Şimdi Ara

Yeni Cihaz Alacağım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimdeki piranha fuga IGO-Amigo cihazı 2 yıldır çok yıprattım, bizim yeğen istedi bir yere gideceğim diye. bende verdim geri de istemedim al kullan dedim. hediye giiti yanii..

şimdi kendime yeni bir cihaz alacağım. istediğim özellikler şöyle olacak

ekran_______ 5'' olacak.
    program_____IGO-Amigo olacak.
    harita_______Basarsoft olacak.
    güncelleme___harita güncelleme ömürboyu ücretsiz olacak..

diğer özellikler marka -model-multimedya-fm transmitter v.s.farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 16 Mayıs 2012; 13:29:48 >

• selam @imkansız hocam

4:3 '' bir iki yerde gördüm ama ekran küçük olduğu için uygun değil.

5 '' den sonra bizi tatmin etmez..
  • piyasada 5"ekran olup ıgo amigo kullanan cihaz kalmamış gibi görünüyor
  • Buldum hemide tv li hayırlı olsun şimdiden

http://www.gold.com.tr/U138326/Navitech-NAV-PXT-306F-5Ekran-Atlas-IV-2GB-Dahili-Hafizali-TV-ozellikli-Navigasyon-Sistemi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

arkadaşlar elimdeki piranha fuga IGO-Amigo cihazı 2 yıldır çok yıprattım, bizim yeğen istedi bir yere gideceğim diye. bende verdim geri de istemedim al kullan dedim. hediye giiti yanii..

şimdi kendime yeni bir cihaz alacağım. istediğim özellikler şöyle olacak

ekran_______ 5'' olacak.
    program_____IGO-Amigo olacak.
    harita_______Basarsoft olacak.
    güncelleme___harita güncelleme ömürboyu ücretsiz olacak..

diğer özellikler marka -model-multimedya-fm transmitter v.s.farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum..

Ne dayılar var yaaa, yeğenin olayım bana da cihaz ver dayı :)

Konuyu görünce şaşırdım, cevizkabugu nasıl boyle konu açar diye :) Piranhada yokmu böyle bir cihaz :) Gerçi artık Piranhada her telden cihaz var, NoTraffic modeline baktınmı? Şimdi Next yeni model cihazlar getirecekmiş diyecem, sen Amigo değil diye almayacaksın İstediğin türde, Amigo yazılımlı cihaz hala daha satılıyormu araştırmak lazım

Şimdiden hayırlı olsun cihazın , kazasız belasız günlerde kullanman dileği ile.

Ha, TTNET okudum :) Yazılımada para verdim haritayada para verdim , yeni cihazıma eski cihazımdaki amigo ve haritamı yüklerim dermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 16 Mayıs 2012; 13:40:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Buldum hemide tv li hayırlı olsun şimdiden

@imkansız hocam

cihazda anolog tv var hiç kullanmayacağım bir özellik bu.

fiyatını ödeyemeyecek durumda değilim ama bu kadar parayıda kullanmayacağım bir özelliğe vermeye gerek yok.. son çare olarak düşünebilirim böyle bir cihazı..

bu arada bu tipte bir cihaz gözünüze çarparsa lütfen bana haber verin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 16 Mayıs 2012; 20:11:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Ne dayılar var yaaa, yeğenin olayım bana da cihaz ver dayı :)

Konuyu görünce şaşırdım, cevizkabugu nasıl boyle konu açar diye :) Piranhada yokmu böyle bir cihaz :) Gerçi artık Piranhada her telden cihaz var, NoTraffic modeline baktınmı? Şimdi Next yeni model cihazlar getirecekmiş diyecem, sen Amigo değil diye almayacaksın İstediğin türde, Amigo yazılımlı cihaz hala daha satılıyormu araştırmak lazım

Şimdiden hayırlı olsun cihazın , kazasız belasız günlerde kullanman dileği ile.

Ha, TTNET okudum :) Yazılımada para verdim haritayada para verdim , yeni cihazıma eski cihazımdaki amigo ve haritamı yüklerim dermisin

@x-Calibur

hocam merhaba.. yaw yeğen tutturdu yalovaya gideceğim yok bilmem nereye gideceğim diye istedi benim cihazı.. benden söküp verdim al dedim.. işim bitince getireceğini söyledi , yok dedim getirme senin olsun. sevindi çocuk yaa..

calibur hocam, senin şansızlığın genetik olarak benden uzak olmak.. yeğen felan olsaydın sanada kıyaklarımız olurdu..

piranhadaki No Traffic bizi bozar be abii.. racona ters olabilir cihazı incelemedim..

Next 5'' Amigolu ve başarsoftlu cihaz getirirse, ben de neden olmasın derim..

quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

ben derim de cihazlar demiyor bunu.. TTnet ile ilgili topiğe bişeylerde siz yazın yaw yanlız kalmayalım oralarda..

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Buldum hemide tv li hayırlı olsun şimdiden

@imkansız hocam

cihazda anolog tv var hiç kullanmayacağım bir özellik bu.

fiyatını ödeyemeyecek durumda değilim ama bu kadar parayıda kullanmayacağım bir özelliğe vermeye gerek yok.. son çare olarak düşünebilirim böyle bir cihazı..

bu arada bu tipte bir cihaz gözünüze çarparsa lütfen bana haber verin..

Bakın size cihazı buldum tam istediğiniz gibi hemde marka yabancı değil.Artık bunada hayır demezsiniz sanırım.

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/navigasyon_cihazi/966/145130064/piranha_galieo_5_navigasyon_cihazi

Edit:stokta yokmuş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• http://www.webdenal.com/piranha-galileo-5-0-navigasyon-sistemi-bluetooth-f_242928.html?ref=akakce&v=1.4.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugarbaro -- 17 Mayıs 2012; 12:32:11 >
  • quote:

Edit:stokta yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: sugarbaro

http://www.webdenal.com/piranha-galileo-5-0-navigasyon-sistemi-bluetooth-f_242928.html?ref=akakce&v=1.4.7

inceledim, program IGO-8'miş.

yanii bu olmaz.. kriterime uymadı..

• bir tanesinde igo-amigo var mesaj gönderdim gerçekten amigolumu yoksa igo-8 mi diye yanıtbekliyorum..

amigolu yerine igo-8 li cihaz göndermesinler sonra..

bir tanesinde de fatura yok diyor gitti gidiyorun linkinde.. fatura yok ise ben de yokum.
  • Bence next 535 e de bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.