Şimdi Ara

YENİ BMW X1 1.6 BENZİNLİ (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.056
Cevap
98
Favori
460.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Istanbul icerisinde yönlendirebileceginiz bi yer var midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: copural

Sizin de aracınız sarsıntılı mı çalışıyor? 1 serisine göre çok sarsıntı hissediyorum

Malesef sarsıntı ve motor gürültüsü benzinli bir motor için fazla. (18i s drive için )
  • iyi günler,

Aracına yazılım yaptıran varsa deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?

Hem E84 1.6sdrive için hem de F48 için...

Remaps ve Gforce diye iki firma var tespit ettiğim kadarıyla bu işi düzgün yapabilen...
  • 44mami44 4 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ilk calismasi dizelden farksiz birde surus de bozuk yola hic gelmiyor RFT olmasindan dolayi buyuk ihtimal yol cok rahatsiz ediyor
  • Bmw f48 in ön ve arka süspansiyon sistemi nedir bipen var mi bagimsiz mc ferson mu hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba,

Baya bir zaman once facebook da bmw x1 die bir grup kurmustum halen 3 uyem var lutfen uye olurmusunuz rica etsem. 3008 grubuna uyeyim eski aracdan dolayi orada baya insanlar konusup gorusuyorlar alip satiyorlar vs. bilgi paylasimi sikintisi olana destek vs bir hayli hos bir grup belki bizde oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: copural

Aynen hocam ilk calismasi dizelden farksiz birde surus de bozuk yola hic gelmiyor RFT olmasindan dolayi buyuk ihtimal yol cok rahatsiz ediyor

X1 almaya gitmiştim, sırf bu yüzden test sürüşlerinden sonra- biraz tuzlu olmuştu ama- F10 ile bayiden çıkmıştım

• Merhabalar arkadaşlar.Bugün 2017 X1 18i Türkiye Paketi+M Sport ve güneş korumalı arka camlar olmak üzere sipariş verdim.3.80 kur ve %4 indirim ile birlikte araba 213.750 liraya geldi.Araba şu an üretim bandında ve tahmini 20 Haziran'da teslim edilecek.Test sürüşünüde gerçekleştirdim gayet iyi geldi bana.

• İnanc Öge kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel seçim.

• Hayırlı olsun İnanc Öge.
    Biz de sipariş verdik, aynı motor seçenekleri m sport a ilave farklı donanımlar da ekledik. Yalnız 4 mayıs da görüştüğümüz bayiler (İstinye, Dolmabahçe, Kosifler, Avcılar) Almanya ile görüşerek bmw fabrikasının şuanki (mayıs ayındaki kotasını) üretimi doldurduğunu ve aracın üretimine haziran ayında başlanacağını ifade ettiler. Aracın Temmuz 20 den erken teslim edilemeyeceğini belirttiler. (Ailede 2 araç daha olduğu için acelemiz yok). Ayrıca fiyat garantisi vermeyip (aracın güncel fiyatı donanımlarla 260 bin civarı çıktı, indirimsiz) aracın geldiği dönem fiyatlandırma ya da kur farkındaki değişiklik ile satış yapılacağını eklediler. İndirim oranı olarak da sizdeki gibi %4, kur 3.80.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukiotoshi

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel seçim.

Teşekkür ederim.Hep birlikte güzel günlerde kullanalım araçlarımızı

• quote:

Orijinalden alıntı: Şiraze34

Hayırlı olsun İnanc Öge.
    Biz de sipariş verdik, aynı motor seçenekleri m sport a ilave farklı donanımlar da ekledik. Yalnız 4 mayıs da görüştüğümüz bayiler (İstinye, Dolmabahçe, Kosifler, Avcılar) Almanya ile görüşerek bmw fabrikasının şuanki (mayıs ayındaki kotasını) üretimi doldurduğunu ve aracın üretimine haziran ayında başlanacağını ifade ettiler. Aracın Temmuz 20 den erken teslim edilemeyeceğini belirttiler. (Ailede 2 araç daha olduğu için acelemiz yok). Ayrıca fiyat garantisi vermeyip (aracın güncel fiyatı donanımlarla 260 bin civarı çıktı, indirimsiz) aracın geldiği dönem fiyatlandırma ya da kur farkındaki değişiklik ile satış yapılacağını eklediler. İndirim oranı olarak da sizdeki gibi %4, kur 3.80.

