Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.201
Cevap
1
Favori
103.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir aydan 3 aydan birsey olmaz. Sen sadece sarjin doldugu zamanlarda bazen sarjdan cikartip bataryan bitene kadar yada PC uyari verene kadar kullan. Hem dizustu keyfinide yasamis olursun. Zaten bana hep sacma gelmistir notebooku sabit PC gibi kullanmak :) adi uzerinde notebook sarj suresi disinda size ozgurluk ve tasinabilmenin keyfini yasatmali.
  • 1 gün arayla 155 lira zarar ettim bu para geri alınabilirmi ? itiraz edilirmi ?
  • Zannetmiyorum. Neyse sikma canini benim 3114 TL ye aldigim notebook suan 2650 TL olmus benim sesim cikmiyo :D:D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gurcellonline

@kozlowski
    Bir aydan 3 aydan birsey olmaz. Sen sadece sarjin doldugu zamanlarda bazen sarjdan cikartip bataryan bitene kadar yada PC uyari verene kadar kullan. Hem dizustu keyfinide yasamis olursun. Zaten bana hep sacma gelmistir notebooku sabit PC gibi kullanmak :) adi uzerinde notebook sarj suresi disinda size ozgurluk ve tasinabilmenin keyfini yasatmali.

Ya ben mecburiyetten pc den dizüstüne geçtim oyuzden ev içinde hareket ettirmek yetıyor bana ama tavsiyelerine uyucam .
  • Valla senin adına üzüldüm dostum,Vatan geri almaz aleti.Ama sıkma canını ya,aldığın alet zaten f/p olarak çok ama çok iyi.Umarım stoklar bitmez de ben de bi tane P8600 işlemcili alırım,hayırlısı bakem...
  • Arkadaşlar Boşuna gitmiyim demi Vatan a ? Hak idda edebilirmiyim ? 1 gün bile olsa fiyatlarda oynama olabilir diyip yollıcaklar beni diye düşünüyorum ?
  • Senin adına üzgünüm ama boşuna gitme arkadaşım.Dediğin gibi,fiyatı indirdik,yapacak bişe yok deyip gönderirler seni.Adamlar çok çakal,kesinlikle iade almazlar.Zaten onların satış mevzuatlarında bile arızalı ürünü bile geri alma yok.Önce servise gönderiyorlar,sonra gerekirse değişiyorlar
  • Bu arada P8600 modeli vatanın internet sayfasında stokta kalmamış görünüyor.stokları göster ibaresine tıklayıp kaldırırsan görünüyor birkaç şehirde ama onlarında hemen tükeneceğini düşünüyorum.Benin iade işleri bitene kadar kalmaz,kaçırdık gül gibi aleti bea...
  • Win 7 için bluetooth driverı arıyorum ama bulamadım... Vista için olan yaramadı... Win 7 lazım... Broadcom sitesine baktım bulamadım...
  • CASPER NIRVANA CN-VTP8600A

bu laptop üzerinde duruyorum çarşambaya kadar zamanım var seçimim iyi mi ?
  • Sanırım sen de vatandaki kampanyada gördün ve düşünmeye başladın.Bence kaçırma.fiyat/performans olarak mükemmel bir alet.Bana göre eksileri,klavyenin kalitesiz durması ve dokunmatik kontrol tuşlarının olmayışı.Ama ben yanında bir wireless klavye de satın alma planı yaptığım için çok sorun olmaz.Ah şu LG iade belgesini yollasa bi,hemen Vatana koşacam.Umarım bitmemiştir
  • Sorun çözüldü... Vista driverını tekrar kurdum oldu...
  • ooo herkesler Win 7 ci olmus. Ben Win Server 2008 kurup denicem :)
  • Win7 TR ne zaman çıkar?

Bide güvenlik için hangi programları kullanıyosunuz?

Aramıza yeni katılan arkadaşlar Hoşgeldiniz...İlk sayfadaki kullanıcı listesini müsait olduğum bir gün yeniliycem
  • Win7 RC TR yolda sayilir birkac gune cikacagi tahmin ediliyor. Guvenlik icin Norton Internet Security 2009 OEM yeterli oluyor 90 gunluk bir kullanim hakki var ama tabi hicbir PC 90 gun formatsiz olmadigi icin rahatlikla kurabilirsin. Son update ler ile win7 deki guvenlik aciklari kapanmis. Ama yinede uzun sureli kullanim icin tavsiye etmiyorum. Haziran 2010 a kadar lisansiniz var kullanabiliyorsunuz ama Mart 2010 dan itibaren PC her 2 saatte bir otomatik kapanacak. Yani sizi orjinal win7 ye yonlendirmek icin elinden geleni yapacak.
  • arkadaşlar geçenlerde bir program yüzünden hardiskimin biri silindi.. bi şekilde format atıp geri geritrdim. bilgisayarım ilk geldiği zaman hardiskimin içinde driverleriyle birlikte geldmişti. yani "Yerel Disk D" nin içinde driverlarım vardı (Cd'den hariç) haliyle hardissikm silinince onlarıda kaybettim. şimdi ise 32-Bit olan sistemimi 64-bit'e yükseltmek istiyorum ve driverlerim olmadığı için endişeleniyorum. acaba driverleri tam olan arkadaşlardan birisi, dosyaları sıkışıtırp herhangi bir upload sitesine upload ederse çok minnettar kalırım. Makinem (CPM-t940-4K15 MODELİ)
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Bide güvenlik için hangi programları kullanıyosunuz?

Avast 4.8 Home Edition [Avasttan 1 yıl lisans da alınabiliyor ben aldım çok iyi koruyor pcyi.)
  • Kaspersky antivirüs 2009 Win 7 de de şıkır şıkır çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: antikcocuk

arkadaşlar geçenlerde bir program yüzünden hardiskimin biri silindi.. bi şekilde format atıp geri geritrdim. bilgisayarım ilk geldiği zaman hardiskimin içinde driverleriyle birlikte geldmişti. yani "Yerel Disk D" nin içinde driverlarım vardı (Cd'den hariç) haliyle hardissikm silinince onlarıda kaybettim. şimdi ise 32-Bit olan sistemimi 64-bit'e yükseltmek istiyorum ve driverlerim olmadığı için endişeleniyorum. acaba driverleri tam olan arkadaşlardan birisi, dosyaları sıkışıtırp herhangi bir upload sitesine upload ederse çok minnettar kalırım. Makinem (CPM-t940-4K15 MODELİ)

arkadaşlar Driverleri kimse upload etmicekmi?? Lüften birisi upload etsin Model CPM-T940 4K15
  • @antikcocuk
    Notebookun altinda yazan model numarasini soylersen sana yardimci olabilirim. Casperin kendi adlandirdigi degilde urun etiketinin oldugundan bahsediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.