Şimdi Ara

Yeni C-max/Grand C-max (1000+ kullanıcı) (570. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.579
Cevap
83
Favori
1.028.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok detaylı baktim ama goremedim. yarın servise soracam bakalim ne diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serwet11 S kullanıcısına yanıt
    Araç çalışır haldeyken bagajın içeriden veya bagaj düğmesinden açılabilmesi için vitesin P konumunda olması gerekiyor. Ayrıca kapak açıldıktan sonra sol tarafta, kapatma düğmesi var.
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 3 çocuk var 2 çocuk koltuğu ve bir ana kucağını sığdırdık rahat bir şekilde. Ancak ortada Isofix bağlantısı olmadığı için kemerle bağlamak çok zor oldu. Büyük oğlumun yaşı da geldiği için yükseltici minder aldım şimdi çok daha rahatlar.

Ancak arka diz mesafesi bu arabanın en kötü yanı. Sanki hep arkada çocuklar oturacak, çocuklar büyüyünce arabalarını değiştirirler gibi mi düşündüler nedir... Ben arkaya oturduğumda (180cm boy) hiç rahat edemiyorum ve dizlerim koltuğa değiyor. Ön koltuğun arka tasarımında da sehpalar olduğu için iyice daralıyor. Bizim araçlarla aynı aks mesafesine sahip araçlarda diz mesafesi çok daha iyi.

Arkaya anne oturacaksa, ön yolcu koltuğunu öne doğru çekince rahat eder, yoksa çok da geniş değil maalesef.

• genckanat kullanıcısına yanıt
    Dostum senin araç kac model? Bendeki 2017 arka diz mesafesi gayet fazla. Arkada oturan cok rahat ediyor. Şaşırdım dogrusu.

• genckanat kullanıcısına yanıt
    Benim araç ta 2017. Boyum 1.83. Önde de arkada da her hangi bir sıkıntı yok.
  • dostum hayırlı olsun. allah kazasiz belasiz bir kullanim nasip etsin. Aracının yerden ayak mesafesine kadar olan kısmı kac cm olcebilir misin? Biraz yere yakın gibi geldi bana.

• serwet11 S kullanıcısına yanıt
    Ölçmedim ama bir çok yerde 140 mm olarak geçiyor.
  • Merhaba arkadaşlar ben 190 binde 2006 model ghia model bir cmax almak üzereyim. Siz kullanıcılar olarak tavsiye edermisiniz? Nelere dikkat etmem gerekiyor. Aracın değişen yok hasar yok 2 parça ufak boya varmış?

• Benim araçta 2013 model.Arka diz mesafesi bence gayet iyi.Ferah araba

• quote:

Orijinalden alıntı: kopuk84

Merhaba arkadaşlar ben 190 binde 2006 model ghia model bir cmax almak üzereyim. Siz kullanıcılar olarak tavsiye edermisiniz? Nelere dikkat etmem gerekiyor. Aracın değişen yok hasar yok 2 parça ufak boya varmış?

Merhaba, c_max tan Memnun olmayan yok denecek kadar az.

Aracın modeli itibari ile km si baya yüksek. Onun için en önemli konu bakim geçmişi. Yaptırdım. Değiştirdim gibi sözlere çok itibar etmeyin. Iyi bir Expertiz e sokun. Eğer sorun yoksa, fiyatının uygun olmasına dikkat edin. Çünkü 200 küsür bindeki araç hemen satima gelmeyebilir.

• Bu araba arka veya ön oturma yeri açısından bir sürü araçtan geniştir. Arka koltukları dikkatlice incelerseniz kugadan bile daha geniş çok net bir şekilde.
  • Bende yarın itibari ile c max ailesine katılmış olacağım sanırım

• Merhaba,

Sync2'de olan orijinal navigasyonu, bir yıllık araştırma ve son bir aylık geceli gündüzlü çalışmalarım sonucu kendi Ford Mondeo aracıma kurabildim.

Bu konuda ben de araştırırken çok talep olduğunu gördüm. Sync2 'li C-max için talep olursa, aracına bedeli karşılığı kurabilirim. Yurtdışından SD Kart da getirdim. SD Kart dahil herşeyi 1.5 saat içinde kurup, teslim edebilirim.

Geri görüş kamerası hariç, onu kurmadım. Geri görüşü serviste orijinal taktırmak daha mantıklı. Biraz pahalı ama, en sağlamı ve güzeli bu. Ben de öyle yapacağım.

Ankara'dayım ama diğer şehirlere de gelip 1.5 saat içinde tam navigasyon kurulumu yapabilirim.

syn2navi@yandex.com' mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • Arkadaşlar 3. Çocuğum olacak 3 ü de çok küçük. Grant c max ve peugeot 5008 arasında kararsızım. Grand c max da 3. Sıra koltukları açınca bagaj kalıyor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanarali20

Arkadaşlar 3. Çocuğum olacak 3 ü de çok küçük. Grant c max ve peugeot 5008 arasında kararsızım. Grand c max da 3. Sıra koltukları açınca bagaj kalıyor mu.

7 kişilik oturma düzeninde, teknik özellik tablosuna göre 79lt.lik bir bagaj hacmi kalmakta. Oldukça ufak bir alan.

• yanarali20 Y kullanıcısına yanıt
    Her iki araçta da 3. sıradan sonra bagaj yeri kalmıyor denilebilir. Youtube ta inceleme videoları var.
  • acaba grandın c maxtan çok farkı var mı ? kullananlar ne söyleyebilir ? ben normal c-max kullanıcısıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanarali20

Arkadaşlar 3. Çocuğum olacak 3 ü de çok küçük. Grant c max ve peugeot 5008 arasında kararsızım. Grand c max da 3. Sıra koltukları açınca bagaj kalıyor mu.

İyi bir portbagaj işi çözer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

acaba grandın c maxtan çok farkı var mı ? kullananlar ne söyleyebilir ? ben normal c-max kullanıcısıyım..

Sanırım 23 cm daha uzun. Arka koltuklar hareketli ve diz mesafesi çok daha iyi. Arka koltukları ön koltuklar gibi 2 sıra yapabiliyorsunuz. Tabi bir de kayar kapı durumu var. Ama arka tasarım olarak normal olan çok daha güzel. Tabi bence.

• 5 yıl grand cmax kullandım, normal cmaxe göre biraz uzun birazda yüksek, arkadaşında dediği gibi 2.sıra koltuklar önler gibi ileri geri ve sırt dayanagıda geri yatabiliyor. orta koltuk tamamen kaybolup iki koltuk arası koridor gibi oluyor, yani kısacası normal cmaxten daha işlevsel. ama 3. sıra koltuklar açıldığı zaman bagajı unutun. eger 3. sıra koltuk açılmazsa normal cmaxten daha fazla bagaj hacmi sunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 568569570571572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.