Şimdi Ara

Yeni bosch buzdolabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 haftaya bosch buzdolabı gelicek fakat firma sıkıntılı teşhir veya arızalı ürünü tamir ettirip gönderiyormuş. Ürünün kapalı kutu açılmamış olduğunu nasıl anlarım örnek kapalı kutuda makinada bulamadım neye dikkat etmeliyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bosch gibi bir firma bu şekilde davranmaz,davranamaz demek istiyorum.Ama piyasada açıkladığınız gibileri var buradan marka vermek uygun olmayabilir.Ürünün ambalaj ve fatura bilgilerini iyi kontrol etmekte yarar var.Kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 5 Nisan 2020; 13:9:33 >
  • Örnek ambalaj olsa kıyaslayabilirim neye dikkat edicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet06060

Örnek ambalaj olsa kıyaslayabilirim neye dikkat edicem
    Merhaba. Buzdolaplarında anlama şansınız yok. Külah gibi tepeden geçiyor karton kutu içerisinde geliyor.
    Bulaşık veya Çamaşır olsa onlar naylon ambalajda bir defa yırtıldımı orjinali gibi birebir yapamazlar.

Madem bu kadar güven sorunu yaşşıyorsunuz iptal edip parasını alıp daha güvenilir bir yerden niçin almıyorsunuz
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Bosch yetkili bayiside işte yorumlara güvenemedim parayıda vermiş bulundum birde 500 tl daha ucuzdu

• quote:

Bosch yetkili bayiside işte yorumlara güvenemedim parayıda vermiş bulundum birde 500 tl daha ucuzdu
    Siz bana hangi modeli ve kart kullandıysanız hangi banka kartı ile kaç taksit aldığınızı söyleyin ben de toptana bakarak size anormal bir indirim mi yapılmış yoksa normal mi bakayım oradan yakalarız.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Kgn56vw30n nakit 4500

• quote:

Kgn56vw30n nakit 4500
    Mart ayında aldığınızı varsayıyorum. 4.807 tl miş o modelin toptanı. bunun altına vermezler hele ki Bosch bayileri =)
    Daha önce mi aldınız tarih olarak?
  • Kaporayı martta verdim parayı nisan 15 de vericem. Bi sıkıntı var diyosunuz yani

• HAKANKRKMZ kullanıcısına yanıt
    Evet ankara

Siemens veya bosch mağazası mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ankara da bir avm de mi?
    5 bin tl civarlarına dijital ekranlı inox renkli buzdolabı öneri modelleriniz var mı?
    Bu aralar zam geldi mi?
    Her markaya aşağı yukarı bakıyoruz(arçelik, siemens, bosch , lg , samsung)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 10 Mayıs 2020; 4:45:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.