Şimdi Ara

Yeni bir ayakkabı alacağım önerilerinir [SS'li cevaplar alalım] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

http://www.flo.com.tr/erkek-ayakkabi-modelleri-352275-M-5004-Kahve-Erkek-Ayakkabi.html?mrk=1453

BUNU ALDIM RAHATLIK 10 NUMARA.

Bu iyiymiş fiyatıda iyi.

peki hocam terletme yapıyor mu çok önemli kışın bile ayağım arada terliyor yazın uzun süre dışarıdayken en azından daha az terleme yapması lazım terleme olayından hiç hoşlanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Warwiwor

quote:

quote:

http://www.flo.com.tr/erkek-ayakkabi-modelleri-352275-M-5004-Kahve-Erkek-Ayakkabi.html?mrk=1453

Bu iyiymiş fiyatıda iyi.

peki hocam terletme yapıyor mu çok önemli kışın bile ayağım arada terliyor yazın uzun süre dışarıdayken en azından daha az terleme yapması lazım terleme olayından hiç hoşlanmıyorum

Onu diğer arakadaş sor o almış ben değil.

• Geçen sene aldım.Hala daş gibi.Hemde o kadar top oynamama rağmen.İlk giydiğimde ayağım çıplakmış gibi sandım.Bu yaz yine aynısını alıcam.İndirimden yararlanıp 100'e almıştım.140'tı en son gördüğümde.1 ay önce.
     Yeni bir ayakkabı alacağım önerilerinir [SS'li cevaplar alalım]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 10 Haziran 2013; 3:14:36 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu iyiymiş fiyatıda iyi.

Onu diğer arakadaş sor o almış ben değil.

arkadaş yarın konuya döner alıntıları görünce

quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

Geçen sene aldım.Hala daş gibi.Hemde o kadar top oynamama rağmen.İlk giydiğimde ayağım çıplakmış gibi sandım.Bu yaz yine aynısını alıcam.İndirimden yararlanıp 100'e almıştım.140'tı en son gördüğümde.1 ay önce.

nike markasını pek sevmiyorum hiç de almadım bana köşe başında markasız ayakkabı satan adamları anımsatıyor ama diğer kıyafet vs. alıyorum ayakkabıları dediğim gibi

•  Yeni bir ayakkabı alacağım önerilerinir [SS'li cevaplar alalım]
  • hummel al dostum rahat çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

hocam marka model nedir ?

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

hummel al dostum rahat çok

hemen bakıyorum hocam

• Bugün bunu aldım limangodan kotun altına veya kapri altına iyi gider diye düşünüyorum
  • quote:

quote:

quote:

hemen bakıyorum hocam

Buyur hocam Jump'ın 1929 numaralı ürünü

http://shop.jump.com.tr/index.php?B=Arama&Arama=1929

Edit: Şu an benim kullandığım ayakkabı, 1 hafta kadar önce aldım. Gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu Çor Kağan -- 10 Haziran 2013; 3:35:57 >

• Ben 170e(sanırım) aldım 1.5 ay kadar önce sana da tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Bugün bunu aldım limangodan kotun altına veya kapri altına iyi gider diye düşünüyorum

hocam daha açık renkli modelini bulabilir miyim şuan kini o yüzden yazın giymek istemiyorum siyahların daha hakim olduğu değilde açık renklerin daha çok olduğu marka modeller arıyorum tabi başkaları da yararlanıyordur umarım bu konudan

quote:

quote:

quote:

quote:

hemen bakıyorum hocam

Buyur hocam Jump'ın 1929 numaralı ürünü

http://shop.jump.com.tr/index.php?B=Arama&Arama=1929

Edit: Şu an benim kullandığım ayakkabı, 1 hafta kadar önce aldım. Gayet memnunum

solun hocam ama diğer arkadaşa dediğim gibi açık renkli modeller benim için daha iyi her atılan modelin açık rengine var mı diye bakıyorum varsa not alıyorum

