Şimdi Ara

Yeni bir başlangıç için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu sene ygs nin beklediğim gibi gecmemesi ve ne kadar sonuc o kadar kötü değilse de ygs den sonra kendimi bir türlü verememem sonucu 14 binden 25 bine geriledim lys ile.Bunun tek sebebi calısmamam bir türlü kendimi derse veremedim ygs den sonra kitabı elime alıp bos bos karaladım vs.Calısmadığım icin kendimi sucladım calısacağım vakti de bosa gecirdim.Bu sene de böyle gereksiz geçsin istemiyorum açıkçası.Temelin sağlam olduğunu düşünüyorum.Lys icin fenim epey zayıf.Kendimden emin olduğum konu sayısı sınırlı fen icin.Nasıl bir calısma rotasyonu izleyebileceğim konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok çaba harcamaya gerek yok. Rahat olursan 10kdasın zaten

• eğer ki çalıştıktan sonra unutuyorsan not alarak çalış sonuçta bu uzun bir maraton ve özellikle sözel konulara tekrar tekrar bakacaksın o yüzden küçük hatırlatıcılar işini kolaylaştırır.
  • Tavsiyeleriniz icin tesekkurler.Ygs kısmında cok fazla bir sıkıntım yok ancak lys icin kendime düzenli bir calısma rotasyonu ayarlamam lazım.Eksiklerim her yerde az cok olduğu icin genel olarak nasıl bir yol izleyeceğime karat veremiyorum.Erken safha da denemelerle vs mi gitsek yoksa genel olarak konu soru seklinde mi devam etsem kararsızım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.