Şimdi Ara

YENİ BİR YATIRIMCI OLARAK BORSAYA GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YARDIM? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için takip ederim. hedefim şuan orta ve uzun vade olduğu için gıdaya yada ilaca pek girmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben twitterda @mynameismoney4 hesabını takip ediyorum. Kendi sitesinden hisselerin detaylı analizlerini paylaşıyor. Şunu al bunu al demediği için hoşuma gidiyor. Genelde uzun-orta vade hisseler. Göz atabilirsin örnek olarak :
    https://www.mynameismoney.com/mynameismoneyden-tskb-hisse-teknik-analizi-06-07-2020/
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerang

Hocam ben twitterda @mynameismoney4 hesabını takip ediyorum. Kendi sitesinden hisselerin detaylı analizlerini paylaşıyor. Şunu al bunu al demediği için hoşuma gidiyor. Genelde uzun-orta vade hisseler. Göz atabilirsin örnek olarak :
    https://www.mynameismoney.com/mynameismoneyden-tskb-hisse-teknik-analizi-06-07-2020/
    İncelemeye alacağım hocam teşekkür ederim.Şuan full Bimdeyim ya batacaz ya çıkacaz modunda gidiyorum 19 Ağustos rekor bilanço açıklayacaklar.Evini satıp bim alanı gördüm ytd.Portföylerde hedef 60 filan diyerek manipüle ediliyor bence bu hissenin önü açık.YTD

• hayırlısı hocam sen yine de o kadar kaptırma. Grafiğine bakınca zaten 3 kere denemiş bu noktayı kıramamış ne olur ne olmaz. Bilançonun beklentisi yüksekse zaten beklenti fiyatlanmıştır. Yatırım tavsiyesi verecek durumum yok zaten :)
  • Son durum ne umdugunu aldin mi borsadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Son durum ne umdugunu aldin mi borsadan
    Aynen iyi kazandım mayıstan bu zamana çok şükür.Şortluyorum şuan bir iki gündür piyasa tedirgin.Özellikle teknik sat görüp Bayramdan önce Bim'i satmam kurtardı beni yoksa ciddi şelale oldu hisse.O kadar hisse aldım sattım kar ettim tek kaybettiren İhlgm oldu onuda iyiki satmışım hisse sattığımdan çok daha kötü şuan.YTD.
  • VolkanCOO kullanıcısına yanıt
    kac paraya ne kadar kazandın altından gumusten daha mı ıyı kazancı var bu ısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

kac paraya ne kadar kazandın altından gumusten daha mı ıyı kazancı var bu ısın
    Valla 1 e 2 ye yakın kazandım hocam ama birazda şans işi hele martta endeks 80 binlerden alaydım 1 e 3 bile kazanırdım ama bu aralar borsa çok riskli hisseler kafalarına göre takılıyorlar resmen.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.