Şimdi Ara

YENİ CELERONLAR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    258 Mesaj
    Selamlar;
    Ben şu aralar işlemci ve anakart almayı düşünüyordum. Ancak daha bugün bu siteye iyiki girmişim. Tamda başlıkta beni çok yakından ilgilendiren bir haber var. Celeron 1ghz işlemci almayı düşünüyordum. Tualatinli.
    Ama orda, bu mayısın sonlarında japonyada piyasaya sunulacak yeni celeronlardan bahsediyordu. Üstelikte 90$ gibi fiyatla. Benim şu anda almak istediğim celeronlarda hemen hemen o kadar. Aradadaki farka bak. Benim merak ettiğim bu işlemciler buralara hemen gelirmi biraz daha beklemeliyim. Tabi chipsetli anakartlarıda beklemem gerekecek. Bide ikisi bana kaça paklar tahmini. Belki aranızda bu konuda kurtlar vardır. O yüzden soruyorum. 200 tl ye alabilirmiyim ikisini. Yazarsanız bu işlemci manyanııı çok sevindirceksiniz arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Binbaşı
    1802 Mesaj
    Yeni celeronların çok iyi performans vereceklerini sanmıyorum. Hele 1.7 Ghz gibi bir hızda eminim ki birçok uygulamada 1.3 Dorunun bile arkasında kalacaktır. Bence onun yerin biraz daha verip 1.6A almak çok daha mantıklı olur.

Cel [email protected]
    Abit BE6-II
    |
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    1.6A nedir nucro. Anlayamadım kusura bakma. Biraz daha açık yazarsan çok sevinecem. teşekkürler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    Bence de AMD tabanlı bir sistem al...
    |
    |
  • Binbaşı
    1226 Mesaj
    Bence de AMD tabanlı bir sistem al...
    |
    |
  • Binbaşı
    1802 Mesaj
    P4 1600A yani 512 cache li 0.13 mikron Nortwood P4. Yeni celeronların hızları gerçekten yüksek olucak ve uygun fiyatıyla çok müşteri çekecektir ama performansları hızına göre iyi olmayacaktır. Çünkü 128 cache li olacaklar. Onun yerine 512 cacheli P4 almak daha pahalı ama daha iyi olur, ya da amd sistem.

Cel [email protected]
    Abit BE6-II
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.