Şimdi Ara

YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ (286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.056
Cevap
98
Favori
460.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size katılıyorum, ölücülere kaptırmayın araçlarınızı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sıfır X1'in fiyatı BMW resmi sitesinde en ucuz 1 milyon 309 bin TL ve en pahalı 1 milyon 466 bin TL

Satacak arkadaşlar aracın yılı, donanımı, hasar durumu ile fiyat belirleyip öyle satsın!

• Merhaba arkadaşlar,
    Bir süredir aracın motor arıza lambası yanıyordu, dün bakıma girdi, bakımdayken detaylı tarama yapıldı,

Isı sensörü modülü arızalı dendi,
    Araç x1 18isdrive
    9bün civarı bir maliyeti olacakmış henüz 49binde araç iyi niyete girer mi sizce sonuçta bizim bozabileceğimiz bir parça değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teksaz16 T kullanıcısına yanıt
    Girebilir, borusan’a durumu bildiren bir mail atın, dönüş yapıyorlar.

• Yeni kasa x1'in ön sipariş sayfası bugün açıldı. Eylül sonu olarak teslim öngörülüyor. Ben sipariş ettim bir tane. Aracıma makul bir takas fiyatı verirlerse ve ekonomik gelişmeler fazla olumsuz olmazsa geçmeyi düşünüyorum.Aslında donanım ve iç tasarım olarak yeni 2 at'nin aynısı ama hanımın yüksekte gitme merakı nedeniyle değerlendiremedim.
    İlgilenenlerin bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 11 Ağustos 2022; 19:7:2 >
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt

Yeni kasa X1 çok güzel olmuş. Ben çok beğendim.

Donanım listesi de mükemmel. Şu da olsun denilebilecek birşey yok. Herşeyi koymuşlar pakete.

Bence tek eksik iDrive özelliğinin kaldırılması olmuş. Dokunmatik ekran sevmiyorum ben. Dikkat dağıtıcı geliyor. Keşke iDrive kaldırılmasaymış.

• erdknt E kullanıcısına yanıt

Idrive icin ayni fikirdeyim. Ben de ekrandan kontrolü hiç sevmiyorum. Halbuki makyajlı 3 kasada joystick'e devam etmişler. Ben de yeni kasayı tasarım ve donanım olarak epey begendim. Şu an için en önemli eksiği motor cephesinde. 2 at'deki mild hybrid'i (gelecek sene ekleneceği söylendi) koysalardı daha bir zevkli olurdu.

Evet mild-hibriti 2 AT’de getirip X1’de getirmemeleri saçma olmuş. F48 kasaya göre bir fark olmaması kötü.

Dış tasarım harika. Çok beğendim. İç tasarım da güzel ama dediğim gibi iDrive’ın kaldırılması hiç hoşuma gitmedi.

Bir de son olarak tüm yeni nesil araçların canımı sıkan bir özelliğinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Neredeyse tüm üreticiler herşeyi dokunmatik ekrana entegre ettiler. Klima kumandalarının fiziksel düğme olması bence dikkatin yoldan ayrılmaması için çok kritik. Keşke fiziksel düğmeler kalsa.

• Arac ile ilgili yeni bir video yayinlanmis

https://www.youtube.com/watch?v=Uzml_aTI8yQ&feature=youtu.be

• Bu hafta sonu Kuşadası'nda lansmanı varmış. Haftaya aynı arabaları test aracı olarak bayilere dağıtacaklarını
    söylediler. Mevcut kasa ile de karşılaştırma için bir resim vermişlerdi.

YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ

• Arabanın st'lerde sonra youtuber'lara da tanıtımı yapılmış. Haftaya bayilere gönderirler zannedersem.

https://www.youtube.com/watch?v=Jmt19pGCMH4&feature=youtu.be

• Bugün İstinye Borusan a test aracı gelmiş. İlk teslimat Eylül sonu yada Ekim başı olarak tahmin ediliyor.

Kavuşmayı bekliyoruz  YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ 

• Benim sipariş ettiğim üretim planlamasına alınmış. Ay sonu memlekete varır dediler. Gelsin durumlara bakarız.

Siparisi ne zaman vermistiniz, ben 11 agustosta vermistim hala on rezervasyon gorunuyor.

• Morning Glory kullanıcısına yanıt

Ben de 11 Ağustos'ta vermişim. Satış temsilcim arayarak üretim ile ilgili bilgi verdi. İnternet sitesinde bende de ön rezervasyon gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 16 Eylül 2022; 23:3:47 >
  • Morning Glory kullanıcısına yanıt

İlk üretilen araçlar limana sevk edilmiş. Ay sonundan önce ülkemizde olacakmış. Beklediğimden daha hızlı ilerledi bu süreç. Borusan sayfası hala ön rezervasyon gösteriyor.Siz temsilcinizden bilgi alabildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 19 Eylül 2022; 15:48:22 >
  • Slm. X1 in bir önceki kasanın makyajlısı (geniş ekran vs.) Hangi yıldan başlıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt

2019 yılı olmalı.

• Selamlar.Arabalar Türkiye'ye indirilmiş. Nihai kararı verirsek (bu hafta yapacağımız testteki hissiyatımıza bağlı) hafta sonuna kadar teslim öngörülüyor. 2 Sene önce, 2 at'den x1'e geçerkenki heyecanım nedense yok. Hem mevcut arabamızdan epey memnun olmamız hem de ciddi bir fark verecek olmamızdan dolayı öyle yeni araba gelmiş hemen teslim alabilsek keşke hissiyatımız yok. Bakalım kararsızlık ne yöne ilerleyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 26 Eylül 2022; 17:8:38 >
    Selamlar henuz rezervasyon yapmamis olanlara da verilecek arac varmi biliyor musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.