Şimdi Ara

Yeni Bedelli Askerlik Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.117
Cevap
86
Favori
621.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 884
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 86
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • redali (194 mesaj) oguzhan297 (137 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (98 mesaj) agacoli (94 mesaj) metinTasci (83 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3323 mesaj) Mobil (1714 mesaj) Mini (369 mesaj) Uygulama (711 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #13
Giriş
    6306 Mesaj

Haklısın yarın açıklarlar umarım.. 22 si diyorlar bakalım görüceğiz 25 ine uzamaz inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Arciso08
  • Yarbay
    2442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arciso08

Benim tecilim 24 temmuzda bitmişti. Sonra askerlik durum belgemde 31/12/2020 ye kadar askerlikle ilişiği yoktur deniyodu. Dedim bekliycez demek aralık sonuna kadar. Ben askeriyeye gittim işlemleri yapmak için. Tecilin tam bittiğinde sağlık kontrollerine başlatsan bir sonraki ağustos celbine giderdin demişti, Aralığın sonuna kadar askerlikle ilişiği yoktur demesine rağmen. Yani alınabiliyor arkadaşım. Ben biraz mallık ettim zamanında gidip askeriyeye sormamakta. O yüzden diyorum o durum belgesine takılmayın çok. Ama tabii ihtimaller dahilinde yakın tarihe atabileceği gibi uzak tarihe atmada mevcut. Ben sadece kesin böyle olucak diye düşünmeyin diyorum

Tamam iste sen karismazsan, askerlik durum belgesinde yazan tarihten önce almazlar. :) Belki yapmak istiyorsan yapabiliyorsundur daha önce ama onlar cagirmazlar seni o tarihten önce. Yani seni tecilin bittigi halde 31 aralik yaziyo diye cagirmamislar anladigim kadariyla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lanaya- -- 22 Ocak 2021; 7:5:16 >
    |
    |

• Teğmen
    156 Mesaj
    Askerlik durum belgesi değişmiş 27 kasıma kadar tecilli görünüyor bende
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    07/08/2021 2 aydır işe girmiyoruz şimdi ne olacak otur 8 aydaha bekle şimdi . Bu tarihte net değil muhtemelen ilişkisi yoktur diyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rrr00000 -- 22 Ocak 2021; 9:6:48 >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj

Muhtemelen bedelliye başvurma sırasına göre atıyor 94 lüyüm 9 Aralıkta başvurdum 26 aralık gibi bütün işlemlerim bitmişti Ocak - Şubat diye sıradan sıralamaya başladım olabileceği en erken tarihte gitmek istiyordum forumda gördüğüm en uzak tarih benimki :D 27.11.2021 şaka gibi :)

• Teğmen
    170 Mesaj

94 lüyüm. 12. ayda başvurmuştum. 1. olarak nisanı seçtim 03.04.2021 e kadar ertelenmiş gözüküyor bendede.

|
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj

27 .11 e kadar askerlik ile ilişkisi yoktur diyor değil mi açıklamada
    |
    |
    HitSound kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1610 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    carislove

Ben de 94lüyüm, 28 aralıkta başvurdum, ocak şubat mart diye sıraladım 15.05.2021 çıktı. Değişik bir mantığı var.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Evet tezim çürümüş oldu, neye göre abi o zaman saçmalık ya yarın git dese giderim ben bu yüzden ertelediğim bir sürü iş var

• Binbaşı
    1610 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    carislove

Sormayın hocam. İşe de giremiyoruz aylardır.

|
    |
  • Çavuş
    71 Mesaj

97 liyim, 10 haziranda başvuru yapıp, ocaktan-aralığa seçim sıralaması yapmıştım. 15.05.2021 çıkmış bu kesin olarak çıkan tarih mi? Geçen sene arkadaşım açıklanma olduğunda gideceği yerlerinde belli olduğunu söyledi şu an sanırım öyle bir şey yok.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Umarım bu tarihler kesin değildir hiç memnun değilim tarihimden :) bu konuda detaylı bilgilendirme yapabilecek var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    3775 Mesaj

Tamamiyle şans sanırım bu. Baya baya random tarihler atılmış gibi duruyor herkese. Nisanı 1. tercihe yazdım nisan geldi diyenler bence acayip şanslı.   Hiç sanmıyorum sistemin bu adam nisan yazmış nisana verelim tarzı bir sistem olduğunu. Başvuranlar listesine random tarihler atıyorlar BENCE.

Mesela başvuran 3 yakın arkadaş olarak (aynı tercihleri yapmıştık ocak şubat diye) ben ve bir arkadaşıma eylül çıkarken diğer arkadaşıma mayıs çıktı. O yüzden herhangi bir mantık aramıyorum ben.

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

Aralığın sonların doğru bedelliye başvurmuştum. Şimdi baktım Askerlik durum belgesinde 07/08/2021 tarihine kadar askerlikle ilişkisi yoktur yazıyor. Bu tarihte mi gidicem askere

|
    |
  • Binbaşı
    1189 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mertovski1907

Mayıs-Manisa/Alaşehir  

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Açıklandı arkadaşlar.
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj

Bedelli Sınıflandırma Sonuç Sorgulama ekranında yerler belli olmuş gözüküyor bende. 03.04.2021 MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/MAMAK

|
    |
  • Ankara Mamak MEBS Okulu Mayıs 2021

Yaptığım sıralama : Ocak - Şubat - Mart - Mayıs şeklinde gidiyor. (Nisan en son tercih)
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Burada yazılanları okudum ve kendimi şanslı hissettim.

İlk 4 tercihim şu şekilde nisan - mayıs - haziran- mart

İlk tercihim olan nisan gelmiş

(Başvuruyu kasımda yaptım parayı aralıkta yatırdım )

|
    |
  • Yarbay
    9327 Mesaj
    ekim manisa alaşehir

erkene almam lazım tam bir rezillik haziranda parayı yatırdım ocak aralığa kadar gidiyordu aptal herifler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Ocak 2021; 10:8:14 >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.