Şimdi Ara

Yeni bir pc alacamda donanimsal bir bilgin yok yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. El listeledigim bazi pcler var sizce hangisini almaliyim pek bi bilgim yok.
    Simdiden tesekkurler. Yeni bir pc alacamda donanimsal bir bilgin yok yardim. Yeni bir pc alacamda donanimsal bir bilgin yok yardim. Yeni bir pc alacamda donanimsal bir bilgin yok yardim. Yeni bir pc alacamda donanimsal bir bilgin yok yardim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bütçen ne kadar?
  • 1600 kadar

• hangi şehirden almayı düşünüyorsun
  • Doğu tarafi ben hakkaride oturuyom ozellikle yakindaki sehirlerden sectim elden almak icin

• Koydugun ilandaki cihazlar ya sıkıntı ya da sıkıntı çıkarmaya meyilli. Bence uğraşmana değmez o kadar yol gidecen nakit verecen 2. el alacan sağlam mı bozuk mu belli değil. Şu cihaz hem sıfır hem taksitli hem ucuz oyun bilgisayarı test videosunu da bırakıyorum. İstanbul tarafında olsan güzel kasalar toplanırdı ama o taraflardayken zor.

-https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-a1-amd-ryzen-3-2200g-3-5ghz-8gb-ddr4-ram-240gb-ssd-oyun-bilgisayari.html

-https://www.youtube.com/watch?v=g5Z2OjpceCA

• Dayi yardimin icin sagol biraz daha bakicam biraz eyw

• FRankeSsS F kullanıcısına yanıt
    Yukardaki sıfır sistem senin attığın 2. Ellerin hepsinden daha iyi sifir al

• Sunlarida buldum
    1 .
    2.

hakkaridemisin istanbuldamısın
  • Hakkari

• Bunlari bilen birine baktirtacam

• Arama sayfasi cikiyor

2000 lira altında istanbul içinde gtx1050 ti ekran kartlı cihazları listedelim. Sanırım daha iyi bir sistem toplamayı düşünmüyordun.
  • Bir bakinayim

• Bu fiyata apu al daha sonra ram takviyeside yaparsın. Birinci seçenekteki işlemciyi bizzat kullandım ve zamanı için iyi olsada şuan gerçekten kullanılmaz. Aşırı sınırlanmış hissediyorsunuz. İkinci seçenekte rame abanılmış ancak bunlar mhz değeri 1333 civarı olan ramlerdir hiç bulaşmayınız. Üçüncü seçenek idare eder ancak ramler sizi hayattan bezdirir , chrome beş dakikada açılır. En sonuncusu en iyisi diyebilirim ancak ömürü kalmış mıdır bilemem. Tavsiyem apulu bir sistem toplamanızdır ilerde eksikleri tamamlar paşalar gibi kullanılırsınız.

• arkadaşlar sana sıfır bilgisayar gösderiyor. uygun fiyata sen hala gidip 2 ci el bakıyorsun madem bukadar cok biliyon neden burada konu actın ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.