Şimdi Ara

Yeni Bisikletlerimiz Kron XC 250 [2013] (Siyah Beyaz Turuncu) & (Siyah Beyaz Mavi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
30.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeşilpinar civarı tanıdığınız düzgün bı bisikletçi varnı brother vites ayarlarını bozmuş onu yaptırmak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardasarp

Yeşilpinar civarı tanıdığınız düzgün bı bisikletçi varnı brother vites ayarlarını bozmuş onu yaptırmak için

Şen Bisiklet var Alibeyköy mezarlığının yanında hemen. Meslek lisesinin üst caddesinde

quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

sen bizim oralarda oturuyosun beli saya yokuşu falan:)

Bisikletforumda mhmmd123 diye aratırsan salcano bölümünde de benim aletin fotoları vardı büyük bi konu şeklinde. (şuan banlıyım ama)

Arada gezintiye çıkabilirz beraber eger istersen:)

Çıkarız hocam bizim burdan bütün elemanları toplayıp DH turu yaparız hatta :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

parlak fikir
  • quote:

quote:

Yeşilpinar civarı tanıdığınız düzgün bı bisikletçi varnı brother vites ayarlarını bozmuş onu yaptırmak için

Şen Bisiklet var Alibeyköy mezarlığının yanında hemen. Meslek lisesinin üst caddesinde

quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

sen bizim oralarda oturuyosun beli saya yokuşu falan:)

Bisikletforumda mhmmd123 diye aratırsan salcano bölümünde de benim aletin fotoları vardı büyük bi konu şeklinde. (şuan banlıyım ama)

Arada gezintiye çıkabilirz beraber eger istersen:)

Cok iyi olur valla ramazan girmeden ayarlayalim bi gezi

• bugün uğradım bayiye 2013 daha gelmedi 6 ay daha gelmez falan dedi. 2013 leri internette nerden bulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seLCkgN

bugün uğradım bayiye 2013 daha gelmedi 6 ay daha gelmez falan dedi. 2013 leri internette nerden bulurum.

Bulamazsin

Henuz cikmadi 2013 modeller

• arka vites artırıcı problemi yaşadın mı?
  • ben imarbloklarında cuma pazarının ortasında bisikletçiyim ugrarsanız en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım.pazarın orda kime sorsanız söyler.kazasız bol sürüşler dilerim.
  • 1 hafta yesil renk 20 kadro kullanmaya calisip 18 lik turuncuyla degistirdim ben de :) tekirdagda askerlik yapiyorum simdiden bisikleti askerden sonra almak icin 4-5 kisi talibi var :) tekirdagda oturan ya da ugramak isteyen arkadas varsa beklerim marka onemli degil bianchili salcanolu arkadaslar da buyursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: spaydr

ben imarbloklarında cuma pazarının ortasında bisikletçiyim ugrarsanız en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım.pazarın orda kime sorsanız söyler.kazasız bol sürüşler dilerim.

Hangi il ? Ankara mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

1 hafta yesil renk 20 kadro kullanmaya calisip 18 lik turuncuyla degistirdim ben de :) tekirdagda askerlik yapiyorum simdiden bisikleti askerden sonra almak icin 4-5 kisi talibi var :) tekirdagda oturan ya da ugramak isteyen arkadas varsa beklerim marka onemli degil bianchili salcanolu arkadaslar da buyursun :)

Tekirdağ'da salı-perşembe turlara çıkıyoruz hocam gelebilirsin istersen. Bu akşam 8:30'da portakalın orada.
  • tekirdag cerkezkoydeyim yazmayi unutmusum, bugun birini gordum kron kullanan sonra alisverise gittim tanisamadan gectik gittik oyle.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

arka vites artırıcı problemi yaşadın mı?

toplamda 800 km yol yaptım tek bir problem bile yaşamadım lastik bile patlamadı çokta sert kullanırım oysa :) kadronun sağlamlığı bisikletin bütün parçalarına yansıyor sanki :)
  • Güzelmiş.İyi günlerde kullanın kazasız belasız...
  • bugun shimano fren taktirdim 40 tl ye, bisikletci disk fren gibi olucagini soyledi daha deneyemedim iyi mi yaptim kotu mu bilmiyorum

