Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
251.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel şehir içinde 6,5 gibi yakıyor. 1100 km nin 900 ü şehir dışı genel ortalama 5,5

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dizel sesinden hiç rahatsız olduğumu söyleyemem. 100 km/s üstü rüzgar sesine yapacak bir şey yok. Teker sesi için izolasyon yapılıyor istanbulda döşemeleri kapı terimlerini söküp izolasyon malzemesi kaplayan var instagramdan baktım işe yarar gözüküyor ama rüzgarla mücadele ayrı bir konu,araç yüksek altına yel giriyor burnu küt yapacak pek bir şey yok. A4 var bende,arka salıncakları bile plastik kaplamışlar hiç çıkıntı yok rüzgar sesi sıfır ama dişli asfaltta tekerin de cinsine göre teker sesi gelmeye başlıyor.C3 ac de davlumbaz içlerine bir yalıtım çözümü var mı deneyeceğim. Araç 5 sene bende nasılsa.

• Arkadaşlar böyle bir ürün var, ban almayı düşünüyorum, aranızda kullanan oldu mu acaba?

https://www.graficar.com.tr/product/citroen-c3-aircross-konfor-seti

• power animal kullanıcısına yanıt

Ben alicam bunu mudur daha once astra aracima almistim kapidaki esya koydufunda sert plastik sesinj cok fazla engelliyor stokda yoktu gecen hafta girdi bende bugun yarin siparis verixem montajdan sonra gorsel atarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power animal

Arkadaşlar böyle bir ürün var, ban almayı düşünüyorum, aranızda kullanan oldu mu acaba?

https://www.graficar.com.tr/product/citroen-c3-aircross-konfor-seti

paylaştıgınız super oldu hocam kaç aydır bakıyorum stokta yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

Ben aylar önce de arayıp sormuştum ama ölçü alacak araç yok siz yakınsanız buyrun falan demişti, demek ki bir araç bulup kalıp çıkartmış.

• Evet dün dediğim gibi bu gün itibari ile c3A dizel 2020 model Şubat 21 trafik çıkışlı Shine paket aracımıza (3100km de) 270.000 TL ödeyerek katıldık.
    Yalova’dan İzmir’e geri geldik. Genel olarak hoş, dizelin tepkileri benzinliye göre biraz daha rahvan ama 300 tork İle uyum çok güzel, 130 km üstü biraz rüzgar ve lastik sesi geliyor ( keşke biraz daha İzalosyon olsaydı)
    110km ortalama hız İle full otoban 4.8 Lt yaktı 400 km’de
    Hızı 90-95 yapsaydım 4,5 veya 4.3 olabilirdi

• Tek sıkıntım telefon tutucunu orta havalandırmaya ( minik mıknatıslı) takıldığında telefon navigasyon ekranını kapatıyor...
    acaba magnetli telefon tutucusu ekranı kapatmadan nereye nasıl takılabilir fikri olan var mı?

• 1.2 shine ile arac 1000km de sehirler arasi klima acik 6.7 yakti sehir icide 9 larda geziyor daha dusermi bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssfea S kullanıcısına yanıt
    1400 km ye geldim 12 günde,dizel,şehir içi klima açık 6,3 yakıyor ama çok agresif de değil çok kibar da değil bazen şöyle bir uzatıyorum nefesini.Uzun yolu,1.4 TFSI A4 te 6,5 yaktığım sürüş tarzında 5,5 yaktı. Araç kiloları yaklaşık aynı. Lakin A4 aerodinamik olarak sınıfında lider. C3 AC ise kutu gibi haliyle yakar biraz. Lastikler de A4 ile aynı. Benim sürüş tarzımla 1.2 alsa idim şu an 8,5 şehir içinden aşağı sanmıyorum düşmezdi. Yeni sattığım Yaris 1.33 CVT şanzuman şehir içi 7,5 ile geziyordu. Bu gün dik bir rampa çıktım 2000 devir ile tırmanması çok zevk verdi özlemişim dizel torkunu. Benzin olsa Turbo da olsa 3-4 bin devir çevirirdi. Düz yolda gezerken zaten dizelin sesi hiç gelmiyor desem yeridir.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt
    BİM de gördüm dün alacaktım sonra ekrana denk geleceği aklıma geldi vazgeçtim. Aracın her yeri kuru plastik yapıştır gitsin bir yere 3M çift taraflı ile,istediğin an iz bırakmadan çıkar diye düşünüyorum.

• kenfat10 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen öyle yapacağım, start&stop marş düğmesinin yanına yatay oval olan bir tane yapıştırıp geçerim herhalde... şu resimdekiletden ama telefon bayağı aşağıda kalacak, keşke navi ekranının sağına tutturabilsem

Dediğiniz doğru. ben 1 seneden beridir bu cihazı kullanıyorum. spiegen kuel

• salserol kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için..🙏

• Peki 3D paspas ve bagaj havuzu tavsiyesi olan var mı?
    Hangi marka tam uyar ? Ve malzemesi iyidir?

• Sahler, rizline ve Hroto buldum, sahler iyi olduğuna eminim ama aşırı pahalı

• bu markayı kullanan duymadım. ben rizline kullanıyorum. tam uyumlu

• Benim 2021 Model arka camlar tek dokunuş kapanmıyor sizde durum nedir?

Benimki 2020 ve arka camlar aynı yani tek dokunuş İle kapanmıyor sadece önler öyle

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.