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Ben 170e(sanırım) aldım 1.5 ay kadar önce sana da tavsiye ederim

hocam bu ürünlerle vans modellerini karşılaştırırsak aralarında hangisi sıyrılır bu modellerin herhangi bir markası olabilir mesele toms gibi bu modellere göre vans bana daha güzel geliyor.

derdimi biraz zor anlattım umarım anlaşılmıştır

• Rica ederim. Bunlar sadece sitede gözüme çarpanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Rica ederim. Bunlar sadece sitede gözüme çarpanlar

şuan gözüme çarpan 4 model oldu aralarında eleme yaptıktan sonra notuma ekleyeceğim birde internetten alışveriş pek yapmadım en fazla 2-3 defa daha önce bir tanıdığım orj. mal diye çakma diye tabir ettiğimiz üründen göndermişler güvenilir düzgün siteler var mı alabileceğim güvenle
  • quote:

quote:

şuan gözüme çarpan 4 model oldu aralarında eleme yaptıktan sonra notuma ekleyeceğim birde internetten alışveriş pek yapmadım en fazla 2-3 defa daha önce bir tanıdığım orj. mal diye çakma diye tabir ettiğimiz üründen göndermişler güvenilir düzgün siteler var mı alabileceğim güvenle

Eğer gargamel'den alışveriş yapacaksan gözün kapalı alışveriş yapabilirsin. Kendileri çok güvenilir bir yer. Eğer İstanbul'da oturuyorsan gidip dükkanlarına bakabilirsin çokta samimilerdir.

• quote:

quote:

quote:

Eğer gargamel'den alışveriş yapacaksan gözün kapalı alışveriş yapabilirsin. Kendileri çok güvenilir bir yer. Eğer İstanbul'da oturuyorsan gidip dükkanlarına bakabilirsin çokta samimilerdir.

saloun hocam diğer mesaj atanlarada teşekkürler alacağım ay<kkabı aklımda şekillendi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

Adidas Nike basmış konuyu.

Biraz günlük ayakkabılar paylaşın gözünüzü seveyim.
    Yukarıda bir arkadaş Pull and Bear'dan paylaşmış gayet güzel.
    Ayrıca dockers'ta çok güzel ve rahat ayakkabılar var. Deneyip uygun kalıbı bulduktan sonra internetten indirimleri takip edebilirsin.

halit arkadaşın dediği vans ve toms'a baktım vans modelleri toms a göre daha hoşuma gitti ama aklıma soru takıldı bu ayakkabılar terleme yapmaz dimi bilek çorapları giyerim yazın genelde bu ayakkabıların içi hava alıyormu ? ve Pull and Bear markasınada baktım aslında ilk defa duydum bu markayı ama fena değilmiş modeller

Kumaş ayakkabı sonuçta. Ne yaptığına da bağlı olarak hava alacaktır. Fakat hem rahat olsun hemde aşırı terletmesin diyorsan gerçek deri ayakkabılara bakman lazım. Suni deriden uzak dur.
    Ya kumaş ya gerçek deri ayakkabı alacaksın fakat 180 TL'ye gerçek deri mümkün değil bulman diye düşünüyorum

Dockers'ta güzel ayakkabılar var.
    http://www.morhipo.com/kampanya/detay/3406613/16562/dockers-3122-212100bej40
    http://www.morhipo.com/kampanya/detay/3602642/16562/dockers-3122-214380bordo40

Veya yine indirimleri takip edersen Bevelery Hills Polo Club indirimlerinde çok güzel ayakkabılar oluyor. Kumaş ağırlıklı genelde ve rahat o ayakkabılar. 50 TL'ye alırsın. Ama tabiki çok sağlam olmalarını bekleme düzgün kullanırsan 1-1,5 sene gider modeline göre. Yaz kış kullandığım bir ayakkabım 1,5 sene oldu hala sağlam ama yıpranmaya başladı tabi.

İlk gönderdiğim Dockersta gözüm var benimde Çok rahat bir ayakkabıydı indirim bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.