Sizede hayırlı olsun Şiraze34.Bizim talep ettiğimiz araç üretim bandına girmeye hazırlanıyor ve sadece 1 adet üretiminin Türkiye için gerçekleşeceğini söylemişti satış temsilcimiz.Şayet mevcut talep ettiğimiz aracın üzerine örneğin 1 adet farklı donanım eklesek size bahsedilen tarih ile karşılaşma durumumuz söz konusu idi.Bizim için Türkiye paketi + M Sport ve ek olarak güneş korumalı arka camlar yeterli oldu ve bir miktar kapora verdik.İndirim oranı %4 kesin olmakla birlikte araç teslimi olan 20 Haziran'da kurun farkı artı ya da eksi anlamda bize yansıyabilir ama şu an piyasanın mevcut son hali ile olumsuz bir durum olmayacaktır diye düşünüyorum.

• Evet haklısınız İnanc Öge, Haziran'a kadar farklı bir durum gerçekleşeceğini ben de sanmıyorum. Ayrıca siz aracı alırken m sport fiyatı ne kadardı bilmiyorum ama dün (belki bir kaç gün önce de olabilir, ben dün fark ettim) gördüğüm kadarıyla araçta bir indirime gidilmiş. Benim takip ettiğim süreç zarfında m sport araç 223.500 lira idi. Şuanda fiyat 219.900 e çekilmiş. Umarım bu indirim gelmeden önce sipariş vermişsinizdir ve bu fiyat indirimi de size yansır. Kur ya da fiyatın sabit olmayışının hep olumsuz etkisi olmasın az da katkısı olsun:))
  • quote:

Evet haklısınız İnanc Öge, Haziran'a kadar farklı bir durum gerçekleşeceğini ben de sanmıyorum. Ayrıca siz aracı alırken m sport fiyatı ne kadardı bilmiyorum ama dün (belki bir kaç gün önce de olabilir, ben dün fark ettim) gördüğüm kadarıyla araçta bir indirime gidilmiş. Benim takip ettiğim süreç zarfında m sport araç 223.500 lira idi. Şuanda fiyat 219.900 e çekilmiş. Umarım bu indirim gelmeden önce sipariş vermişsinizdir ve bu fiyat indirimi de size yansır. Kur ya da fiyatın sabit olmayışının hep olumsuz etkisi olmasın az da katkısı olsun:))

Merhaba Şiraze34.Ben aracın siparişini verdiğim gün bize indirimsiz hali ile gelişi 223.698 lira iken %4 indirim ve 3.80 kur ile 213.750 lira oldu.Şu anda fiyat 219.900 liraya çekildiğine göre bende siparişimi verdiğim için bu fiyat indirim bize yansır Ne kadar olumlu etkisi olur ise o katkı hiç fena olmaz

• İnanc Öge kullanıcısına yanıt
    Bir kampanya var mı Mayıs ayında?

• Merhaba erdknt,
    2016 model BMW X1 otomobillerde; 75.000TL/24 ay %0,99 faiz oranı veya 75.000TL/36 ay %1,09 faiz oranı
    2017 model BMW X1 sDrive18i ve X1 sDrive16d otomobillerde; 70.000TL/24 ay %0,69, 110.000TL/36 ay %1,05 faiz oranı
    benim bildiğim başka bir kampanya yok. Ama bayilerin elinde 2016 model araç varsa farklı bir indirim de elde etmek mümkündür:)
  • quote:

Hayırlı olsun İnanc Öge.

hayırlı olsun çok güzel araç ama 260 bin tl x1 'e vermek ne kadar mantıklı?

• Merhaba frostburn teşekkürler.

Öncelikle yaşadığımız bazı olaylar dolayısıyla temiz/az temiz/boyasız vb. her ne olursa olsun ikinci el araç almak istemedik. Sütten ağzı yanan misali:) Bu arada test edip denemediğimiz 2.0 motor altı suv/crossever tarzı araç kalmadı (sportage, ateca, 3008, tucson, mokka, crv, qashgai, xtrail, Q3, tiguan, kaleos, infiniti Q30, gla, jeep renegade, yeni ford kuga bazısı segment olarak farklı olsa da). Aklımızda kalmasın diye her türlü markayı denedik sayılır. Hatta verdiğimiz siparişten sonra çıkan kodiaq'ı. Sonunda buna karar verdik. Araç m sport 3-5 donanım şu bu olsun derken rakam biraz arttı. Parasının arabası mıdır kesinlikle hayır, ama ülkemizdeki vergi durumu da ortada. Aracın ederi 180 bin civarıdır ama vergisi de bir araba fiyatı maalesef.
  • Hayırlı olsun lakin 260 bin lira vs c segment mini suv x1 yan yana telaffuzu bile korkunç geldi bana

• Arkadaşlar mart ayinda aldim aracimi nisan sonunda borusan dan mektup geldi aracin gosterge paneli degiscekmis şu an parca ellerinde yokmuş.Acaba ayni mektup u alan varmi ve konu ile ilgili bilgisi olan

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.