• 2013 yerine 2012 yazacaktınız sanırım, bu kadrolar 2012 yılına ait. Bisikletler giriş seviyesi olarak güzel ancak biraz daha kaliteli bir maşa koysalar çok daha iyi olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 1 Eylül 2012; 20:18:36 >
  • Çok güzel bisikletler maşallah iyi pedallar
  • hocam hayırlı olsun. ateşli olanı gayet güzel, şık duruyor.

bu bisiklet şehir bisikleti mi, yoksa dağ mı?.. tekerlerkle epeyi kalın gözüküyor, dağ olsa gerek?. pek bilgim yok, o yüzden soruyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykts

Hayırlı olsun.Yakında uzun turlarımız olacak bekleriz.Ben alibeyköy yeşilpınar taraflarındayım.Güzel etkinlikler yapabiliriz.Ayrıca sele borusunu yukseltın bıraz.İntertten bulabılırsınız dogru sele borusu uzunlugunu.
    Bende de kron rocket var.Yakında yollardayız

Umarım Seninle de karşılaşırız bende yesilpinardayim

Bizde Yeşilpınar'dayız.Bi ara birşeyler ayarlayıp turlayalım bence :) Biz her hafta kuzenle Yeşilpınardan başlayarak Caddebostan sahil bisiklet yoluna gidip pedallıyoruz.

quote:

Orijinalden alıntı: arşivci_06

Bisikletten memnun musunuz acaba kullandiginiz sure boyuca bir ariza verdi mi ben de almayi dusunuyorum bu modelden siz tavsiye eder misiniz yoksa bu fiyata git baska bisiklet mi al dersiniz.

Toplamda 400 KM yol yaptım.1 kere takla attım, 1 kere köpekler kovaladı yine takla attım, 1 kere İETT otobüsü çarptı 1 metre fırladım ne bisiklette hasar var ne bende :) Bisiklet ilk günkü gibi sapasağlam.Sadece ufak tefek keyfekeder çizikler var o kadar.

nasıl ikide bi takla tıyorsun hiç beceremedim şu ana kadar takla atmayı

• Yıllar sonra yeni bir bisiklet almaya karar verdim ve neredeyse bir aydır araştırma yapıyorum. Kararımı XC 250'den yana kullandım. Nasıl bu noktaya geldiğimi soracak olursanız, şöyle izah edebilirim: Öncelikle verebileceğim rakam en fazla 500 TL ve 40+ bir şahsiyet olduğum için artık yarışlara katılma düşüncem yok Şu an kullandığım bisiklet Bianchi'nin 10 sene önceki modeli ve çok çok temiz kullandığım için halen pırıl pırıl. Ne lastiği patladı, ne de başka bir aksamı arızalandı şimdiye kadar ve bir o kadar daha gideceğini düşünüyorum. Günde en az 5-20 Km. arası yol yaparım (yaz-kış). Bu bisiklet beni bunca sene idare ettiğine göre yeni bisikleti de mezara kadar kullanırım herhalde Araştırmama Salcano firmasına telefon ederek başladım. NG 650 düşünüyordum. Görüşmem sonucunda göbeklerin rulmanlı olmadığı, halen bilyalı göbekler kullanıldığını öğrendim. Nedense bir anda listemden çıkarttım bisikleti. Daha sonra Bianchi Speed serisine yöneldim. Yine fabrikayla görüşmem sonucunda ondan da vazgeçtim. Fabrikadan bile Bianchi konusunda olumsuz konuşuyorlar maalesef. Artık o kadar ilgilenmiyorlarmış, daha başka markaların montajına geçmişler falan filan... Neyse, yılların Eminönü aşığı olarak Efor bisikletle görüştüm. İnanılmaz ilgili, her soruya inanılmaz makul ve dürüst yanıtlar verdiklerini gözlemledim. İyiyse iyi, kötüyse kötü diyorlardı. Çok hoşuma gitti gerçekten. Kadro garantileri ve bisiklette alüminyum çelik farkı hakkında konuştuk. Shimano bileşenler hakkında gerçekten dürüstçe yanıtlar aldım vs. Nihayetinde xc 250'de karar kıldım. Kullandıkça yorum yazacağım. Ancak fotograf eklemeyi bilmiyorum. Birisi sevabına nasıl yapılacağını anlatırsa fotografları da yükleyebilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.