Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar sevk tarihi 18 eylül birliğe katılım 20si olacak.

Bugün covid testi yaptıracağım sevk belgesi için.Ancak yeni düzenlemeye göre 2 doz aşısı olmayanlar uçak,otobüs vs kullanabilmek için 48 saat önceden pcr testi yaptırmak zorunda.17sinde yaptırınca 19una kadar 48 saat geçerli.

18 yada 19unda tekrar mı covid testi yaptırmam lazım uçağa biniş için ?

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle tekrar yaptırman gerekli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • izleyin beyler,

Yeni Bedelli Askerlik SistemiHer Telden Varyoutube
    Askeri personelden anlatım
    https://www.youtube.com/watch?v=3CXUGW7BUTA
  • bugun oglen test yaptirdim ama sonuc hala cikmadi,

sevk belgesini yarin da alabiliyoruz degil mi? bunu teyit eden oldu mu subeden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

bugün test oldum, e devletten haber bekleyin dedi ve 6 saat sonra sonuç bu. ben sevk kağıdımı nerden alıcam? ne zaman teslim olacağımı hala bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

bugün test oldum, e devletten haber bekleyin dedi ve 6 saat sonra sonuç bu. ben sevk kağıdımı nerden alıcam? ne zaman teslim olacağımı hala bilmiyorum.

bedelli sevk başvurusunda çıkmıyor mu ?

• askerlik durum belgesinde böyle yazıyor artık

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜ, 18/09/2021 TARİHİNDE SİLAH ALTINA ALINMIŞ OLUP, 18/10/2021 TARİHİNDE TERHİSE TABİDİR.

• Celp ve sevk dönemleri tercih edilirken internet üzerinden mi yapılıyor?Güncel durum nedir?
    Celp ve sevk tarihi değişikliği kolayca yapilabilir mi aksi durumlarda?
    Askerliğe başlayana kadar uğramamam gerek askerlik şubesine iş gereği yurtdışında olacağım için.Yıl sonuna kadar ücreti yatıracağım 2022 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 18 Eylül 2021; 4:17:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bedelli askerlikte akıllı telefon ile ilgili bilgisi olan var mı ?

• Test sonucum bugun cikti ama sevk başvurusunda bu sekilde gorunuyor
    Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

• cmw211 kullanıcısına yanıt

Dünden beri aynı sevk kağıdımı alamıyorum ve ne zaman teslim olacağımı bilmiyorum. Mecbur askerlik şubesine gidicem şimdi.

• chakal131 kullanıcısına yanıt

arkadaşlar bende aynı durumdayım. bende bu sabah test verıdm ama geceden beri böyle yazıyor. burayı ihmal etmeyelim çözümü bulan paylaşssın bende bi yerleri arayacagım simdi. subeler kapalı diye biliyorum ama belki şehirden şehire değişir. herkes bi yol arasın :D

• Sistemsel bir problem olmuş saniyorum. Sevk alamayan arkadadlar tekrar denesinler duzeldi alanlar olmuş benimde test sonucu bekleniyor diyor cunku hala cikmadi. Ama negatif sonucu olup sevk alamayanlar girsin denesinler veriyormuş

• Benim kardeşim 3 ay önce gitti, testi sevk tarihleri sonrası çıktı. Endişe edilecek durum yok. En yakın askerlik şubesinden sevk belgesini alabilirsiniz.

• Beyler göz ameliyatı geçirdim 23 ekimde gidicem erteletme ihtimali nedir veya gitmeme ?

• pazartesi saat kac gibi teslim olmak mantikli arkadaslar? sabah 7 8 gibi mi ogleden sonra mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • funky-nd kullanıcısına yanıt

Erken girmeniz avantajınıza olur. Öğleden sonraya kalınca koğuşa girmek geceyi buluyor neredeyse. Zamanında o hataya düştüm çünkü.

• Akıllı telefon sıkıntı olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.