Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.075.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • penaltınoktası3535 P kullanıcısına yanıt
    sistemsel bir sorun var.
  • Arkadaşlar internet bankacılığı üzerinden ödeme yapacaktım fakat askerlik şubedeki çalışan şubeden yaparsan daha hızlı sistemde görünüyor dedi ben de öyle yaptım. Geçen hafta çarşamba günü 33.230 TL'yi ziraat şubesinden yatırdım. Yarın sabah da şubeye gidip tarih seçimi yapacağım. Yaş yüzünden 18 bin zarardayız ama yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı olsun.
  • Hum10 H kullanıcısına yanıt
    Hocam kontrol ettiniz mi ziraat bankasından sizdede hata mı verdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öğleden beri ziraat aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Aynen 2020 Memur zammıyla beraber yaparsınız artık. Ülke ekonomisi bu kadar açık veriyorken sürümden kazanma uğruna fiyatı yarı yarıya ineceğini düşünmek hayalden ibaret.

Alıntıları Göster
    15bin'e millet yaparken zaten ülkede enflasyon - hanelerde idi. İşsizlik yüzde 1, bütçe fazla veriyordu.

• Unique For All kullanıcısına yanıt
    Bugünden daha beterdi enflasyon ve herşey daha pahalıydı bugünden. Kısaca daha beter ekonomik kriz bardı geçen yılın yaz ayları yani 15binlik bedelli kanunu meclisteyken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Arkadaşlar internet bankacılığı üzerinden ödeme yapacaktım fakat askerlik şubedeki çalışan şubeden yaparsan daha hızlı sistemde görünüyor dedi ben de öyle yaptım. Geçen hafta çarşamba günü 33.230 TL'yi ziraat şubesinden yatırdım. Yarın sabah da şubeye gidip tarih seçimi yapacağım. Yaş yüzünden 18 bin zarardayız ama yapacak bir şey yok. Herkese hayırlı olsun.
    hocam parayı ziraat şubeden yatırdıktan sonra ay seçimi yaparken e-devletten yapmıyor musunuz geri kalanı ? şubeye neden gidiyorsunuz tarih seçimi için onu anlamadım
  • Hocam benim anlamadığım konu, bu yeni sistem hep devam etmeyecek mi ? Neden son başvuru tarihi 31 aralık 2019 olarak söyleniyor ? O Tarih bittiğinde başvuru yapmayanlar için bu şekilde her sene yeni tarih mi verilecek ?
  • E-devletten yapıyorsunuz hocam, arkadaşa şubeden daha hızlı olur diye söylenen şey banka şubesi yani para yatırma işlemi . Askerlik şubeye tarih seçmek için giderseniz zaten büyük ihtimal e devlletten yapıyorsun niye bize geldin diyecekler.
  • Arkadaşlar ziraatten kontrol edermisiniz ödeme durumunu ben ödeme yapmak istediğimde sistemsel hata diyor sizde ziraat internet bankacılığından kontrol edermisiniz genel bir sorun mu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Hocam suana kadar aciklanan basvuru sayisi 20bin kisi, dolayisiyla cok yuksek ihtimal kuraya gerek kalmicak 145bin kotasi dolmayacagindan dolayi.

Alıntıları Göster
    Orası öyle fakat celp dönemi için kura çekilecektir. Burada önemli olan bu 20-30 bin kişiyi 10 aya yayacaklar mı yoksa herkesin yaptığı sıralamaya göre ay ay düzensiz bir dağılım mı olacak. Umarım 2.si olur.
  • fiyat düşecek diyenler fazla talep olmasın fa kura çekilmesin diye diyor olabilir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

fiyat düşecek diyenler fazla talep olmasın fa kura çekilmesin diye diyor olabilir mi acaba
    düşerse fiyat bize geri iade etsinler hocam paramızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metodiev35

E-devletten yapıyorsunuz hocam, arkadaşa şubeden daha hızlı olur diye söylenen şey banka şubesi yani para yatırma işlemi . Askerlik şubeye tarih seçmek için giderseniz zaten büyük ihtimal e devlletten yapıyorsun niye bize geldin diyecekler.
    anladım hocam teşekkür ederim
  • emreoguz177 E kullanıcısına yanıt
    Up

• EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Kalan 29 Günde 140 bin kişi para yatırmaya koşacak he,hıım hayal dünyası 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okryl0707

bende de aynı sorun var celp tarihi seçemedim. IBAN numarası istedim ve başvurunuz alınmıştır dedi. Ne yapmak lazım bu durumda ben ay sıralaması yapmak istiyordum
    Buna cevap var mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

hocam parayı ziraat şubeden yatırdıktan sonra ay seçimi yaparken e-devletten yapmıyor musunuz geri kalanı ? şubeye neden gidiyorsunuz tarih seçimi için onu anlamadım

Alıntıları Göster
    Ben ilk askerlik işlemimi ağustos ayında şubeden yaptığım için edevletten yapamıyorum, hizmet tercihi bölümüne girince şube ile yapılan işlemler için şubeden devam etmelisiniz diye uyarı veriyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metodiev35

E-devletten yapıyorsunuz hocam, arkadaşa şubeden daha hızlı olur diye söylenen şey banka şubesi yani para yatırma işlemi . Askerlik şubeye tarih seçmek için giderseniz zaten büyük ihtimal e devlletten yapıyorsun niye bize geldin diyecekler.
    Ben ilk askerlik işlemimi ağustos ayında şubeden yaptığım için edevletten yapamıyorum, hizmet tercihi bölümüne girince şube ile yapılan işlemler için şubeden devam etmelisiniz diye uyarı veriyor :)
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.