Şimdi Ara

Yeni bir dolandırıcılık olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps kardeşliği yaptığım tüm oyunların şifreleri çalınmış durumda. Ayrıca çift hak olan oyunlarım da öyle. Mail gizli şifreleri bile değişmiş.

Trbest90@yandex.com gta 5 bunlardan birisi..

Çalınan oyunların toplam değeri 300-400 tl.

Bu işi yapan bu Forumdan biri ya da birileri. Orası kesin. Adalet BAKANLIĞI personeliyim. Parasında değilim ama bu işin Peşini bırakmayacağım.

Şifreler kaybolmasın diye forum mesajlarında duruyordu. Not olarak söyleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplam kaç hesap bir hesap olsa tamamda birden fazla hesap nasıl gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 20 Mayıs 2018; 19:1:29 >
  • geçenlerde de bu şekilde bi çalınma olayı yaşanmıştı. artık forumdaki pm kutuları da okunuyor bi şekilde. ben telefon numarası vererek whatsapp üzerinden konuşuyorum şifre, mail vs olaylarını. tavsiyem pm kutusunda şifresi durmakta olan arkadaşlar varsa şifrelerini değiştirip not etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Toplam kaç hesap bir hesap olsa tamamda birden fazla hesap nasıl gitti
    Toplamda 5-6 hesap gitti. Forumdan aldığım oyunlar hepsi. Yazık ya şu kadarcık paraya tamah eden insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

geçenlerde de bu şekilde bi çalınma olayı yaşanmıştı. artık forumdaki pm kutuları da okunuyor bi şekilde. ben telefon numarası vererek whatsapp üzerinden konuşuyorum şifre, mail vs olaylarını. tavsiyem pm kutusunda şifresi durmakta olan arkadaşlar varsa şifrelerini değiştirip not etsinler.
    Okunuyor mu hocam? Kim tarafından peki sizce ?

• Arkadaşlar şöyle birşey aklıma geliyor bazı kimseler vardır karışıklık olmasın diye her site üyeliğine aynı şifreyi kullanır.. Bu kötü niyetli kimseler de aldıkları oyunun şifresiyle o oyunu ilk alan kişinin dh hesap şifresini tutturmuş olabilirler bir ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum üzerinden ASLA AMA ASLA! hesap bilgilerini paylaşmayın, whatsappdan haberleşin. Özel mesajlar bir şekilde okunuyor.

Hocam hesaplar hangi bölge idi?
  • Bir de profili eski üye olayı var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Arkadaşlar şöyle birşey aklıma geliyor bazı kimseler vardır karışıklık olmasın diye her site üyeliğine aynı şifreyi kullanır.. Bu kötü niyetli kimseler de aldıkları oyunun şifresiyle o oyunu ilk alan kişinin dh hesap şifresini tutturmuş olabilirler bir ihtimal
    Forumda bişey var ama bulacağız bakalım. Şifreler ayni değildi. Mesela bi arkadaştan 2 oyun almıştım hiç değiştirmedim şifreleri, 1 yıldır da duruyordu. Ne olmuşsa son 10 günde olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Forum üzerinden ASLA AMA ASLA! hesap bilgilerini paylaşmayın, whatsappdan haberleşin. Özel mesajlar bir şekilde okunuyor.

Hocam hesaplar hangi bölge idi?
    Bir daha paylaşmam zaten. Hesaplar genelde tr hesaplar hocam

• Konuyla alakası yok ama 1 hafta önce foruma giriş şifremi kabul etmedi dh neyse çalışma falan vardır diye önemsemedim 2gün daha giremeyince iyice kıllandım mail adresime baktım ohooo şifrem değiştirilmeye çalışılmış sıfırlamaya çalışmışlar. Telefona msj geldi neyse hesabı kurtardım daha ne var diye mail sayfamı kurcalarken twitch hesabın da aynısı olmuş şifreyi değiştirmeye çalışmışlar.

• Pmler okunuyor malesef. Kaç kere dile getirildi. Ama denk gelmeyen gelmiyor. Yönetimin umrunda değil vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Konuyla alakası yok ama 1 hafta önce foruma giriş şifremi kabul etmedi dh neyse çalışma falan vardır diye önemsemedim 2gün daha giremeyince iyice kıllandım mail adresime baktım ohooo şifrem değiştirilmeye çalışılmış sıfırlamaya çalışmışlar. Telefona msj geldi neyse hesabı kurtardım daha ne var diye mail sayfamı kurcalarken twitch hesabın da aynısı olmuş şifreyi değiştirmeye çalışmışlar.
    Hocam siber suçlarla görüştüm. Bulunabileceğini söylediler. Şikayet edeceğim yarın, gelişmeleri burdan aktaracağım.

• geçmiş olsun inşallah bulunur hocam , bu olaylar uzun zamandır var forumda ama ne hikmetse bir türlü çözülmüyor

• Şagop kullanıcısına yanıt
    İnşallah bulunur. Forum güvenliği fazla kalmadı sanırım şifreler mailler nasıl bu kadar çabuk elde ediliyor anlamak zor. Mail kutumda dünya kadar şifre değiştirme sıfırlama tek kullanımlık kod vs maillerini görünce şaşırdım açıkçası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.