Şimdi Ara

Yeni bir rezaletle mi karşı karşıyayız? verileri kaybeden bulut sunucu firması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ekşi sözlükte gözüme çarpan bu başlığa göre plusclouds firması baya baya tüm dc'yi kaybetmiş ve müşterilere de arıza demiş. bilgisi olan var mıdır?
    https://eksisozluk.com/25-eylul-2017-plusclouds-rezaleti--5465325

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyelinn -- 3 Ekim 2017; 17:54:47 >

• komik olmuş. amatör bir firma olsa gerek. ve sorumsuz.
  • bulut nedir ? birisi bana tam olarak anlatabilir mi ? halen daha ne oldugunu bilmiyorum .. arada kullaniyorum kimse bilmedigimi anlamasin diye, birisi beni su dertten kurtarsin, benim de anlayacagim bir sekilde bulut sunlar sunlardir desin .. bir bilmedigim anlasilacak ve rezil olcam .. :))
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarında D sürücüsü var mı ? İşte bunun internette uzakta bir yerde olduğunu ve her yerden erişebildiğini düşün , uzakta bir disk. ..İşte böyle bir şey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Bilgisayarında D sürücüsü var mı ? İşte bunun internette uzakta bir yerde olduğunu ve her yerden erişebildiğini düşün , uzakta bir disk. ..İşte böyle bir şey :)

o zaman niye bulut diyip web/db hosting ile ilgili bir sorun anlatilmis burada? :)
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    Aynı sunucuda diye olabilir. Sunucu gümleyince web siteydi verileridi falan ayırt etmiyor :) Firma çok büyük değil bu arada sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Aynı sunucuda diye olabilir. Sunucu gümleyince web siteydi verileridi falan ayırt etmiyor :) Firma çok büyük değil bu arada sanırım.

Buyukten ote, anlatilan dogru ise firma bile sayilmayacak bisi. Bulk alip satan biri sadece. Her naneye bulut demelerinden gina geldi, millet nedir bu bulut diyor, adamlara dogru bir sekilde anlatayim diyorum, ancak onune gelen internet ile alakali her mevzuya bulut diyor, hersey havada kaliyor. olayi basitlestirmekten ziyade iyice icinden cikilmaz bir hale getirdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.