Şimdi Ara

Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.707
Cevap
12
Favori
105.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün kartım elime ulaştı. Çok güzel yapmışlar. Fakat eski nüfus cüzdanındaki kadar bilgiler yazmıyor. Mesela doğum yeri , seri , no , nüfusa kayıtlı mahalle il ilçe , sıra no, din bilgisi, kan grubu vs gibi hiç bir şey yok yazmıyor. Bana bu bilgiler gerekli olduğu zaman nasıl öğreneceğim ? Eski kimliği imha ettim. Hatta bana orada sordular din bilgisi kartta yer alsın mı diye tabi ki evet dedim ama o da yazmıyor hiç bir şey yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rossberg -- 24 Mart 2017; 22:43:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

Yeni ehliyete dün başvurdum,bugün kargoya verilmiş,yarın teslim alırım.Kimlik 50 gün, ehliyet 3günde teslim.

Hocam ehliyet randevusunu kac gun sonraya alabildiniz?

Istanbul'da en erken randevu 30-40 gun sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

Yeni ehliyete dün başvurdum,bugün kargoya verilmiş,yarın teslim alırım.Kimlik 50 gün, ehliyet 3günde teslim.

Hocam ehliyet randevusunu kac gun sonraya alabildiniz?

Istanbul'da en erken randevu 30-40 gun sonra.

3-4 ay sonraya veriyordu ama zaman zaman randevu iptalleri oluyor,20 gün sonraya buldum.
  • 50. gün ve hala kart başvuru alındı statüsünde!
  • Artık sözün bittiği yerdeyim. 62.gün oldu ve halen başvurunuz alınmıştır yazıyor. Bimere şikayet yazdım oradanda herhangi bir geri dönüş olmadı. Eski kimliğim yıpranmış vaziyette 15 yıl önce değiştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geogercostanza -- 25 Mart 2017; 10:22:18 >
  • Benim kimlik nihayet 67. Günün sonunda pttye verilmis basim sureci tam olarak 18 gun surdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hatalı basım var,benim kimliğin arka tarafındaki kodlama bölümünde soyadımı Türkmen yerine Tuerkmen olarak basmışlar.
    Acaba türkçe karakter olduğu için mi bu şekilde kodlanmış anlamadım?
  • yeni kimlik bi arkadasima gdide cok soluk resim ve yazilar silik gibi anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Kimlik kartındaki resim çok soluk, bu resmi kesinlikle kabul etmezler bence ,ehliyet daha inandırıcı.

sizin yine iyi cikmis bunda daha soluktu arkadasiminki

• MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Tarama iş berbat etmiş iyice ehliyetteki resim daha kaliteli.Bir de dün başkasının kimliği ile kıyaslama yaptım onun resmi daha koyu , bir standardı yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Çok hatalı basım var,benim kimliğin arka tarafındaki kodlama bölümünde soyadımı Türkmen yerine Tuerkmen olarak basmışlar.
    Acaba türkçe karakter olduğu için mi bu şekilde kodlanmış anlamadım?

Az önce ehliyeti teslim aldım.Kimlikteki resim parlak ama sol kulak silik,ehliyette resim soluk ben de anlamadım.
  • ocakta başvurdum hala gelmedi :)
  • Bu yeni kimliklerdeki yazılar umarım silinmez, bana pek kaliteli gibi gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de resimler niye renkli değil ben onu anlamadım. Siyah beyaz kişileri tanıması daha zor değil mi?

• Ekimlik başvuru sorgulaması yaptığımda bütün bilgilerimi doğru girmeme rağmen bilgileriniz hatalıdır diyor.sitede sorun mu var?bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skaarj

Ekimlik başvuru sorgulaması yaptığımda bütün bilgilerimi doğru girmeme rağmen bilgileriniz hatalıdır diyor.sitede sorun mu var?bilen var mı?

Ara sıra veritabanında hata çıkıyor. Ne halt yediyseler...
  • Benim kart geldi bu gün ehliyete kıyasla rengi soluk acaba herkes'demi böyle ?

• 75 gün oldu. Başvurunuz alınmıştır. Rekor bende sanırım.

• 90 gunü gecersen rekor senin... 75 gun zaten teslim suresi...

• 77. gün

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.