Şimdi Ara

Yeni Bisikletim Sedona 751 (2012) (Satılık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
8.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun.kazasız belasız sürersin umarım.

o fiyata motor alırın şahin alırıncıları takma.onlar bu zevki hiç yaşayamayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

1000liraya motor alırım ben

300 liraya bisikletin kalitesi ne kadar oluyosa 1000 lirayada o kadar olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yol bisikleti almayı düşünüyorum ama kararsızım.Telefon yerine bisiklet alabilirim ama bilmiyorum işte okul zamanı pek kullanamam diye çekiniyorum.Zaten dersane de olacak.Ama lise bitsin kesin alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

hayirli olsun peki bu bisikletlerin boyle hani buna 3.20 diyorsun porschesi Bugattisi ne oluyor soylersen bakayim biraz zaman gecsin :)

Bugattisini attım pmden fiyatı birhayli dikkatini çekecektir
  • kaç kg acaba?
  • fiyat ne kadar nakit?
  • Hayırlı olsun hocam.Güzelmiş
  • hayırlı olsun. gece gece canım çekti, çıkıp bisiklet süreyim bari ben de
  • Arkadaşlar ben de bisikleti seviyorum hiç o niye bu kadar para veriyorsunuz diyecek tip değilim ama anlamadığım nokta 2 tekerlek 1 vites fren sistemi direksiyon sele nasıl bu kadar pahalı olabiliyor.O kadroyu yaptıkları malzeme hafif olunca iyi oluyor galiba peki hafif olması için kullanılan malzeme çok mu pahalı veya işçiliği çok mu zahmetli bu bisiklet yapımının gerçekten bilgilenmek için soruyorum?
  • babamın atölyesi varken her hafta 100 liralık benzin alırdı. Atölyeyi kapattık araba yatıyor öylece üniversiteye başlıyım bende alacam bir tane boşuna yol parası veremem hergün. 600 liralık iyi birşey var mı yazın çalışırken 400 tl yol parası gidecek bari her zaman kullanabileceğim birşey olarak yanımda kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eltürco -- 19 Haziran 2012; 1:00:35 >
  • bisikletten anladığı sokak aralarında kırma,çakma bisikletler ile iki tur atmak olan insanlara bisiklete verdiğin bu parayı açıklayamazsın.kavrayamazlar.uğraşma onlarla yani,
  • Hayırlı olsun. Verdiğiniz para kesinlikle gereksiz değil. Keyifle süreceğinizi düşünüyorum.

Kendimi dağa taşa vurasım, merdivenlerden bisikletle inesim geldi
  • Pardon da 1000 lira vermek neden saçma geliyor? arkadaşımız belki uzun yol yapacak? ben çıktığım zaman 60 km yol yapıyorum bunu 180 liralık bisikletle mi yapayım?
  • 2007 de 500 küsüre bisiklet almıştım. 5 sene sonra; " ulan 500 kağıt bi bisiklete verilir mi " diye pişman olup yine 500 e geçen ay sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 19 Haziran 2012; 1:05:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eltürco

babamın atölyesi varken her hafta 100 liralık benzin alırdı. Atölyeyi kapattık araba yatıyor öylece üniversiteye başlıyım bende alacam bir tane boşuna yol parası veremem hergün. 600 liralık iyi birşey var mı yazın çalışırken 400 tl yol parası gidecek bari her zaman kullanabileceğim birşey olarak yanımda kalsın.

http://www.bisikletcim.com/urun/sedona-borla-26.aspx 755 lira sedona borla

http://bisikletcim.com/urun/kron-xc-250-21-vites-26.aspx 585 lira kron xc250

Ben sedonayı tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Pardon da 1000 lira vermek neden saçma geliyor? arkadaşımız belki uzun yol yapacak? ben çıktığım zaman 60 km yol yapıyorum bunu 180 liralık bisikletle mi yapayım?

ben dün 100 liralık bisikletle 100 km yaptım ne olcak şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Pardon da 1000 lira vermek neden saçma geliyor? arkadaşımız belki uzun yol yapacak? ben çıktığım zaman 60 km yol yapıyorum bunu 180 liralık bisikletle mi yapayım?

Senin durum vahim

Benim kondisyonum okadar yüksek değil maalesef

• Aksilik olmazsa önümüzdeki ay kron ile aranızdayım. Hayırlı olsun hocam
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hayırlı olsun güzel bisiklet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Senin durum vahim

Benim kondisyonum okadar yüksek değil maalesef

bisikletim güzeldir eski tip kadro bianchi,tekerleri yol tekeri düz,kadro hafif daha doğrusu bisiklet hafif,Shimano vites 21,jantlar 26 filan ama çok eski bisiklet,bu yaz xc 250 alıcam kısa turlar için yani 100 km civarı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.