ?? O yızden sinirlendim piyasadan kendim arastırmaya basladım bu sırada sizinde nispeten uygun taktırdıgınızı okuyunca sormak istedim aslında en uygunu @kutay_ulusoy bey takrımıs toplam 1800 e mal olmus bayide , bayilerin kimi 3500 diyo kimi 3000 herkes kafasına göre …

Çok fahiş bir fiyat. Zaten kameradan mı ekrandan mı bilmiyorum görüntü çok kötü orijinalinde bile. Toyota chr'ın kamerasını gördüm bizimkinin yanında 4k kalır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

hocam selamlar ,

sizin arac feel bold mu yoksa shine mı acaba ? Bu görüntü kötülüğü konusunu ben daha öncede duydum hatta cok ihtimal vermemiştim şöyleki shine paketin yani orjinal kameralı olan pektin görüntüsünü görme şansımda olmadı benim acıkcası ama youtube testlerde görüntü kalitesinin kötü oldugunu söylemişlerdir ...

şimdi dönelim bizim konumuza şöyleki servis size zaten aksesuaar olarak almaya kaltıgınızda zaten insafsızca fiyatı giydirmeye calısıyor x2 yani 2k lık seyi 4k ya satıyor.

birde sorup sorusturdugunuz zaman ilgili kameranın necvox oldugunu goruyorsunuz, sanırım necvox un pejo citroen bayileriyle anlasması var hepsi bunu kullanıyor

ben arastırıp baktıgımda her ne kadar acarlarımızda orjinal goruntu aktarılabilecek ekranlarımız olsada sadece bir kamera baglayarak işi çözemiyormuşuz ... bunu bende bilmiyordum sonradan öğrendim , kameradan aldıgı göntüyü işleyip herhalde ekrana akatarmak için araba bir interfacae denilen kutu kullanılıyor yani kucuk uydu alıcısı boyutlarında birşey ,

şimdi ben açıkcası araştırıyorum ve kaliteli birsey kullanmak istiyorum necvoxa sordugumda kendi interfacelerinin AHD tipi yani yuksek çözünürlüklü analog kamera desteklemediklerin soylediler

acıkcası o kadar para verip uyduruk bir kamera görüntüsü alırsamda yazık olur o yuzden hala araştırmaya devam ediyorum sistemi basitce tuma rac fonksiyonları aynı kalmak üzere basitce androiiid arayuze geciren box lar var birde bu boxlara bakıp acaba bu box la işi çözebilirmiyim birde ona bakıcam eger olursa

ekstradan hem android arayuzune hemde interface e para vermeden belkisadece kamera ile işi çözebilirim

Benim aracım shine. Yani ne kadar önemli tartışılır ama görüntü kalitesi 640*480 gibi birşey. Dediğim gibi chr'daki görüntü kalitesini görünce çok şaşırdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.