Şimdi Ara

Yeni çıkan kanuna göre bakaya kalmak (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
17
Favori
200.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilmiyorum nette bakindim biraz cevap veren de yok sadece agustosta askerlik subeye gitmeyi dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slodef S kullanıcısına yanıt
    hocam bir sonuç alabildiniz mi
  • Arkadaşlar lütfen yardım rica ediyorum önümüzdeki ALES sınavına gireceğim ve e-yds'ye gireceğim, askerlik durum belgesinde "AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 26/07/2017 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR." yazıyor,şimdi ben yüksek lisansın bir yıllık tecilini kullanmıştım, doktora kaydı için olur da bu tarihi geçirirsem rapor almam gerekir mi? eğer gerekirse nasıl bir rapor almalıyım (kaç günlük, heyet veya normal?)
  • bu ay sonu tecil bitiyo baska tecil yapamam lisans devam ediyo.hemen bakaya mi kaliniyor yoksa 5 6 ay bisey cikmaz mi gbt filan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    Aynen bu problem bende de var 31 in de tecil bitiyor, aöf den ocak da final sınavına girecem inş. mezun olacam da tezsiz yüksek lisans fln düşünüyorum tecil amaçlı o zaman içerisinde tecilsizlik problem yaratacak mı bizim için yaratacaksa ne gibi bi problem ve gbt ye hemen 1 ocak dan itibaren yansıyacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.