Şimdi Ara

Yeni bir fikir, başarılı bir fare 'HyperX Pulsefire Dart incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gereksiz pahalı olmus fiyatına baktımda
  • 750 fiyatı var ve fiyatını hak ediyor derken ? Abi siz nasıl paralar kazanıyorsunuz hangi ülkede ne kafası yaşıyorsunuz bende mi sorun var anlamadım :S

• Burak tıpa tıp Mesut gibi konuşuyorsun :D
    Cümle kurulumu, ses tonlaması her şey aynı

• Burak'ın eli 15cm

• Kablosuz oyuncu fareleri genelde kabloların ağırlığından dolayı tercih ediliyordu. Paracord kablolu fareler çıktığından beri bu tarz kablosu dolandı kablosunu ayarlayamadım sorunları mevcut değil herhalde kablolar gözükmesin ve taşınabililir olsun diye tercih ediliyor. Hatta Glorious Model O farem G403 wireless den daha hafif ve daha rahat hareket ediyor. Yenilikçi fikir nerede anlamadım

• Fiyatı pahalı gidi geliyor ama çok ilginç sanırım 2010 yılındaydı Logitech G700 almıştım Vatan'dan 300 TL idi ve asgari ücretin yarısıydı :)
    (Hala kullanıyorum, Çin'den ne olur ne olmaz diye buton ve kaygan taban da aldım yedek olarak duruyor hala onlarda :) )
    Asgari ücretin üzerini de neredeyse hiç almadım ama ben alabilmişim, insanlar parası yettiği sürece ve ihtiyacı da varsa alır!
    Ülkede asgari ücrete rağmen dünya kadar ps4 satılmışsa fazla söze gerek yok sanırım! ps5 de satılacak belki hemen olmaz ama o da bir o kadar satılacak! 2 tane sıfır güncel oyun fiyatı Avrupalı'ya bakarsanız ya da yarım maaşına bir konsol ediyor adamların!

• kunglao1 K kullanıcısına yanıt
    demek ki biz çok fakiriz. 750 lira mouse, yürüyelim arkadaşlar.

• zamanında amazon.com indiriminden g502 almıştım 29 dolara. bunun fiyatı 120 küsür dolar. peeeh, dalga mı geçiyorlar insanlarla? parayı ağaçtan toplasam yine bu parayı vermem bu mouse'a.

• Razer Mamba Wireless, Logitech G 703 gibi muadilleriyle karşılaştırılsa en azından yorum olarak güzel olur.

• mouse yazılımsal ve donanımsal sorunlara sahip

kullandım..uzak durun

• awaqado kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki ürün arızalı olabilir, donanımsal ya da yazılımsal bir sorun yaşamadım, teste geldiğinden beri şahsi sistemimde kullanıyorum.

• burakesan kullanıcısına yanıt

Daha önce razer mamba 2012 kullanıyordum ve dart a göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim

amazon ve reddit yorumlarında okuduğum olumsuz yorumları birebir yaşadım

ikinci üçüncü tıklamada tepki vermesi

çift tıklama ve tıklayıp bırakma problemleri

imlecin linkler üzerinde takılıp hareket etmemesi

tekerlğinin oldukça sesli çalışması

mouse butonlarında boşluklar olması ve zamanla tıklarken gıcırdaması

mouse yanlarında bulunan yastığımsı aksamların tutuşu ve konforu olumsuz etkilemesi

rgb ledlerin kullanımıyla batarya süresinin oldukça düşmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awaqado

Daha önce razer mamba 2012 kullanıyordum ve dart a göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim

amazon ve reddit yorumlarında okuduğum olumsuz yorumları birebir yaşadım

ikinci üçüncü tıklamada tepki vermesi

çift tıklama ve tıklayıp bırakma problemleri

imlecin linkler üzerinde takılıp hareket etmemesi

tekerlğinin oldukça sesli çalışması

mouse butonlarında boşluklar olması ve zamanla tıklarken gıcırdaması

mouse yanlarında bulunan yastığımsı aksamların tutuşu ve konforu olumsuz etkilemesi

rgb ledlerin kullanımıyla batarya süresinin oldukça düşmesi

Bahsettiğiniz sorunlar içerisinden biriyle bile karşılaşsaydım ön testlerden geçemezdi ve geri gönderirdim. Rekabetçi oynuyorum, sıralamalara oynuyorum, bir farenin tüm oyun keyfimi baltalamasına şahsen müsaade etmem, kimseye de sebep olmam, kulaklarım çınlasın istemem.

Tekrar etmem gerekirse, bahsettiğiniz sorunlardan (yastığımsı kısımların konforu el yapısına göre değişir, diğer maddeler gibi bir arıza değil) hiçbiriyle henüz karşılaşmadım, karşılaştığım takdirde bunu sosyal medya hesaplarım üzerinden paylaşırım 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• burakesan kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awaqado -- 30 Haziran 2021; 20:41:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.