Şimdi Ara

Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.707
Cevap
12
Favori
105.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haziran 8'de başvuruda bulundum Temmuz 15'e kadar ön kontrol ve sonrasından bu güne kart basılmış gözükmekte bu hızla giderse yıl sonuna elime gelir. Posta güvercinleri haberleşme yapsak kimliği bir hattat eliyle yazsa bundan daha hızlı olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Haziran 8'de başvuruda bulundum Temmuz 15'e kadar ön kontrol ve sonrasından bu güne kart basılmış gözükmekte bu hızla giderse yıl sonuna elime gelir. Posta güvercinleri haberleşme yapsak kimliği bir hattat eliyle yazsa bundan daha hızlı olurdu.

Hocam benim karta geçen hafta perşembe başvurmuştum. Cumartesi günü basılmıştı. Ama halen gönderilmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Bu Pazartesi başvurduk. Bugün Cuma, 4 günde basıldı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Bu Pazartesi başvurduk. Bugün Cuma, 4 günde basıldı yani.

Ben geçen perşembe başvurdum cumartesi basıldı. Halen bekliyorum.

• Randevusuz gidince başvuru yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

Randevusuz gidince başvuru yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan var mı?

Yapabilirsiniz. Sıra beklemek istemeyenler randevu alıyorlar.

Teşekkürler hocam.

• 1 kuruş vermem gss borcu da vardı zamanında 2 sene evvel 2 bin tl civarında son zamanlarda mektuplar kesildi dün borcunuz yoktur dilerseniz ayda 53 tl ye ssk olabilirsiniz mektubu gelmiş kuruş yok bu devlete benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 29 Temmuz 2017; 19:36:4 >
  • Yurtdisinda bakaya kaldim, basvuru yapsam bana da yeni kimlik verirler mi acaba?
  • Bir haftadır kimlik kartınız basılmıştır bilgisi var. Normalde hafta içi gönderilmesi lazımdı. Var mı benim durumumda olan?

• quote:

Haziran 8'de başvuruda bulundum Temmuz 15'e kadar ön kontrol ve sonrasından bu güne kart basılmış gözükmekte bu hızla giderse yıl sonuna elime gelir. Posta güvercinleri haberleşme yapsak kimliği bir hattat eliyle yazsa bundan daha hızlı olurdu.

''Kartınız kalite kontrol aşamasındadır'' Aşamasında.
  • quote:

quote:

''Kartınız kalite kontrol aşamasındadır'' Aşamasında.

Hocam 10 gün oldu benim 3. Günde kart basılmıştı. 1 haftadır kargolanmasını bekliyorum.

2 Ay olmak üzere benim 3 ayı geçenler var. Niye neden niçin yavaş sürüyor işlemler bir bilen yok. Kafasına göre takılıyor sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 30 Temmuz 2017; 18:29:35 >
  • quote:

2 Ay olmak üzere benim 3 ayı geçenler var. Niye neden niçin yavaş sürüyor işlemler bir bilen yok. Kafasına göre takılıyor sistem.

Ya oradaki memur kayıp kimlikler 2 aydan önce gelmez dedi. Kayıp için başvurmuştum zaten. Ancak üç günde basılınca hemen gelir diye tahmin etmiştim.

• 9 temmuzda başvuru yapmıştım bugün elime geçti kimlik hemen gidip küçük bir cüzdan alayım kurtuldum çağ dışı kocaman kimlikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 31 Temmuz 2017; 12:8:30 >
  • Başvuralı 2 ay oldu hâlâ yok

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

9 temmuzda başvuru yapmıştım bugün elime geçti kimlik hemen gidip küçük bir cüzdan alayım kurtuldum çağ dışı kocaman kimlikten

Hocam basıldıktan sonra kaç gün içinde kargolandı?

• Yeni kimlik kartım geldi. Fakat eski nüfus cüzdanımda bende. Eski nüfus cüzdanına ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alpay

Yeni kimlik kartım geldi. Fakat eski nüfus cüzdanımda bende. Eski nüfus cüzdanına ne yapmalıyım?

Hatıra olarak sakla. Geçerliliği yok zaten.

• 10 günlük kartınız basılmıştır aşamasından sonra son olarak Kartınız kalite kontrol aşamasındadır. bilgisi var. Umarım bu hafta içi kargolanır.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.