Şimdi Ara

##YENİ BİR MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SİSTEMİ TOPLARKEN UNUTMAMANIZ GEREKENLER## (13.09.2023) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
56
Favori
153.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar burası sistem tavsiyesi istenecek bölüm degil , yukarıdaki yazıları okuduktan sonra sistem tavsiyeleri bölümünde soru sorup sistem tavsiyesi isteyebilirsiniz
  • Eline Saglık
  • Güzel bir açıklama olmuş hocam
  • eline sağlık
  • 1 numaralı madde çok hoşuma gitti. Fikirlerim değişti birden...
  • @emre_eyi
    @hasan_hzl
    @The.DarqSharK
    @DENIZCISERKAN
    @ocisun
    @engins

Teşekkürler

Diğer üstadlarında ekleyecek birşeyleri varsa yazsınlar üste ekleyelim
  • @SorrowOcean

Gerçekten iyi bir yol gösterici rehber hazırlamışsınız.Dikkatle okudum.Teşekkürler..
  • SorrowOcean hocam yeni gördüm. Eline emeğine sağlık da bazı arkadaşlar anlayışsızlık etme konusunda azimli davranmışlar.
  • @SorrowOcean

hocam eline sağlık çok bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler
  • Eline Saglık Usta.. Gerçekten Çok faydalı bilgiler..
  • eline sağlık
  • eline saglik guzel olmus bazi fikirlerim baya degisti sayende.
  • Çok güzel ve yararlı bi konu olmuş,teşekkürler
  • Yazılanların hepsini şöyle kabaca bir okudum, emek ve harcadığın vaktin için sağolasın, çok yararlı bir konu olmuş. Bilgisayar toplama konusunda pek bir bilgisi olmayan kişiler için harika bir -üstkonu- olmuş, tebrikler.

"4- Donanım markası fanatiği olmayın. İntel-Amd, Ati-Nvidia, Asus-Gigabyte-DFI,... gibi çok belirgin kutuplaşmalar var kullanıcılar arasında. Bu fanatizim oldukça yersiz. Sonuçta takım tutar gibi firma tutmak mantıksız. Hangi firma o sırada daha iyi ürün üretiyorsa daha çok performansı dana ucuza sağlıyorsa ona yönelmeniz sizin çıkarınıza olacaktır."

Bu maddeye kısmen katılmıyorum çünkü, hangi firma daha iyi ürün üretiyorsa ona yönelin yanlış olmuş, donanımlar için sadece performans değil sağlamlık kalite ve uzun ömürlü olması önemlidir. Edindiğim tecrübelerden, kullandığım donanımlardan yola çıkarak Asus anakartları uzun ömürlü bulmam, performansları iyidir ama sorun çıkarabilir. Bu konuda Gigabyte ve DFI gibi markalara güvenim sonsuzdur örneğin. Asus 2 performans veriyor Gigabyte aynı donanım da 1 performans veriyorsa ben gene Gigabyte seçerim örneğin.

Performansı iyi diye direk yönelmek bana göre yanlış. Bunu belirtmek istedim.

• @erhansun
    @cagann
    @OVERCLOCKM@NI@
    @povr_anj
    @Rhy
    @reys
    @ysfbkrcn
    @TechnoSoul

Teşekkürler arkadaşlar

@TechnoSoul Asus anakartlar genel olarak benim de kişisel tercihim değil. Kurduğum çeşitli sistemlerde sık sık sorunlar yaşadığım için ama yoksa sağlamlığı konusunda diğerlerinden aşağı kalır bir yanı yok. İki gün sonra çok canavar bir Asus kart çıkarsa "aaa bu asus almam" demem.
  • hocam eline saglık resimler süper olmus...

ama biraz büyük olmus sanki hepsini yanyana gelecek sekilde küçültürsen süper olur ( mesgul isen pm den ulas ben yapayım boşum )

iyi günler
  • Çok süper olmuş ellerinize sağlık
  • Sahiden çok güzel olmuş uyarılar. Babasına bilgisayar toplatıp reklamlardan etkilenip oyun pc'si için yüzlerce ytl'yi sokağa attıran çocuklar okusa keşke.
  • Son derece faydalı ve her bilgisayar meraklısının çok dikkatle okuması gereken bir yazı olmuş.Teşekkürler.
  • şu bankaya atıp heryıl up date yapma fikride çok güzel
    en iyisi diye düşünürsen olmaz bu işler hemen degişiyo mesela ben ilk flas bellegimi 512 mb kignston 32 ytl ye almıştım ama şimdi piyasada yok yani bilişimde hep en iyi olmaz sürekli olmaz
    teşekürler faydalı olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.