Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.075.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haziran 31 e kadar zamanın var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • UranosOrc kullanıcısına yanıt
    Bedellide kışla şartı olmamalı aslında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Geçmiş olsun hocam. Ben de dün terhis oldum (manisa alaşehir). Hakikaten 1 ay bile çok etkiliyor her şeyi bu zamanda, sivil hayatı unutmak üzereydim az daha çıkmasaydım Yeni Bedelli Askerlik Sistemi 

• Ben de dün terhis oldun. 1 ay 1 sene gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Boss

Haziran 31 e kadar zamanın var

Hocam peki sorun yaşama durumum var mı? Son gün yatırdım diyelim hesaba geçmedi, sorun oldu gibicesinden şeyler yaşanıyor mu acaba? Aslında nakit olarak ayarlamıştım, bir miktarını acil bir durum için ayırmam gerekti o yüzden sıkıntıya düştüm. Bir yandan da sorun yaşayıp 3-4 bin fazladan ödemek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Hocam peki sorun yaşama durumum var mı? Son gün yatırdım diyelim hesaba geçmedi, sorun oldu gibicesinden şeyler yaşanıyor mu acaba? Aslında nakit olarak ayarlamıştım, bir miktarını acil bir durum için ayırmam gerekti o yüzden sıkıntıya düştüm. Bir yandan da sorun yaşayıp 3-4 bin fazladan ödemek istemiyorum

Alıntıları Göster

Siz haziran 31 saat 6 ya kadar yatırdıktan soran sorun çıkmaz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Boss

Siz haziran 31 saat 6 ya kadar yatırdıktan soran sorun çıkmaz hocam

Alıntıları Göster

Anladım hocam çok teşekkür ederim. 30 Haziran'a bırakmadan hallederim umarım ama en kötü ihtimalle o tarihte halledeceğim işlemleri.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Telefonu elime aldım ekranı çok büyük geldi. Tuşlu telefon kullana kullana akıllı telefonu unutmuşum. Yeni Bedelli Askerlik Sistemi 

Bilgisayarları, telefonu vs. güncellemekle uğraştım saatlerce.

Aynen öyle hocam valla. Ben hala alışamadım akıllı telefona Yeni Bedelli Askerlik Sistemi 

• Başvuru için E devlet sürekli hata veriyor çözümünü bulan var mı?

• Gelecek zamdan etkilenmemek icin, zamdan once basvurmak yetiyor mu yoksa parayi da zam gelmeden mi yatirmak gerekiyor?

• Zam döneminden önce başvurup zam sonrası yatırırsanız güncel fiyatı ödemek zorunda kalırsınız. Geçen sene bende bu ikilemde kalıp askerlik şubesine sormuştum.

• Gidecek olan arkadaşlar özel mesaj atabilir Mayıs celbiydim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün itibariyle Kütahya Hava Er Eğitim Tugayında askerliğimi tamamlamış bulunmaktayım. Sorularınız varsa Kütahya için özelden veya buradan merak ettiklerinizi sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• ben tam 12 ay yaptım geldikten 3 ay sonra ya düştü ama Allaha şükür bitti.

• Kışla şartı kaldırılmalı

• Mamak MEBS 1. Tabur 5. Bölük çok şükür bitti. 1 ayda olsa askerlik

yapılmaz mecbur olmasa valla. Yük kalktı resmen.

• Arkadaşlar başvuru yaptım ama birkaç kısımda değişiklik yapmam gerekiyor. Bedelli askerlik çıkamaması durumunda askerliğimin tecilini istiyorum seçeneğini değiştireceğim ve seçtiğim ayların sıralamasında bir değişiklik yapacağım. Herhangi bir sorun yaratır mı acaba başvurumda?

• Arkadaşlar merhaba bedelli askerlik zamsız fiyattan yararlanmak için muayene ve tercih yetisirmi sizler kaç günde hallettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar başvuru yaptım ama birkaç kısımda değişiklik yapmam gerekiyor. Bedelli askerlik çıkamaması durumunda askerliğimin tecilini istiyorum seçeneğini değiştireceğim ve seçtiğim ayların sıralamasında bir değişiklik yapacağım. Herhangi bir sorun yaratır mı acaba başvurumda?
    Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

Başvuruyu iptal edip bir daha başvuru yapayım diyorum aynı sayfa kalıyor böyle bir değişiklik olmuyor. Bir gün sonra başvuru iptal olur mu arkadaşlar? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.