Şimdi Ara

Yeni bir iPhone alacağım ama görüşlerinize ihtiyacım var

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> Yeni bir iPhone alacağım ama görüşlerinize ihtiyacım var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    30 Mesaj
    Öncelikle herkese iyi günler dilerim,

Ben ilk çıktığı zamanlar iPhone 5 aldım gayet memnundum ama geçen sene düşürdüm ekranı hafif öne çıktı önemsemedim zaten garantisi de bitmişti. Sonra yavaş yavaş batarya da şişmeye başlayınca haliyle ekranda gitti her şey baya kötü oldu abimin eski iPhone 4'e geçtim yaklaşık 1 yıldır onu kullanıyorum. Size sormak istediğim konu şu iPhone 8 mi alayım yoksa biraz daha sabredip iPhone X mi alıyım ? yani ülkemizin şartlarıyla beraber arada gerçekten büyük fark var işte sizden yardım almak istediğim nokta da bu. Değer mi? O kadar paraya ve beklenilen süreye değer mi arada bu meblağ ve zamana değecek bir ürün mü size danışmak istedim. Eğer bir düşünceniz, bildiğiniz bir şeyler varsa lütfen yardımcı olun. Şimdiden çok teşekkür ederim.

|
    |
    Kesin iphone alacaksan iphone x al hem en iyi donanıma sahip hem seneye belkide i8 in tasarımı son bulaccak belki sadece iphone x in yeni versiyonu çıkacak bilemeyiz. i8 ile ix arasında 300 euro mu ne fark olması lazım buda 2000 tl olarak yansıyabilir
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.