Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.725
Cevap
114
Favori
1.076.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anladım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tucsonFL kullanıcısına yanıt

Hayırlısıyla şu askerliği halledebilirsek çok iyi olacak.

Askerlik sadece 1 ay değil maalesef. Bu 1 ay için beklerken kaç ay heba oldu. Askerliği halletmeden bazı işleri halletmekte mümkün değil.

Temiz 7-8 ayı yedim sırf askerlik için.  

• UranosOrc kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Askerlik bu devirde bela maalesef. Askerlik yüzünden kaç tane iş kaçırdım ah ah.

• Bedelli başvurusu yapmak için takip edebileceğim bir kaynak vs var mı?

• Geldim 8de test için. Askerlik taramaları 14-16 arasıymış. Bir adımı da doğru yapabilin be vasıfsızlar.

Para alıyorsunuz, bir ay maaşım gidiyor, 1 ay artı bir sürü ekstra zaman gidiyor hala sorun çıkarıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aguen -- 17 Mayıs 2021; 8:25:17 >
  • Ben covid testini hallettim. Gittiğim yer bedellilere ayrı bir yer açmış herkes jet hızıyla testini oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • UranosOrc kullanıcısına yanıt

Ben de hallettim bir problem yaşamadan. Bu hızla da sonuçlar çıkarsa süper olacak.

• Aguen A kullanıcısına yanıt

isterseniz sikayet edin. ben ve 2 arkadasim o sekilde bir problem yasamadik.

• Ankara'dayım ben, Çankaya'da test yaptıran var mıdır başka?

• 9da sıraya girdim 10da geldiler. Bizde de askerler için bir okulu ayarlamışlar. Testleri okulda olduk. Herhangi bir saat olayı yoktu ama 14 16 olayı çok saçmaymış

• Tekrar aradım, ekip göndermişler dışarıda çadır tarzı bir mekanda yaptılar. Hızlı işliyor.

• Test sonucuna bakmak için e-nabıza girdiğimde covid 19 risk raporu düşmüş sistem. Bu rapor ne anlama geliyor? Kamu çalışanları için idari izin gerekçesi falan filan yazıyor ama askerliğe de etkisi var mıdır?

• Slim Charles kullanıcısına yanıt

Tahlillerim kısmında covid19 test sonucu var. O kısımda ne çıktığı yazıyor. Ben sabah 8.30'da test yaptırdım, 30 dk önce sonucum negatif olarak işlenmiş. Sevk belgesini yarın alacağım 1 gün erken gitmemek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Tahlillerim kısmında covid19 test sonucu var. O kısımda ne çıktığı yazıyor. Ben sabah 8.30'da test yaptırdım, 30 dk önce sonucum negatif olarak işlenmiş. Sevk belgesini yarın alacağım 1 gün erken gitmemek için.

Test sonucum daha çıkmadı hocam. Bu dediğim raporlarım kısmına bugün otomatik olarak düşmüş. Kamu çalışanları için idari izin almaya filan yarıyor bu dediğim risk raporu. Tanı olarak da birkaç yıl önce geçirdiğim bir rahatsızlık yazıyor.

• Slim Charles kullanıcısına yanıt

Anladım. Sistem biraz saçma işliyor maalesef.

• Benim de rapor çıkmış. Hayırlısı bakalım. 1 aylık maceraya başlıyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Isparta'ya giden var mı?  

Geçen sene bedelli askerliğin uzaktan eğitime alınması için sosyal medyada büyük bir etkinlik düzenlemiştik ama olmadı. Çok büyük bir pazara dönmüş bu konu. Askerlik için yapacağınız alışverişten tutun kışlaya gittiğinizde yapacağınız harcamalara kadar neredeyse 1,500 TL para harcıyor insanlar. Kışlaya gittiğinizde de doğru düzgün eşya vermiyorlar. Kantinler pahalı ve mal bulunmuyor haberiniz olsun. Alacağınızı alın öyle gidin öteki türlü işiniz yaş.

Son olarak, her ne kadar önlem alındığını yazsalar da virüs kışlada dolaşıyor. Sadece erlerin çıkış yasak diğer rütbeliler çıkabiliyor. Doğal olarak hastalığın olmaması gibi bir durum yok. Maskeleri alıp gitmenizde fayda var.

• Etimesgut grubu var mı?

18 mayıs sevk, 20 mayıs katılma tarihi görünüyor, yol izni 1 gün. Katılma tarihinin 19 olması gerekmiyor mu?

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Erken gitmek açısından fark etmiyor. Ben bugün sevk belgesini aldım 18 mayıs sevk, 20 mayıs katılma tarihi yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Isparta'ya giden var mı?  

Geçen sene bedelli askerliğin uzaktan eğitime alınması için sosyal medyada büyük bir etkinlik düzenlemiştik ama olmadı. Çok büyük bir pazara dönmüş bu konu. Askerlik için yapacağınız alışverişten tutun kışlaya gittiğinizde yapacağınız harcamalara kadar neredeyse 1,500 TL para harcıyor insanlar. Kışlaya gittiğinizde de doğru düzgün eşya vermiyorlar. Kantinler pahalı ve mal bulunmuyor haberiniz olsun. Alacağınızı alın öyle gidin öteki türlü işiniz yaş.

Son olarak, her ne kadar önlem alındığını yazsalar da virüs kışlada dolaşıyor. Sadece erlerin çıkış yasak diğer rütbeliler çıkabiliyor. Doğal olarak hastalığın olmaması gibi bir durum yok. Maskeleri alıp gitmenizde fayda var.

1500 liraya ne alıyorsunuz sayar mısınız? Luis vuitton defilesine mi katılıyoruz?

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.